Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Web

Podpořte nás!

Stačí kliknout na Meowtha!

Reklama


Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Na titulkách pracujeme. Aktuální stav překladu je vždy na hlavní stránce. Odhadujeme, že do konce srpna bude série hotová.

Souhlasím, že je hrozné, jak všechny seriály a filmy časem zmizí v propadlišti dějin. Uploadovat je zakázáno, nákup nám neumožní. A když už to získá nějaká streamovací služba, má jen některé série a ještě po roce řeknou, že jim vypršela vysílací práva, a i když si to platíte, máte smůlu. Navíc, kdo si bude platit 5 streamovacích služeb, protože každá má něco? Bohužel alespoň zatím se s tím nedá legálním způsobem nic dělat.

Kvůli chybě se během eventu přestal Slakoth objevovat. Niantic oznámil, že se event bude v létě opakovat.

Děkuji ti za podporu a pomoc při tvorbě obsahu.

Ahoj, viděl jsem ho v den premiéry a napsal recenzi (http://pokemaniak.cz/novinky/detective-pikachu-recenze-bez-spoileru). Myslím si, že fanoušek Pokémonů si film určtitě užije.

U mě je to také Zamražený Charizard, protože se v ní zásadně změnil vztah Ashe a Charizarda.

Titulky pro sérii Sun & Moon Ultra Legends jsou v plánu. Překlad začne nejdřív koncem měsíce.

Jedná se o apríl.

Děkuji za upozornění. Odkazy jsem opravil.

SoulEevee99: Zaregistroval jsem to a pracuji na nápravě. Titulky existují, ale pouze jako hardsub. Převod z hardsub na softsub už jsme začali.

Vzhledem k tomu, že je tu jedna reklama od hostingu a Meowth, u kterýho 10 000 kliknutí znamená 5 dolarů, tak silně pochybuji 3

Epizod je 48 a na tomto webu není jejich počet napsán.

Sun & Moon - Ultra Legends začíná epizodou 93

Myslím si, že není pravda, že by lidi nezajímaly informace a novinky. Kdyby to tak bylo, neexistovalo by tolik informačních webů. Je pravda, že spousta lidí umí anglicky a jsou schopní najít si informace jinde, ale jen málo webů nabízí infromace ze všech koutů světa Pokémonů na jednom místě. Kdyby tady na webu byli české titulky (které na anglických webech nejsou), novinky z her, anime, Pokémon GO, přeložené trailery,... nebyl by důvod, aby hledali další weby.

Ahoj, vím, že Ricmont a Raven hrají PokeMMO. Já osobně jsem žádnou z nich zatím nezkoušel.


Strana:  1 2 3 4 5   další »