Pokémon GO

Titulky

Web

Podpořte nás!

Stačí kliknout na Meowtha!

Reklama


Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Zřejmě jen dočasný výpadek, už je normálně v provozu.

Ahoj, pokusím se to nějak přehledně shrnout:

Série 1 - 4 - CZ dabing
Série 5 - 8 - CZ titulky
Série 9 - CZ titulky - pracujeme na tom
Série 10 - 15 - CZ Dabing
Série 16 - CZ titulky na pár prvních dílů (9. série má teď prioritu)
Série 17 - 20 - CZ Dabing
Série 21 - Zatím jen EN, počítá se s tím, že Netflix vyrobí dabing

21. řada je zatím poslední a ještě ani v Japonsku nebyla celá odvysílaná.

Ahoj. Vidím, že jsem to nenapsal úplně nejlépe. Do konce červa chceme mít 9. sérii hotovou. Aktuálně na tom nejsem dobře s časem, který můžu věnovat titulkám. V červnu na tom budu podstatně lépe a každý 2. den by mohl být jeden díl.

Tak to bych opravdu nečekal. Obzvláště, když i třeba Turci se mohou koukat na I choose you s českým dabingem. A to vím na 100%.

Pokud vím tak nabídka audio stop a titulků je pro všechny státy jednotná. Jistě to, ale nevím.

Samozřejmě budeme pokračovat. Máme v plánu nejpozději během června 9. sérii dokončit.

Děkuji za odpověď. Od teď končím s úpravou obsahu webu a budu se soustředit jen na titulky.

S tím časem mě neber doslovně, to jsem prostě jen tak střelil. K udržení aktivity by stačilo i jednou za 2-3 dny 10 minut, je nás tu na to dost.

Znáte web wot.cz? Býval to nejlepší ČR/SK komunitní World of Tanks web. Chodilo na něj hromada lidí, každý den tam vycházeli články ohledně akcí, vývoje,... Hromada lidí psala komentáře. Potom ho prodali Mladé Frontě a vznikl Excalibur.cz. Ze začátku pokračoval v podstatě starý web, akorát přidali další hry, ale postupem času začaly novinky vycházet s 3-4 denním zpožděním, nebo vůbec nevycházely. Když se tam podíváte dnes chodí tam pár lidí a ten web je v podstatě mrtvý.

Pokémaniak má oproti ostatním webům s tématikou Pokémonů ohromnou výhodu. Není tu jen Pokémon GO, ale taky anime a titulky k němu. Pokud jde o lákání nových návštěvníků, tak to vlastně ani není třeba. Každý den sem přijde 30-40 lidí kvůli vyhledávání na Google. Jejich cílem jsou většinou neveřejné stránky s anime (v poslední době hlavně filmy) a návodem na hru Fire Red a Leaf Green. Nevěřím tomu, že na filmy chodí jen kvůli ripům. Začli tam chodit ve chvíli, kdy byl ohlášem Mewtwo Strikes Back Evolution.

Můžeme z tohoto webu udělat centrum československé Pokémon komunity a stačí, aby se každý z nás jednou za den na čtvrt až půl hodinky věnoval jeho obsahu.

Ahoj, jaká je podle vás budoucnost tohoto webu? Kdybych sem nepřidával články a Ricmont je nekomentoval, je to tu v podstatě mrtvé. Narovinu, radši bych se věnoval titulkům, než si hrál na novináře, aby to tu vypadalo aktivně, a dělal tabulky dílů v anime sekci, aby tu na webu vůbec něco bylo.

Nemohu s tebou souhlasit. Je toho hromada, co nelze dělat na konzolích. Osobně jsem zastánce PC. Jediný důvod proč mám konzole jsou exkluzivní hry, které na PC nejsou (ale klidně by být mohly).

Máš pravdu, že tohle je spíše teaser než trailer. Přepíšu to.

Tak jsou aktuálně nastavena pravidla, v případě nesouhlasu můžeš kontaktovat Scooby nebo Ryuuhei. Já se jimi jen řídím.

Toto pravidlo stále platí a v případě přidání odkazu, bude tento odkaz po nalezení moderátorem odstraněn.

Ta myšlenka s 3D animací bude nejspíš správná, mluví se o tom hned na několika webech.


Strana:  1 2 3 4   další »