×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Hry

Web

Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Za třetí část úkolů ho dostaneš, takže by neměl být problém tuhle část splnit.

Zdravím, není to tak, že bys dělal něco špatně. Ten radar se získával z Special Research, který Niantic každý měsíc vydával. Před pár měsíci Niantic oznámil, že další Special Research, za které by bylo možné získat Super Rocket Radar až do září nebudou. Aktuálně je tedy jediná možnost, jak získat Super Rocket Radar a moct bojovat s Giovannim, dokončení časově omezeného výzkumu v rámci tohoto eventu.

Dobrý den, 16. série dabing opravdu má a je ke shlédnutí na Amazon Prime Video. Jestli je někde ke stažení nevím.

Dobrý den, titulky existují, ale jsou k dispozici jen vypálené do videa. Na jejich přepisu pracujeme.

Dobrý den, titulky jsou k dispozici jen vypálené do videa. Na jejich přepisu pracujeme.

Nutno říct, že tentokrát je to ale opravdu dost pravděpodobné. V Pokémon Journeys by měl nakonec navštívit všech 8 regionů. Samozřejmě to ale neznamená, že se setká s postavami z předchozích sérií.

Děkuji, že jste nás na to upozornili. Konečně jsme se dočkali! 3

Vím, že je mají v Alza a na Veselý Drak

Dobrý den. Rozhodně bych netvrdil, že tomu rozumím, ale pokud karty nemáš a chceš začít hrát, tak bych určitě nejdřív koupil některý z předpřipravených balíčků, ve kterých jsou všechny karty, které jsou potřeba ke hře. Jinak booster balíčky pod 100 Kč určitě neseženeš. Jestli se vyplatí je kupovat, to nedokážu posoudit.

Opraveno. Moc děkuji za upozornění 1

Tyto eventy platí pro všechny bez ohledu na to, jestli máte koupený ticket. Akorát Pokémony, které v těchto eventech pomůžete odemknout se pak budou při GO Festu objevovat jen hráčům s ticketem.

Dobrý den, pokud vím, tak je sdílí překladatelská skupina Some-Stuffs.

Tato hra totiž bohužel není mířená na nás. V asii jsou ale League of Legends a podobné hry velice populární, takže je logické, že i Pokémoni si chtějí z této popularity trochu ukrojit.

Přesný důvod neznáme, ale fanoušci se domnívají, že je to proto, že Sun and Moon má málo legendárních a mýtických Pokémonů.

Já mám v shopu box zdarma


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 22