Informace

Multimédia

Web

Podpořte nás!

Stačí kliknout na Meowtha!

Reklama


Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Tak trochu pokrotíme ten slovník, Ravene. :) Jinak jo, Netflix je jediná možná šance.

My nejsme ve spojení s dabérskými studii. Nevíme, kdy a kde co bude. Na vše se musí počkat.

Na Bulba sice jo, ale angličtinu neovládá každý, navíc info obecně v češtině je mezi tématem pokémonů celkem neopotřebované zboží. 1

Nevím, do jaké sekce, každopádně nemáš stejně potřebná práva. Lepší bude zaslat text mně a já s ním pak už nějak naložím.

Nevadí, když tak se to zkorektuje.

Do takové práce a navíc dobrovolně se lidi moc nehrnou. Obdivuju už jen OINa-CZ, že nám sepsal několik článků. Ona je to makačka a protože jsou lidi hlavně konzumenti, hlasitého ocenění moc nedojde. Ale tak, kdyby se někdo přece jen náhodou našel s chutí do něčeho takového, samozřejmě nejsem proti.

Bohužel, ohledně psaní by to chtělo víc lidí, protože jsme tady jinak spíše odkazově orientovaní. Mám ještě pár nezpracovaných postav, ale spíš z řad profesorů, atd.

Attackdex je už dost zastaralý.

Jsou to oficiální barandovští dabéři. Jsou za to placeni.

Už je to dobré, špatně jsem zkopíroval odkaz.

Tak jo, rádio je zavedené. Další vysílání, záznamy, atd. můžete už házet rovnou do sekce, ať to máme pěkně pohromadě.

Páni, nečekal jsem tak dobrý ohlas! Pak je to jasné, rádio zavedeme oficiálně. Vytvářím pro něj vlastní sekci, kde bude jak odkaz na vysílací stránku, tak i pro záznamy.

Myslím, že není třeba zasílat odkazy, které bychom si byli schopni sami dohledat. Ano, je to tu trochu přeházené, ale chronologicky.

Taky by mě zajímalo. Škoda, že ti, co tak učiní, nejsou většinou schopni alespoň připsat, proč si myslí, že to není dobrý nápad. 1

Tak tohle je ovšem zajímavé! Mohl bych z toho udělat hrubý článkový přepis do zajímavostí.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 18