Pokémon GO

Titulky

Web

Podpořte nás!

Stačí kliknout na Meowtha!

Reklama


Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Jelikož aktivita tady upadá, tak doufám, že tohle fórum ji alespoň trochu oživí. Jaký je váš názor na pokémon filmy a seriál? Já měl odjakživa radši seriál, filmy jsem vždycky považoval jen za způsob, jak na lidech v kinech vydělat víc peněz (samozřejmě v našich zemích ani moc ne). Mě filmy dokonce povětšinou nudili. Samozřejmě sa najdou i výjimky, třeba první film byl úplně super, ostatní mě vždycky tak v půlce začali nudit. A samozřejmě teď nové filmy vznikají jako alternativní realita, 21. film jsem zatím neviděl, ale 20. film mě díky té alternativní realitě docela bavil. Jak jste na tom vy? 1

Je tam všech 43 dílů 20. série s cz dabingem, ale český dabing funguje jenom v Česku, nikde jinde.

Video jsem právě viděl, reakci jsem zanechal i v komentáři i na YT. Jsem opravdu nadšen prací, kterou si ty i tvůj tým vynaložil. Tak mě napadlo: pravděpodobně chystáte do bodoucna i další díly s historii Pokémonů, tak bychom z pokémaniaku mohli udělat jakéhosi partnera projektu v smyslu, že bychom třeba vytvořili samostatnou rubriku, kde bychom ty videa taky měli/odkazovali na YT.

Abych pravdu řekl, tenhle web momentálně nevyhnutně potřebuje nějakou "novinku" jako sůl, jelikož momentálně jsou asi všichni členové týmu pracovně nebo "školně" vytíženi, takže jsem pro.

Já nemám potřebu se tu s tebou hádat, dost jsem se s tebou nahádal začátkem roku 2017 a i přes jakési příměří, které jsme vedli skoro 1 a půl roku mám pořád na tebe i ty tvé slávné překlady svůj názor. Tolik z mé strany, víc tady tyhle věci rozebírat nehodlám.

Ashi, bohužel to nejsou pouze mé pocity, ale možná realita, víš.

No já už po těch x letech, co se pohybuju kolem překladu Pokémonů nevěřím už v nic. Možná jednoho dne budou série 9 a 16 přeloženy, ten den je však ode dneška hodně vzdálený.

A upřimně bych měl ještě říct, že Pokémoni pořád jsou mým koníčkem, ale možná bohužel, možná že naštěstí, těžko říct, se dostali někde na okraj mých zájmů. Takže tím chci na rovinu říct, že ode mě překladatelskou nebo jinou činnost nečekejte, možná zase někdy v budoucnosti...

Upřimně? Kromě vás dvou nechce překládat asi nikdo.

No původně jsem chtěl dneska/zítra o filmu připravit článek, ale když si to tu tak shrnul...

Já využil pouze Netflix na měsíc zdarma, momentálně mi kromě Pokémonů a pár jiných věcí nemá co nabídnout, jelikož tam je absence slovenského resp. českého dabingu, který ve většině filmů/seriálů preferuju před originálem. Další věc, není tam všechno co bych chtěl vidět. Problém streamovacích služeb je v tom, že jich je v současnosti hodně a každá má v podstatě práva na jiné filmy a seriály. Člověk si dneska musí zaplatit i 3-4 streamovací služby, když se chce dostat ke všem filmům/seriálům, které chce vidět.

Už si ani nepamatuju, kolikkrát jsem v minulosti vypisoval růným televizím, jestli nebudou vysílat Pokémony... vždycky jsem obdržel odpovědi typu: na tenhle seriál nemáme vysílací práva, neplánujeme vysílat apod. Můžeme být rádi alespoň za to, že série 17-20 jsou na Netflixu. Samozřejmě většina lidí za to ale platit nechce.

Akorát dneska jsem zkoušel stáhnout a hrát a vůbec mě to nebaví... abych pravdu řekl, mě vůbec tyhle "napodobeniny" na mobily typu Pokémon GO, Shuffle, Quest nebaví (jedinou výjimkou byl Pokémon Duel, který jsem hral na starém mobilu, ale na novém už se mi to nechce hrát). Nejlepší jsou prostě klasické Pokémon hry.

Pjz není jeho stránka... jsem na pjz registrován už nějaký ten pátek a slim je obyčejný troll, který trolluje pjz už celá léta a někdy i pikachu.cz, ale nikdy by mě nenapadlo, že přijde trollovat i sem.

Počkej, on ti napsal, že je smazal a přitom je nesmazal nebo co? 1

No s tím počítám, jenom jsem chtěl informovat.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další »