Informace

Multimédia

Web

Podpořte nás!

Stačí kliknout na Meowtha!

Reklama


Příspěvky uživatele


< návrat zpět

A ještě jako kategorii namísto sekce a ještě špatně formátovanou. :D Odkazy nebo tak když tak házet rovnou k seriálu, není třeba pro to dělat novou sekci.

Trpělivost růže přináší. Chce to trochu úcty vůči překladatelům a ne jen sobeckou potřebu mít každý díl co nejdřív.

Nevím, zda se tu dorozumíváte nějakou kódovanou řečí, ale vůbec nevím, na co reagujete a co by se tedy mělo zlepšit nebo prodiskutovat.

My jsme stránka o pokémonech, ne o uvedeném seriálu.
Zdejší překladatelé mají navíc své práce dost. Prosím, příště se vyvarovat nesouvisejících příspěvků. Díky.

Ani nevím, že bude. Jen, aby ho zase pak nezblajznul Disney. Protože jeho kanál šel poněkud dost do háje za poslední roky.

Dabing je v první řadě nerealizovatelný proto, že nemáme audio stopy efektů (zvuků na pozadí, pokémonů, atd.), které většinou poskytují animační studia těm dabingovým. A to samozřejmě něco stojí. Takže ne. Pokusy v minulosti už byly, ale stejně nebyla ani potřebná kvalita na to, aby to za to stálo.

Jak to tak vidím, z těchto neustále stejně omílaných dotazů udělám tabulku podobnou té na Wikipedii, kde bude rozpis sérií a výpis toho, která byla a která nebyla nadabována, případně v jakém jazyce je. Je mi jasné, že dotazy budou pořád, jelikož ani FAQ nefunguje, jak by měl, ale pořád to bude lepší, než nic. ;)

Už bylo řečeno, že se série dabingu možná nikdy nedočká. Není to skoro vůbec pravděpodobné.

Osobně si nemyslím, že se s Ashem kdokoliv z těchto dvou (nebo tří - nezapomínejme na Traceyho, který se možná taky objeví) vydá s Ashem zpět na Alolu. Myslím, že tvůrci z Brockovy někdejší popularity už dojit nebudou a zůstane to jen u těch pár speciálních epizod.

Díky, ale to, co je zde zejména poslední dva roky, je kolektivní zásluha. Já sám dal akorát dohromady vizuální podobu a strukturu. Na obsahu a hlavně nových, ale i starých dílech seriálu, se podílí většina týmu. 1

Black není na 3DS.

Jak „vyrábí“? Pokud jakože vychází, tak samozřejmě, příkladem je Sun and Moon.

Už jsem se lekl, že je řeč o našem Ashovi. To by to, chudák, moc nevyhrál. 3 No hlavně myšlenkové resety té postavy nedávají vesměs smysl. A nebo holt jen hodně lehce zapomíná, někdy třeba přes noc po cestě do dalšího regionu. Taky by se dala vymyslet konspirační teorie o tom, že je před každým regionem určitá „zóna zapomnění“, jenže to by pak nedávalo smysl v případě cesty z Kanta do Johta, apod.

Kdyby byl jiný způsob, máme ho tu. Bohužel ani já nemám příslušné díly ve fyzické podobě, jen část a to ještě z doby, kdy to bylo všechno úplně přeházené.

Taky si myslím, že nad tím lidi určitě nos neohrnou. 1


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 20