Pokémon GO

Titulky

Web

Podpořte nás!

Stačí kliknout na Meowtha!

Reklama


Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Za mě určitě milé překvapení. Když oznámili že se chytají na plátna pustit adaptaci hry kterou znají především v Japonsku měl jsem pochyby. Ovšem první trailer mě uklidnil. Je jasné že film bude mířit spíše na děti a fanoušky značky ale i tak je to skvělé

Pokud se bude Netflix držet stejného klíče tak se 21.serie objevi v květnu nebo červnu

Omlouvám se za neaktivitu. Měl jsem teď menší problémy. A jiné projekty

Já jsem jako VIP spokojenější než jako blogger. Články které bych psal by se sem moc nehodily

Když to pořád můžeš. O ději se toho stále tolik neví

https://youtu.be/Oz53vTcj6Nw

Nový film ze světa Pokémonů se blíží. 21.film půjde ve stopách loňského restartu a děj se bude odehrávat v paralelním světě mimo ten seriálový. Tedy opět nás nečeká žádné velké spojení s Sun and Moon ani žádnou jinou řadou. Na rozdíl od 20.filmu kde jsme se dočkali menší Cameo záběru na Ashovo společníky že půjde příběh úplně jinou cestou a již na seriál nespíš nenaváže

Ahoj zkusím ti odpovědět v několika bodech.

1. Ano jak ve hrách X a Y tak Alpha Sapphire jsou megaevoluce.
2. Obou verzích se objevuje několik generací pokémonů ale převládají ty z daného regiónu ve kterém hraješ
3. Nintendo s 3DS pomalu končí a nahrazuje jí Switch.
4. Pokud jde o budoucnost Pokémoních her tak ty budou právě na Switchi. Vlastně Pokémon Let´s GO je takový předvoj věcí budoucích.
5. Hry ze 3DS na Switch nebudou s velkou pravděpodobností fungovat.

V Americe je seriál občas upravován. Viz. třeba zakázané epizody. Taky se mohlo stát že v Americe měli třeba nejajxz svátek a epizodu prostě jen neodvysilali

Seriál jako takový nikdy neměl pevný počet dílů. První série jich má třeba přes 90. Poslední dobou se ale seriál ustálil na 40 až 43 dílů na sérii. Takže to že je v sérii u epizodu jednu víc či míň je normální. Někdy se prostě již nevyplatí prodlužovat danou dějovou linku.

Myslím že Ash to myslel tak že se to hodí na uložto a nebo nějaký server. Poté se třeba napíše do diskuse že jsou tam a ať si je najdou. Takže žádné odkazy nic.

Hodně se tu minulosti řešilo jestli by měl Pokemiak zveřejnit seriál s audiostopou z Netflixu. Proto by mě docela zajímalo kolik lidí si zde Netflix platí nebo k němu má přístup.
Pořídili jste si Netflix je kvůli Pokémonům nebo sledujte i jiné pořady?

Pokémon Quest spíše než nějaká velkolepá hra je spíše jen pokud Nintenda o vlastní aplikaci. Hra má hodně much a její potencional není takový jaký asi tvůrci čekají.
Jinak nikde jsem četl že by Pokémon let's Go mohl objevit časem i jednoduší mobilní verzi.

Hodně jde taky o to kdo a kde ty práva drží. Třeba Amazon má práva na několik sérii a i když nevysílá v České podpoře tak je jejich Amazon Prime dostupný v Česku a to zamezuje prodeji práv Českým stanicím. Bohužel zákon o vysílání zákazuje aby dvě služby či stanice vysílali to totožné.

Na Google play je od dneška k dostání Pokémon Quest. Kdo má plánu si zahrát? Já již hrají ;)

Taky se podělím o svůj kód ;) 1809 2948 4525


Strana:  1 2 3 4 5 6 7   další »