Informace

Multimédia

Web

Podpořte nás!

Stačí kliknout na Meowtha!

Reklama


Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Black není na 3DS.

Jak „vyrábí“? Pokud jakože vychází, tak samozřejmě, příkladem je Sun and Moon.

Už jsem se lekl, že je řeč o našem Ashovi. To by to, chudák, moc nevyhrál. 3 No hlavně myšlenkové resety té postavy nedávají vesměs smysl. A nebo holt jen hodně lehce zapomíná, někdy třeba přes noc po cestě do dalšího regionu. Taky by se dala vymyslet konspirační teorie o tom, že je před každým regionem určitá „zóna zapomnění“, jenže to by pak nedávalo smysl v případě cesty z Kanta do Johta, apod.

Kdyby byl jiný způsob, máme ho tu. Bohužel ani já nemám příslušné díly ve fyzické podobě, jen část a to ještě z doby, kdy to bylo všechno úplně přeházené.

Taky si myslím, že nad tím lidi určitě nos neohrnou. 1

Nelze. Emulovat 3DS je problematické i na PC, natož na o mnoho výkonnostně slabším mobilu.

Přidávám se ke gratulaci. Je příkladně vidět, že potomek neznamená kompletní konec s ostatními zájmy. Tak ať pěkně roste! (A možná jednou ve vzdálené budoucnosti převezme žezlo překladu, krom nadšení ve stejné věci.) 1

Aktivity možná upadají, ale důvody to má. Většina lidí z týmu jezdí teď o prázdninách na dovolené a my, starší pařáti, máme už taky jiné záležitosti na starost. Ale na web se samozřejmě nekašle, jen vše nějakou dobu asi nepojede jako na drátkách, jako normálně (tedy, během školního roku).

Film vyšel zatím jen v Japonsku. https://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/M20

Samozřejmě až po stažení, v přehrávači.

Dvojí zvuková stopa. Nutno přepnout.

Díky! Dabing veškerých nových sérií a filmů máme z Netflixu. 1

Vím, co myslíš, ale to vypadá na podvod.

Nejsem si jist, jestli to nevychází náhodou v kinech. To by znamenalo akorát dlouhé čekání, než vyjde Blu-Ray, či jiné médium. Ale to se jen dohaduju.

Téma určené pro členy týmu a jejich důležitá oznámení. Tedy změn na webu a jiných aktualizací obsahu, či odjezdy na dlouhé dovolené a tudíž nemožnost aktualizací. Vše jako info pro návštěvníky.

Jakékoliv příspěvky od hostů budou mazány. Pro vaše dotazy a připomínky využijte jiných témat.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 22