Informace

Multimédia

Web

Podpořte nás!

Stačí kliknout na Meowtha!

Reklama


Diskuze

Fórum bylo nahrazeno jednodušší a zároveň přehlednější diskuzí, kde můžete přispívat svými dotazy, či diskutovat k tématu. Dávám volnou ruku jak členům webu, tak i hostům. Ovšem při zaznamenaném větším spamu či nekázni ze strany neregistrovaných knihu uzavřu jen pro členy. Díky za pochopení a teď už vám nic nebrání v započetí diskuze na téma!

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Jméno
Text
  b i u s img code url hr   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

, Nové díly? odpovědět
avatar
Kdy budou prosím hotové a přidané nové díly z 8. a 9. série? Sleduji fórum AgoA, ale ani tam se už víc jak týden nic neděje 7
icon odpověděl(a)
Brock Harrison
ako je to s Agoa fórum to netuším ... ja teraz časujem štvrtý diel a kolega Ash pracuje na preklade 5 epizódy ... mám preloženú ( a vďaka Ravenovy aj opravený ) šiestu epizódu ale ten budem časovať až keď budem mať hotový diel 4 a epizóda 6 sa zverejní súčasne s piatou epizódou ... chce to len trpezlivosť nie sme stroje a každý máme aj iné povinnosti ale nové epizódy budú už čoskoro .. treba len vydržať 10
odpověděl(a)
avatar
To samé platí i pro AGoA. Máme i jiné věci na práci, ale další díl 8. série možná bude do konce týdne.
icon , sun and moon odpovědět
padam
Velice se mi líbí pozadí této stránky. Miluji pokémony ze sun and moon. A doufám že jestli se někdy stane že někdo dá odkaz na pokémon sun and moon na počítači jako romku. Ztéto stránky staju vše filmy,seriáli,hry,atd....... Tato stránka se mi zdá jako české pokémoní fórum a doufám že to tak i na dále zůstane.

DĚKUJI
icon odpověděl(a)
Ryuuhei
Díky za vřelá slova a rozhodně nemáš za co. Sun a Moon už jinak ROMku má, odkaz je buď v herní sekci, nebo v nedávno vydané novince.

Pokémoních stránek je jinak převršel, bohužel to zmíněné fórum je jaksi jinde, ale i tak, lidi zde aktivně přispívají a to je sám o sobě dostatečný úspěch.
icon odpověděl(a)
padam
Myslím že máme za co děkovat protože každý na to nemá čas a chuť všem odpovídat a tato stránka se mi zdá náročná na přidávání her,seriálů,filmů,úpravu atd...... proto zcela oceňuji snahu a práci na této stránce je to stránka kde čerpám informace co a jak jiné stránky (české stránky) nejsou takto přehledné a málo kdy se v nich vyznám proto je tato stránka a lidé co na ní pracují hlavně ti lidé úžasní vy a ostatní co na tom pracují tak si myslím že i když je nás je tu hodně tak tato stránka není oceňována jako ostatní a věřím že tato stránka to někam dotáhne a přeji tvůrcům aby se to stalo co nejdříve.
DĚKUJI JSTE ÚŽASNÍ A VĚŘÍM ŽE TO NĚKAM DOTÁHNETE VÁŠ PŘÍSTUP NA ODPOVÍDÁNÍ OTÁZEK JE ÚŽASNÝ A VŘELÍ

DOTÁHNĚTE TO CO NEJDÁL
icon , Brockova mama odpovědět
Brock Harrison
Neviete ako je to s Brockovou mamou ?
Citujem Brockovho otca v prvej sérií, časť 5 čas 09:29

Jeho nanicovatý otec odešel aby se stal trenérem Pokemonů a od té doby o něm neslyšeli, to jejich matce zlomilo srdce a po nejakém čase chudinka zemřela jeho sourozenci okrem Brocka nikoho nemají.

a v epizoóde 410 - Zpátky na Měsíční horu sa Ash spýta Brocka na pokémona Ludicolo

Citujem

Hej Brocku kde je Ludicolo ?
Nebudeš veřit co se stalo.
Ludicolo se tak dobře bavil s celou mou rodinou jakoby už patřil do rodiny
dokonce i MÁMA ho přijala za své díte.

Otázka teda znie prečo teda keď v prvej sérií v epizóde 5 je povedané že Brockova mama zomrela tak prečo v epizóde 410 povie Brock že ho prijala aj mama a dokonca je ukázaná aj v zábere ? 4 napadla ma teória s nevlastnou mamou ale o tom dosť pochybujem 4
icon odpověděl(a)
Ash Ketchum
čo sa tika brockovej mami tak v chronicles je jeho mama na štadione spolu z otcom a jeho surodencami
icon odpověděl(a)
Ryuuhei
Podle mě je to typická scénáristická chyba. Přece jen, je to rozdíl 405 epizod, mezitím se ve štábu vystřídali lidi. Nicméně to s tím Ludicolem se může vázat i na dávnou minulost, kdy ještě žila. Ani to bych nezavrhoval, chceme-li přede jít jasné chybě ve scénáři.

Úprava: Tak to s tím Chronicles jsem netušil. Pak je to zvláštní omyl.
icon odpověděl(a)
Ash Ketchum
čo sa tika brockovej mami tak v chronicles je jeho mama na štadione spolu z otcom a jeho surodencami
icon odpověděl(a)
Brock Harrison
"to s tím Ludicolem se může vázat i na dávnou minulost kdy ještě žila"

o tom dosť pochybujem kedže Brock sa vydal na cestu v prvej sérií a až v 6 chytil Lotada z ktorého sa v 8 sérií vyvinul Ludiclo .... každopádne bude to asi tak ako vravíš že je to typická scenáristická chyba.
icon odpověděl(a)
Ash Ketchum
pozri si 5 časť chroniclesu
odpověděl(a)
avatar
Tady máte anglicky napsáno kde se stala chyba: In the English-language dub of Showdown at Pewter City, Flint claimed that Brock's mother passed away. However, this was not the case in the original, and no attempt is made to rectify the mistake in the dub. This has caused much confusion, and some fans still believe that Lola is Flint's new girlfriend or second wife
odpověděl(a)
avatar
Nebo ještě jinak zformulovaná myšlenka: Instead of saying Brock's mother left the family to Brock's care, Flint tells Ash that she died after trying to raise the family on her own. This resulted in an inconsistency in the English dub, as Brock's mother, Lola appears in A Family That Battles Together Stays Together! as well as in several other episodes afterward.
, Váš oblíbený region? odpovědět
avatar
Ahojte, tak pomalu, ale jistě se nám začínají zalepovat díry, tedy postupně se doplňují vynechané série 8. a 9. :-) Ale i tak by mě zajímalo, máte někdo zkouknuté zatím všechny série, které jsou aktuálně vydané? A co říkáte na Ashe jakožto trenéra? :-) Když nad tím tak přemýšlím, tak jediná liga, kterou kdy vyhrál, byla ta na Pomerančových ostrovech. A konečně, který region se Vám osobně líbil nejvíc? Za mě to je tedy Sinnoh :-) Už jen tím prostředím, že to je natáhlé hned do čtyřech sérií, Současně tam Ash bojuje o odznaky a Dawn o stuhy, poté velké finále u obou dvou (ani Hoenn na mě takto nezapůsobil a to tam také bylo obojí), poté kompletní seznámení a představení Elitní čtyřky v čele se šampionkou Synthií, kdy v podstatě každý z členů měl vlastní díl sám o sobě, někteří i více, hodně se mi také líbí ten Ashův přátelský přístup k jeho pokémonům, hlavně jak to uměl s Chimcharem a Monfernem, ten díl vývinu na Infermepa byl např. famózní :-) A pak také jak zápasil v lize s Paulem, kterého nakonec porazil, i když to bylo o chloupek :-) A co vy?
icon odpověděl(a)
Brock Harrison
u mňa je to ťažké kedže som vyrastal na prvých sériách tak jednoznačne sú u mňa top a keď som bol menší tak o 5,6,7,8,9 sériach sa mi ani len nesnívalo a videl som série potom 10 a viac ale pred letom v roku 2016 som sa dopracoval aj k sériám 5-9 ktoré som si obľúbil rovnako ako aj 1-4 série pre mňa je to top seriál a neviem ktorá séria je najlepšia podľa mňa ... všetky mám rád rovnako ale najviac asi tie prvé 4 série 1 a čo sa týka Asha

mimochodom neviem prečo ale keď som začínal opäť pozerať Pokémona po 13 rokoch tak furt mi tam čosi chýbalo .. neviem prečo ale sa mi zdálo že James mal v prvých sériách Muka ktorý ho doslova žral tak ako aj neskôr Victreebel 5 a dokonca sa mi čosi marí že sa aj Pikachu (ne)chcel vyvinúť ale furt akoby sa tomu bránil a trvalo to asi 4 časti proste že začal žiariť akoby sa mal vyvinúť ale on sa tomu bránil ... neviem či ako 5 ročný som bol na drogách alebo som teraz 5 ale sa mi zdá že to tak bolo ... alebo sú dve verzie Pokémona 3
icon odpověděl(a)
Lazi
Viděl jsem všechny série a i já jsem vyrůstal na těch prvních, pak jsem dlouho nic neviděl až do doby, než začali v TV dávat sérii Diamant a Perla,BW a na sérii Advnaced jsem se dodíval až snad někdy před rokem, když jsem i zároveň začal sledovat XY. A XY se taky stala mou nejoblíbenější sérií kvůli amourshippingu, Ashovým pokémonům(hlavně Greninja) a vůbec všem dalším věcem co v sérii byli. Potom asi Sinnoh,Johto a pak už nějak doházeně 3 jó a souboj Ashe a Paula v lize, to byl asi nejlepší souboj pokémonů ze všech 1
icon odpověděl(a)
padam
Podle pokémonů 5
podle ashe 1
icon , časovanie odpovědět
Brock Harrison
Ahojte ... také drobné zhrnutie ako sme na tom s prekladom...

prebieha časovanie 4 časti
preklad 5 časti
korekcia 6 časti 1
icon , Battle frontier odpovědět
Raven
Zdravim, pro ty kteří to ješte nevědi, začal jsem dělat korekci Battle frontier serie kterou Brock s Ashem preklada. Kdo uz si prvni dily stahnul, před korekcí tak si je smažte, už tu jsou opravené. Pokoušim se opravit vsechny gramaticke chyby co najdu, + opravuju i špatny překlad, ale jelikož na tuto serii nejsou anglicke titulky, muže se stát, že něco nebude sedět. Každopádně se snažím aby to pochopili hlavně ti, kteří anglicky vůbec nerozumí.
odpověděl(a)
avatar
Díky moc, to je podle mě přesně to, proč jsou ty titulky potřeba. At si to může pustit i neangličtinář. :)
icon , - odpovědět
Ash Ketchum
da sa aj z youtube ked pred .com napišeš -x 1
icon odpověděl(a)
Ash Ketchum
tu je ukažka https://www.youtube-x.com/watch?v=Vu19rIozigQ&index=49&list=PLptHuehTICzWSKw894fZSzoiy3eh5i0Vf
icon odpověděl(a)
Phanto
Nebo když vymažeš ube
, Mega evoluční speciály odpovědět
avatar
Zdravím lidi, prosím neporadil by mi někdo, kde bych stáhl mega-evoluční speciály v angličtině, ideálně v avi ? Díky za odpověď :)
icon , 9 séria diel 2 a 3 odpovědět
Brock Harrison
odkazy na opravené ďalšie dve časti 1

https://uloz.to/!uQSWxWjcPxCe/pokemon-battle-frontier-424-sladke-dite-james-cz-titulky-avi

https://uloz.to/!Uew3CAqO8IJy/pokemon-battle-frontier-425-navrat-stareho-brocka-cz-titulky-avi
icon odpověděl(a)
Brock Harrison
od zajtra pracujem na ďalších prekladoch 1
icon , Attackdex odpovědět
Snajpy
nebudete pokračovat v attackdexu?
icon odpověděl(a)
Ryuuhei
Opět, jde o starý článek, který měl na starost již bývalý člen týmu.
icon odpověděl(a)
Phanto
Ale někdy bych se mohl pokusit o aktualizaci

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 12