Informace

Multimédia

Web

Podpořte nás!

Stačí kliknout na Meowtha!

Reklama


Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Vzhledem k tomu, že údajně Brock a Ash taktéž souhlasili, jsem udělil rttv překladatele a tím i druhou šanci. Co bylo, to bylo a myslím, že když se chyby opakovat nebudou, nebude ani žádný další problém. To jen, abych tu nedělal změny bez jakéhokoliv oznámení, když už máme velký tým.

FAQ, bod druhý:

Otázka: Kdy bude český dabing té a té série nebo filmu?

Odpověď: Nejsme ve spojení s dabingovými studii, ani není dabing samotný naší náplní práce. Pokud ovšem odkazujete sérii v rozmezí 5-9, ty nikdy dabing mít nebudou. Na ostatní vyčkejte.

S autorem jsem neustále ve spojení, ale o Pokémony v tuto chvíli zájem nejeví. Kdysi sepsal kompletní povídku, dostal se v ní až na Pomerančové ostrovy, ale nikdy ji nepublikoval. Četl jsem jen první díl. Takže zde bych s dalšími díly prakticky už vůbec nepočítal. Je to škoda, ale nedá se nic dělat.

Díky moc! Bohužel jsou to už tři roky, co jsem to psal a i když jsem Johto načnul (a měl promyšlenější ještě peckovější příběh, než tady u Kanta), už jsem to nedokončil a zatím to zůstává akorát v mé hlavě.

Proč Electricmanovi nezaložíte vlastní kategorii? Teď je to v těch článcích prdnuto dost nestandardně.

Fanfikci klidně hodit můžeš, takových tvoreb je tu nedostatek.

No vidíte. A já momentálně jedu týdně jen novou sérku SnK. A čekám na letní sezónu a doufám, že alespoň z ní něco vyberu. ;)

Taky nemám rád spoilery. Zavedl jsem kromě FAQ tedy ještě pravidla.

A my nervózně odpovídat... nekonečný koloběh.

Přidáno do FAQ.

Je to možné, spamovat příspěvek, který je až na třetí straně? Ještě jednou tento dotaz a budeme zlí.

To je holt to nahrávání na YouTube... bude se muset najít jiný zdroj.

AdFly je zkracovač. Stačí počkat pár vteřin a nahoře kliknout na Skip Ad.

Mohu-li do toho vstoupit, korekce v původním významu je skutečně jen o opravování gramatických chybek v již jinak hotovém překladu z angličtiny do češtiny. Jenže co jsem tak vyčetl, tady u týmu to funguje oboustranně - korekce zahrnuje nejen opravení gramatických chybek, ale i překontrolování překladu dle původního znění, či titulků. Tedy, nestandardní postup, ale jestli to takhle mají nastavené, to už je jejich věc.

Jelikož mě tu jeden pán nahání s tím, aby se téma smazalo... Budete ještě něco ohledně Onedrivu rozebírat, nebo se má téma smazat/přejmenovat? Já jej nezakládal, nechci si hned nárokovat práva, ale pokud je vyřešeno, být tu teoreticky už nemusí.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 20