Informace

Multimédia

Web

Podpořte nás!

Stačí kliknout na Meowtha!

Reklama


Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Již bylo zmíněno, že první film navazuje na některé události v seriálu (přesněji na epizodu 67). Než to zpracuju jako článek, zasílám odkaz na externí stránku, kde jeden člověk udělal výpis komplet všech filmů a toho, kam by měly být správně zasazeny: goo.gl/xzj0T5

Filmy na seriál dějově nenavazují. Tedy, kromě prvního, který je volně spojen s událostmi v seriálu. Takže nejlepší je řídit se jinak Pokémony, respektive generacemi.

Takovéto dotazy, prosím, příště psát do diskuze, nebo k příslušné sérii.
Tato řada český dabing nemá.

Zřejmě byl myšlen emulátor. Dneska se vyvíjí primárně pro 64-bit a protože emulátor nemá ke stažení varianty, tak nejspíš ne.

A jé je. Už i na Facebooku je kvůli tomu menší poprask. Od včerejška se vývojáři neozývají. Vypadá to, že byl na hru proveden opravdu oficiální zátah. https://www.facebook.com/heymonstergame/

Nic se mazat nebude. Jednou jste to napsali, neste si následky. Nicméně pokud se to bude opakovat, hodím další upozornění na to, že takovéhle věci si máte vyříkat soukromě.

Bez větších informací skutečně nemůžeme vědět, proč to nejde. Jak nejde? Hra se vůbec nenačte? Černá obrazovka?

Dabing je věc televizní produkce. S tím nemají dobrovolníci nic společného.

Ne, ne. To záleží na překladatelích samotných.

Tak to je překladatel. A ne, tato stránka překladatele nemá, vše je externí práce od dobrovolníků. My jsme pouze zprostředkovatelé.

Jaký překladač?

Myslím, že o čem si rozhodla komunita, to pak zákonitě platí. Já osobně se sám stavím na stranu bezchybné gramatiky, nicméně pak by nemohl dostat prostor vůbec nikdo, protože upřímně, v dnešní době najít lidi, kteří ji ovládají, je jako hledat jehlu v kupce sena. A my, kteří tomu velíme, máme za úkol nikoliv shazovat, ale snažit se přijmout tyto jedince. Pokud se teda rozhodnou titulkovat, my jim to uveřejníme, respektive ten prostor dostanou. Proč? Protože to zkrátka většina konzumentů vezme takové, jaké to je. Navíc, tato komunita je jen malá ryba ve velkém moři, takže jakýkoliv přehnaný nárok může vést jedině ke ztrátám. Rozumím případnému nepochopení a hledání chyb v komunitě. Jenže takhle to prostě funguje a vždy fungovalo.

Jestli mohu zvýraznit to, co zde bylo již řečeno. Lidé, kteří mají vedle svého jména symbol pokéballu, jsou pouhými registrovanými členy. Každý, kdo chce, se může na webu zaregistrovat. A ano, jediní, kteří aktivně adminujeme, jsem já a Phanto. Občas tu máme lidi, kteří něčím přispějí, ale to je tak všechno. Tým zůstává takový, jaký je uvedený na dané stránce.

Origins a Generations do chronologie vůbec nezapadají. Obojí jsou naprosté alternativy. Zvlášť Origins, který pokrývá komplet ligu Kanta, akorát z Redova pohledu.

Díky, vážíme si takovýchto slov!


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 14