Pokémon GO

Titulky

Web

Podpořte nás!

Stačí kliknout na Meowtha!

Reklama


Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Taky bych počkal, až budou hotové překlady a pak rozhodoval o tom, co dál.
Nicméně co se týče zmíněných webů, jako Pikachu, nebo PJZ, ty mají, co vím, stále alespoň trochu aktivní komunity. Což tady z části platí taky, i když nových, aktivních lidí, moc nechodí.

Mám řadu konzolí a z jediného důvodu - exkluzivky. Samozřejmě, PC je pro mě pořád tou hlavní herní platformou, ale osobně jsem na třeba zrovna na Playstationu hrál osobně vůbec ty nejlepší hry, které se zatím nepodívaly, nebo ani nikdy nikam jinam nepodívají. Ale pro člověka, který není fajnšmekr, chápu, že je to zbytečnost. Však na PC je většina toho, co i na konzolích a o rozdílu ve výkonu a kvalitě taky není pochyb.

Ale Playstation Classic je podle mě zrovna docela přešlap. Neřekl bych, kdyby se tam ty hry daly přidávat na bázi nějakého online obchodu, ale mít takhle jen omezený výběr? To není to pravé.

Konkurence je právě víc než dost. Už jen Pikachu.cz, či již zmíněné PJZ, mají živé komunity. Zejména první zmíněný web - lidi tam chodí už jen kvůli diskuzi a to je hned jiná pohádka. Pak existují další stránky zaměřené čistě na GO, atd. A bohužel, pokud jde o vyhledávač, tam už nevím, co víc udělat. Roky jsem se snažil dávat pořádné tagy, aby padl slušný index, ale jak vidno, stejnak to nepomohlo a lidi si nás nenajdou.

Bohužel, nedá se nic dělat. I když je pořád 70 lidí za den docela pohodový počet, jsme v obležení nejedné konkurence a holt kromě originálních a jinde nepraktikovaných překladů nemáme pořádně co nabídnout. Lidi sem dřív chodili hlavně kvůli anime sériím, ale s pádem odešla i tahle většinová kasta. Nicméně snaha je, držíme se. A bude fajn, když se udržíme i nadále. Nevidím to zatím na nějaký extrémní růst, ale kdo ví?

Díky! Byla to víc než týdenní makačka.

Rozhodně v plánu další díly jsou. A rubriku udělat ve výsledku můžeme. Jen bych to nechal, až vydáme druhý díl.

Zdar po delší odmlce. Dnes po poledni se chystám s týmem vydat něco velkého na YouTube týkajícího se Pokémonů. A i když tyto stránky patří mně, utvořil se tu přesto tým a nechci si tak dělat, co se mi zlíbí, bez předešlé porady. Tedy, pokud to nebude vadit, rád bych udělal výraznější reklamu na hlavní stránce. Myslím, že to většina fanoušků každopádně ocení. Zatím nebudu nic prozrazovat, však za pár hodin to bude venku.

Myslím, že o to se už několik lidí v minulosti pokusilo. Nemá to cenu, televize jen tak nedá něco, co by mělo nízkou sledovanost. Je to jako s jinými seriály. Holt jako vždy, frčí novinky.

Asi tak. Zrovna Pokémon Quest mě už od prvního pohledu odpuzuje.
Spíš se těším na Let's Go Pikachu/Eevee na Switch. A vůbec na další klasičtější konzolové kousky.

Přijde. Osobně bych zvolil buď světlejší variantu modré, či navrátil původní.

Jak je libo. Zkusili jsme to upravit, nebylo to ideální, tak jedeme podle starých kolejí.

Mimochodem, kdy naposledy ty seznamy epizod existovaly?

Tak já nevím. Když to udělám 1 a 1 novinku, už ty ohledně GO naspodu nebudou, ale lidi si to zase asi nebudou projíždět zpětně. Tak co navrhujete?

Úprava: OK, tak jste si to vrátili zpět...

Jinak zálohy databází když tak mám.

Přemýšlím... Pak by se hodilo udělat dvě novinkové sekce, ze kterých by se následně vypisovaly od každé třeba 3 články. Plus by to bylo na té hlavní straně rozdělené a ošetřené odkazem na víc novinek z dané sekce. To by vyřešilo zaspamovanou hlavní stranu jedním a tím samým a působilo by to víc variabilně.

Takže pokud mi tento nápad odsouhlasíte, zkusím to nahodit. Je to otázka několika málo minut.

Však ano. Já osobně nemám se slušností problém - admin musí jít příkladem. Ale musí se holt i nelibost dát nějak najevo. Nejsme tu přece jen pro srandu králíkům.

Uděluji první varování, Matej27SK. Už jsme se ti to tu každý pokusili vysvětlit všemi možnými způsoby, ale ty neustáváš. Budeš-li nadále pokračovat ve svých „rozumech“ bez respektování toho, co ti tu řekl nejeden administrátor (jak jsme řekli, tak to prostě bude a tečka), budu nucen tvou činnost ukončit znemožněním dalších komentářů. A myslím to zcela vážně.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 10