×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Hry

Web

Podpořte nás!

Stačí kliknout na Meowtha!

Reklama


Příspěvky uživatele


< návrat zpět

To je rozhodně zajímavý postřeh!

Vyzná se někdo z vás v Pokémon TCG? Právě vychází nové karty ze Sword and Shield a já tomu upřímně vůbec nerozumím. Pro mě jsou to prostě karty. Nechci ve článcích mlít blbosti a psát o něčem, čemu nerozumím. Takže pokud se v tom někdo vyznáte, mohli byste prosím o tom napsat článek? Nebo pokud znáte někoho, kdo se v tom vyzná a byl by ochoten pomoct, mohli byste ho na mě nasměrovat?

21. série je zdarma jen na Pokémon TV a tam se nachází jen s anglickým dabingem a anglickými titulky.

Dobrý den, 21. série je společně s filmy I Choose You a Power of Us dostupná s českým dabingem na Netflixu.

Vůbec by mi nevadilo, kdyby se dalo tradovat dust a předměty 9

Tak to je dobrý. Já nedavno dělal power up, takže jsem na 70K. Bral bych víc :D

Tak Stardust se vždycky hodí, ale byl bych radši, kdyby to nebylo jenom hodinu.

Ahoj, určitě něco takového můžeme připravit. Předpokládám, že myslíš do raidů, že? Jinak mám v plánu udělat i návody pro GO Battle League, jen jsem to ještě nestihl.
Jsem rád, že se ti stránky líbí!

Včera jsme překonali rekord návštěvnosti webu z července 2016. Tenkrát to bylo 1 136 návštěv během jednoho dne. Včera jsme se dostali na 1 731 návštěv. Je to díky tomu, že Google zobrazoval článek o únorových eventech v Pokémon GO v Google News na Androidu.

Známe názvy dalších dvou dílů:

23x13 - [Byl skryt text obsahující spoilery.]
23x14 - [Byl skryt text obsahující spoilery.]

Co uvidíme:
[Byl skryt text obsahující spoilery.]

[Byl skryt text obsahující spoilery.]

Vzhledem k tomu, že na Neflixu je stránka s filmem přeložená, je celkem jisté, že českou podporu mít bude. Předpokládám, že půjde o dabing. Navíc podle anglického traileru bude anglická verze přímým překladem té japonské. Už tedy neplatí to, že by anglický dabing byl výrazně jiný než ten japonský.

Z mého pohledu je to jednoznačné. Je čas bouchnout šampaňské. Šance, že by se film u nás jinak ukázal je, buďme upřímní, nulová. Takhle film dostaneme a navíc mnohem dřív, než bychom kdy čekali.

Já měl možnost vidět kousek filmu v japonské verzi a myslím si, že kritika není příliš na místě. Spoustě lidí na filmu vadí, že už se nejedná o klasický anime vzhled, ale já to vidím jako zajímavý experiment. Koneckonců Detective Pikachu taky není anime a nikomu to nevadilo. Navíc propracovanost animace je naprosto úžasná, na Pokémonech vidíte každý chloupek a na oblečení každou nitku. Samozřejmě vzhled postav je trochu nezvyk, ale po čtvrt hodině si toho podle mě už ani nevšimnete.

Pokud myslíš návštěvnost za předchozí dva dny, tak to může být trochu zavádějící. Prováděl jsem Facebookovou reklamní kampaň 3 . Průměr návštěv na den je jinak cca 260 návštěv od 160 návštěvníků. Rozhodně se to zlepšuje, ale bude ještě nějakou dobu trvat, než sem bude chodit tolik lidí, aby tu byla větší aktivita v komentářích. Jeden z důvodů, proč jich většina nic nekomentuje, je to, že se musí registrovat. Mimochodem oproti stejnému období loni je návštěvnost v průměru trojnásobná.

Tak to potom vypadá slibně.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 15