Pokémon GO

Titulky

Web

Podpořte nás!

Stačí kliknout na Meowtha!

Reklama


Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Pokud použiješ VPN a "zamaskuješ" si IP adresu, tak máš přístup k audiu/titulkám dostupným ve státu, ve kterém se ta IP adresa nachází (jednoduše řečeno). Takže i Turci můžou tímhle způsobem získat cz dabing/titulky.

Koca2000, pokud tím myslíš, že nabídka audio stop a titulků je jednotná PRO VŠECHNY STÁTY SVĚTA, tak se ošklivě mýlíš.

Na Slovensku až do včerejška nebyli přístupné české titulky a český dabing, ale to se díky petici, kterou podepsalo několik tisíc lidí včera změnilo, a tak i my Slováci teď můžeme na Netflixu koukat filmy a seriály s CZ titulkama/dabingem (včetně Pokémonů).

Již před premiérou prvního filmu bylo potvrzen sequel: https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/detective-pikachu-sequel-works-1179211

Já to řeknu tahle... situace tady mi přijde tak trochu jak deja vu z fóra AGoA. Zajímavé sledovat "rozpad" webu v přímém přenosu.

Navíc nemůžeš po někom chtít, aby se 15-30 minut denně věnoval obsahu. Třeba já dávno nemám tolik času ani elánu něco dělat jako třeba před 2-3 roky.

Ale souhlasím, že důležitá je aktivita. Neaktivitou skončil ten wot.cz, který si zmínil a neaktivitou skončilo i fórum AGoA a další weby jako pjz, pikachu.cz, pokemon-serial.cz atď. na tom jsou v posledních letech špatně.

Naprosto souhlasím se scobym.

Zajímavé názory, ale v podstatě jsem takové čekal 1

Ten PS Classic je opravdu přešlap, ale přesně jen z důvodu, který uvedl Ryuu. Kdyby byla možnost přidat další hry, zájem by byl daleko větší. Takhle po tom sáhne jen malé procento lidí, které si chce zavzpomínat (jako třeba já).

Zdravím, jaký je váš názor na herní konzole? Jedinou konzoli, kterou jsem kdy měl byl Playstation 1. Nintendo konzoli jsem nikdy neměl, Pokémon hry jsem hrál poze přes emulátor na mobilu tak cca 5 let dozadu. Já nikdy konzole moc neuznával, vyhodit stovky eur na konzoli, když PC/notebook je multifunkční zařízení, na kterém můžu taky hrát... uznávám, že konzole mají své čaro, ale já budu vždy preferovat PC.

Jedinou výjimku tvoří ovšem dříve spomínané PS1. Jistě jste slyšeli, že minulý měsíc vyšla retro konzole Playstation Classic založená na PS1. Na to, že je tam pouze 20 her, mi cena 100€ (nevím kolik to je v CZ korunách) přišla dost přehnaná. Ale včera jsme v 1 elektro shopu narazili na cenovku 66€, což byl docela výrazný pokles ceny a PS Classic jsme si pořídili... no ten nostalgický pocit po zapnutí konzole byl k nezaplacení... i když pouze 3 hry z 20 jsem hrál i dříve, a většina těch her je dle mě nic moc...

Jaký máte na konzole, případně PS Classic názor vy?

Na Netflix byl dnes prý přidán film Pokémon: I choose you s cz dabingem i titulkama.

Tohle není trailer... tohle je pouze teaser... teaser a trailer jsou 2 rozdílné věci.

No toto se vyřešit nedá, resp. má to jediné nemilé řešení... Nikdo z nás už nic nenahazuje pokud vím 1

Hezká vize do nového roku... ale upřimně, kolem překladu Pokémonů se pohybuju už téměř 5 let a nevěřím, že do konce roku 2019 bude 9. série komplet hotová... ale rád se budu mýlit.

Jinak Veselé Vánoce 1

Titulky k novému filmu Pokémon: The Power of Us jsou hotové. Ke stažení je najdete přímo na našem webu v sekci Titulky - Filmy a brzy budou dostupné taky na webech akiahabara a titulky.com. Překlad zabezpečil hunter a korekci patrik1177.

No co na tohle říct? Všichni jsme věděli, že pokémaniak půjde s prominutím "do sraček", když jsme před rokem učinili to nelehké rozhodnutí. A nezměnil na tom ani fakt, že tady byli projekty na vylepšení webu a nápady na nový obsah.

Co se překladu týče, a tom se ani nedá debatovat. Poté, co se Pokémon Team Sk/Cz rozpadl, překlad 9. série zůstal na bedrech překladatele koca2000. Tomu to ovšem zřejmě nějak moc časově nejde, a nemůžeme se tomu ani divit, jelikož překlad je námáhavá práce, a pro "single překladatele" ani nemluvím.

Zarazila mě ale jedna věc: minulý měsíc jsem měl trochu volného času a takovou "nostalgickou" chvilku, tak jsem tedy přeložil sérii Pokémon Generations a speciál Mewtwo - Prologue to the Awakening. zarazila mě ale 1 věc: nedočkal jsem se v podstatě žádné odezvy. I když jsem před pár dny informoval o probíhajícím překladu nového filmu, taky absolutně žádná reakce.

A neřekl bych, že co se týče Pokémonů, tak že máme velkou konkurenci. Opak je pravdou. Sice existuje hodně cz/sk pokémon webů, většina je neaktivní a zbylé weby v podtatě fungují jen pro jistou, téměř uzavřenou komunitu (třeba web pjz). Problém spíš vidím v tom, že pokémaniak pro lidi v posledních letech byl jen místem, kde rychle najít linky ke stažení seriálu/filmů/speciálů, a to jsme lidem vzali. A navíc mi přijde, že zájem lidí o Pokémony v ČR/SR klesá. je to ale praradox, jelikož v posledních 2 letech lidi na pokémony nalákal Pokémon Go a chystaná filmová hraná novinka - Pokémon: Detective pikachu.

Do překladu 21. filmu se pustil překladatel hunter, který minulý rok přeložil 20. film. Zatím se neví, kdy budou titulky hotové, pravděpodobně budou do konce roku, ale jisté to není.

Tak se mi dnes povedlo dokončit titulky na speciál Mewtwo - Prologue to the Awakening o týden dříve, než jsem původně plánoval. Titulky najdete na webu akihabara když do vyhledávače zadáte název Mewtwo: Kakusei e no Prologue. Na uložto jsem nahodil video v nejvyšší kvalitě, co se mi povedlo sehnat, na které titulky sedí. Najdete ho když zadáte anglický název speciálu 1

No a co se týče dalšího překladu, aktuálně neplánuju dělat tiulky na nic. Prozatím bych se ale chtěl podílet na překladu 21. filmu, když vyjde americká verze, ale pouze jako korektor nebo spolupřekladatel, sám si celý film přeložit netroufám.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 10