Pokémon GO

Titulky

Web

Podpořte nás!

Stačí kliknout na Meowtha!

Reklama


Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Mám radši Misty 2

Ono se to snad legálně ani sehnat nedá, v tom je ta potíž, ale jelikož já mám legálního Gameboye, tak si myslim ze Nintendo za mě už své peníze dostalo :)

No, musíš hlavně mít stažené romky s verzí FireRed (Kanto a pár Johto ostrovů) a nebo Emerald (Hoenn) aby ses tam dostal. Já jsem začínal tenkrat s FireRed, Unovu tam ani neměli a hlavně FireRed je taková klasika :)

Jak se jde na palubu S.S. Anne ve Vermilion city, ale uz si nepamatuju v jake fazi hry to šlo.

Zdravím,
nevím jestli to tu už někdy padlo, ale tak před rokem tu někdo chtěl hrát pokémon battle přes wifi na nintendu DS.

Každopádně lidé, kteří vlastní nebo vlastnili v dětství Gameboye a hráli Pokémon Red/blue/Yellow, tak určitě poznají PokéMMO.

Pro ty, kteří to neznají jedná se o klasickou pokémon hru kde chodíte po světě, chytáte pokémony, sbíráte odznaky a nakonec se zůčastníte ligy a jdete si chytit Legendarní pokémony jako je Mewtwo a podobně.

PokeMMO je téměř stejné jako na gameboyi, v mém případě já už tam hraju něco přes 3 roky FireRed a Emerald.
S tím rozdílem že tam s vámi pobíhají hráči se kterýma můžete zápasit, obchodovat a podobně. Co se mi na tom líbí je to že verze jsou propojené, takže můžete z regionu Kanto odejit do Hoennu, nachytat si tam pokémony a zase jít zpět.

Určite doporučuju zkusit všem, co to neznají. https://pokemmo.eu/
PS: Free to Play

Koca2000, když budeš chtít mám teď po dlouhé době o víkendech trošku volno, můžu pomoct třeba s korekcí, stačí napsat PM.

možná mirně zvednout kontrast ale hlavně nikde nedávat modré písmo, to je nejhorší barva na oči :D

Dlouho jsem tu nebyl, až jsem se lekl toho černého pozadí že co se děje 5 . Každopádně pěkná změna a gratuluju Scoby, tvé práce si též cením ;-)

Jinak koukám ze ta žaloba je stara uz z 30 srpna 2017.. děje se to uz dlouho a hadam ze porad bude.

čekal jsem jestli se jich to někdy dotkne, zas je nekdo napraskal. Ale to scitani skody podle poctu shlednuti je cele postavene na hlavu. Kazdopadne web jim zatim funguje a filmy tez, drzim jim palce.

Vzhledem k osobním problémům spojeným s časovou dostupnosti, bude prozatím Koca místo mě pokračovat v korekci dílu, co už jsou hotové. Tak snad bude překlad 9 serie pokračovat. :)

Ta korekce se nedělá pro srandu králíků, ale proto aby ten překlad dával smysl a nějak vypadal. Pokud tě nebaví čekat tak máš hold smůlu. A že to jsou série z roku 2005-06 neznamená nic, protože na překladu se začalo teprve před půl rokem.

to dělal jako kdo ? Pokud vim tak 22 dil neprošel korekcí.

#Jednoduše můžete nahrát hardsub video na ulozto nebo na jiný web jako doteď, jenom s tím rozdílem, že se nezveřejní odkaz, ale všichni si ten hardsub dohledají sami.#

takhle by to stačilo.

na co chces mazat odkazy resp. uploady z čeknita ? to už je jejich starost snad ne ?


Strana:  1 2   další »