Pokémon GO

Titulky

Web

Podpořte nás!

Stačí kliknout na Meowtha!

Reklama


Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Díky! Byla to víc než týdenní makačka.

Rozhodně v plánu další díly jsou. A rubriku udělat ve výsledku můžeme. Jen bych to nechal, až vydáme druhý díl.

Zdar po delší odmlce. Dnes po poledni se chystám s týmem vydat něco velkého na YouTube týkajícího se Pokémonů. A i když tyto stránky patří mně, utvořil se tu přesto tým a nechci si tak dělat, co se mi zlíbí, bez předešlé porady. Tedy, pokud to nebude vadit, rád bych udělal výraznější reklamu na hlavní stránce. Myslím, že to většina fanoušků každopádně ocení. Zatím nebudu nic prozrazovat, však za pár hodin to bude venku.

Myslím, že o to se už několik lidí v minulosti pokusilo. Nemá to cenu, televize jen tak nedá něco, co by mělo nízkou sledovanost. Je to jako s jinými seriály. Holt jako vždy, frčí novinky.

Asi tak. Zrovna Pokémon Quest mě už od prvního pohledu odpuzuje.
Spíš se těším na Let's Go Pikachu/Eevee na Switch. A vůbec na další klasičtější konzolové kousky.

Přijde. Osobně bych zvolil buď světlejší variantu modré, či navrátil původní.

Jak je libo. Zkusili jsme to upravit, nebylo to ideální, tak jedeme podle starých kolejí.

Mimochodem, kdy naposledy ty seznamy epizod existovaly?

Tak já nevím. Když to udělám 1 a 1 novinku, už ty ohledně GO naspodu nebudou, ale lidi si to zase asi nebudou projíždět zpětně. Tak co navrhujete?

Úprava: OK, tak jste si to vrátili zpět...

Jinak zálohy databází když tak mám.

Přemýšlím... Pak by se hodilo udělat dvě novinkové sekce, ze kterých by se následně vypisovaly od každé třeba 3 články. Plus by to bylo na té hlavní straně rozdělené a ošetřené odkazem na víc novinek z dané sekce. To by vyřešilo zaspamovanou hlavní stranu jedním a tím samým a působilo by to víc variabilně.

Takže pokud mi tento nápad odsouhlasíte, zkusím to nahodit. Je to otázka několika málo minut.

Však ano. Já osobně nemám se slušností problém - admin musí jít příkladem. Ale musí se holt i nelibost dát nějak najevo. Nejsme tu přece jen pro srandu králíkům.

Uděluji první varování, Matej27SK. Už jsme se ti to tu každý pokusili vysvětlit všemi možnými způsoby, ale ty neustáváš. Budeš-li nadále pokračovat ve svých „rozumech“ bez respektování toho, co ti tu řekl nejeden administrátor (jak jsme řekli, tak to prostě bude a tečka), budu nucen tvou činnost ukončit znemožněním dalších komentářů. A myslím to zcela vážně.

Musím souhlasit s názorem, že nejde, abychom tu každému dovolili, co se mu zlíbí. Navíc uvedený člověk svou otravností překračuje mez - ať mu řekne člověk cokoliv, bude donekonečna a dál pořád hustit své „rozumy“, které pomalu hraničí s blbostí, či nějakou poruchou. Každý, kdo je aspoň trochu soudný, vezme v potaz, co mu ostatní řeknou - navíc, pokud jsou z admin týmu. Já osobně na tohle taky nemám nervy.

Rýpe, nečte a nerespektuje, když někdo z adminů něco řekne. Je to podobné, jako s dalším nejmenovaným člověkem předtím, který díkybohu dal s nepřizpůsobivostí pokoj. Už taky ztrácím nervy a zřejmě na to příště reagovat vůbec nebudu.

Zahrajeme si takovou celowebovou hru. Jmenuje se "na čekanou". To znamená počkat si, jak se věci vyvrbí a neopakovat dokola to samé. Jo a jedno zásadní pravidlo - nesmí se přitom zmiňovat název jisté stránky, ani na ni poukazovat slovními spojeními "videa online". Atd. ;)

Že používám pasivní agresi, ale osobně začínám ztrácet trpělivost se zdejšími nepřizpůsobivými.

Já už snad dám na název té stránky cenzuru. (: Z filmu je mi smutno a se sérií nevím, co mají ostatní hlavní za lubem.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 10