Informace

Multimédia

Web

Podpořte nás!

Stačí kliknout na Meowtha!

Reklama


Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Já pořád ještě nevím. Rozhodnutí bude každopádně stát na mně, ale prozatím bych pořád čekal, i když to webu vůbec nesvědčí a zajíčkáři (Bunii) si stejně začali streamovat na vlastním písečku.

Možná reagoval na „vzpouru“?
Jinak dobrá, počkáme, až se ustálí překlady.

Máme skoro konec ledna a z dosavadních situací se vyklubala možná snaha zničit českou fansubovou komunitu. (Vedl jsem hovory i krátké diskuze, ale hlavně nasbíral nové informace, které tuto až konspirační vizi podporují.) Ve výsledku se žádný zátah nekonal a zřejmě ani konat nebude. Takže bych navrhoval popřemýšlet o navrácení odkazů, případně jen těch týkajících se titulků. Ono kdyby po nás někdo šel z právní sféry, asi bychom za katr skutečně hned nešli, spíš bychom byli požádáni o stažení odkazů. Případně počkáme ještě měsíc, dva, ale mám takový pocit, že se to skutečně až příliš nafouklo a o žádných dopadech se nemluví.

Jako bych to s tou 16. sérií sám nenapsal, že...
Jinak, tohle je nějaký asi minutový narozeninový speciál na počest výročí série.

Je tam jen Indigovka (v angličtině), XY a XYZ, tři filmy, nějakej speciál, ale jinak nic víc.

Pravidelně sleduju Netflix, zatím nic, ale myslím, že to můžeme očekávat velmi brzy. Jakmile se to tam objeví, zmíním se o tom v novince. ;)

Nebál bych se tvrdit, že titulky dostanou velmi brzy zase zelenou. A to samé platí o všem ostatním. Ale nebudu nic slibovat. 1

No dobrá.
Web by se teda nezakládal a všechno by to šlo vyloženě jen na nějaký cloud. Jednoduché řešení.

Stejně, jako já googluju už od asi svých 10 let, co jsem prvně okusil kouzlo internetu. Každý bohužel není jako my, ať nás to může štvát sebevíc. Lidi jsou líní hledat, protože když jim to nevyhodí na první pokus, už „to nemohou najít“. Nebo se ptají kde vůbec.

Další řešení - založit zamknutý web na nějakém ruském serveru, kde by byly odkazy, přičemž by se týdně měnila url adresa a tudíž by nebylo možné odkaz šířit samostatně. Ještě by se to zabezpečilo tak, že by každý člen dostal zvláštní heslo. A bylo by. Dnes jsem o tom přemýšlel a realizovat by se dalo.

Celé to začíná být poněkud zamotanější... Jakože, zatím budeme čekat, ale sám už mám mnohé pochyby o celé situaci, která se prostě vyvinula až bizarním směrem. Nicméně nemá cenu to hned lámat přes koleno. Ten měsíc tomu dáme a jestli bude víc informací, asi by se dalo pouvažovat o nějaké menší obnově.

Víme. Děkujeme každopádně za připomenutí.

Zůstává, protože - zaprvé, nikdo nový se tam už nedostane, nelze se registrovat. Zadruhé - není to na českém serveru. A že jsou uploady někde na ulož.to, či tak, to je už věc jednotlivců.

Já osobně bych na AGoA nesahal. Linky tam jsou už mrtvé, registrovat se tam nedá a web neběží na českém serveru.

V tom případě nemůžeme pomoct.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 16