Informace

Multimédia

Web

Podpořte nás!

Stačí kliknout na Meowtha!

Reklama


Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Ale to nebylo obecné pravidlo. To jsem si stanovil sám. Jakože do třetice. :D Diktaturu tu samozřejmě nikdo nechce. Každý by měl vědět, co se sluší a nesluší nehledě na hodnost.

Jinak jo, dokud budou mít lidi sebereflexi a snahu chyby napravovat, není vůbec problém vyjít i s někým, kdo holt nějakým způsobem pochybil.

Tady se nemáme o čem bavit. Zkrátka ten člověk to kradl bez dovolení, nikdo tam nikdy nic neudělal sám. Stejně, jako si nikdy nebude získávat stopy a dávat je do videa - nechci ho podceňovat, ale možná ani neví, jak se to dělá. A jestli se to tady zveřejní a najednou se to objeví i na Nii, hned budu vědět, odkud vítr vane.

Na Nii určitě žádné dabované série nebudou. To by museli bez dovolení ukrást od nás, protože sami, respektive tamější admin nemá nejmenší podíl na jakýchkoliv původních videích. Proto si to tady taky ošetříme, zatím nejsme ještě rozhodnuti, jak to s tím zveřejňováním odkazů provedeme.

Tak to je divné. Mně to funguje normálně, navíc jsou ty kategorie nastaveny jako veřejné.

Po zvážení... první možnost je pěkná, ale registrovat se může každý. A dělat to pro další speciální skupinu uživatelů, bychom byli zahlceni žádostmi.

Bod č.3 se mi tedy taky zdá nejlepší, jen bych to lidem usnadnil a alespoň přidal indicii, jak dané díly najít. Resp., pokud budou v jednom formátu názvů (např. s označením "Scoby").

Ale beze srandy, to Sun & Moon jsem hledal špatně. Stačilo zadat "Pokémon" namísto "Pokemon" a vskutku.

Právě jsem se podíval. Sun & Moon stále není k dispozici a ostatní série/filmy jsou stále dostupné. Jestli to má být příspěvek v rámci dnešního dne, tak se omlouvám za zničení pokusu. :D

Varování č.2. Po třetím budu muset udělit ban. Recesi s mírou a vší chytrostí, nepsat takovéto nesouvisející ptákoviny. Díky!

Šmarja, co to tu zase vykládáš?

Tak to je super! Jinak původně jsem ty stopy měl v plánu nahrávat, ale pokud by někdo chtěl převzít žezlo, může. Protože je to takový běh na delší trať. Nahrávat se to dá skrz Audacity, jen je v tom ten háček, že epizoda musí celou dobu běžet. Zkrátka to zachytává výstup reproduktorů.

Hlavně, že odpověď byla nalezena. Někteří jiní jsou schopni se ptát, ale pořádně se nepodívat.

Ale odkazy alespoň na titulky budou brzy navráceny. Snad.

Třeba první film jasně navazuje na jednu epizodu z první série, zbytek uvažuje spíš na základě sérií. Pěkně shrnuto je to v tomto odkazu https://goo.gl/SRouCc

Jinak je to ale pěkný námět na článek, co bych mohl sepsat v rámci zajímavostí.

Ponaučení hezké, ale když končily velké portály a defakto 90% překladatelských skupin, vč. těch velkých a respektovaných (např. Sunsub), kompletně zrušilo své weby? Pardon, ale to člověka nenechá chladným. Navíc, tady jsme udělali jen malé opatření, ale jedeme dál a pojedeme dál, jen bez přímých odkazů na videa.

Já jsem pro nahození čistě titulků. Akihabara taky jede dál a to je velký portál. Tak proč bychom nemohli my? Holt to nebude na stříbrném podnosu i s videi, ale lidem bude muset stačit hrubý odkaz, kde co najdou.

Něco mi to jméno, potažmo přezdívka říká, ale tady žádnýho Dereka nemáme. A myslím, že jsme ani neměli.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 18