Pokémon GO

Anime

Web

Podpořte nás!

Stačí kliknout na Meowtha!

Reklama


Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Já využil pouze Netflix na měsíc zdarma, momentálně mi kromě Pokémonů a pár jiných věcí nemá co nabídnout, jelikož tam je absence slovenského resp. českého dabingu, který ve většině filmů/seriálů preferuju před originálem. Další věc, není tam všechno co bych chtěl vidět. Problém streamovacích služeb je v tom, že jich je v současnosti hodně a každá má v podstatě práva na jiné filmy a seriály. Člověk si dneska musí zaplatit i 3-4 streamovací služby, když se chce dostat ke všem filmům/seriálům, které chce vidět.

Už si ani nepamatuju, kolikkrát jsem v minulosti vypisoval růným televizím, jestli nebudou vysílat Pokémony... vždycky jsem obdržel odpovědi typu: na tenhle seriál nemáme vysílací práva, neplánujeme vysílat apod. Můžeme být rádi alespoň za to, že série 17-20 jsou na Netflixu. Samozřejmě většina lidí za to ale platit nechce.

Akorát dneska jsem zkoušel stáhnout a hrát a vůbec mě to nebaví... abych pravdu řekl, mě vůbec tyhle "napodobeniny" na mobily typu Pokémon GO, Shuffle, Quest nebaví (jedinou výjimkou byl Pokémon Duel, který jsem hral na starém mobilu, ale na novém už se mi to nechce hrát). Nejlepší jsou prostě klasické Pokémon hry.

Pjz není jeho stránka... jsem na pjz registrován už nějaký ten pátek a slim je obyčejný troll, který trolluje pjz už celá léta a někdy i pikachu.cz, ale nikdy by mě nenapadlo, že přijde trollovat i sem.

Počkej, on ti napsal, že je smazal a přitom je nesmazal nebo co? 1

No s tím počítám, jenom jsem chtěl informovat.

Kero na 1 svém webu včera zas nasdílel link na stažení prvních 12 dílů S&M s českým dabingem.

A co s nimi jako bude dělat? 1 To že se nevzdá je jeho problém. Mě zas psal ať mu napíšu linky na ty Kerovy weby.

Nuže vypadá to tak, že náš starý známý Kero si založil 2 weby, kde nahrává epizody XY a dělá titulky od 14. dílu S&M.

Zase zajímavý článek...

www.zive.sk/clanok/132711/cech-tri-roky-nelegalne-zdielal-filmy-celi-base-a-chudobe/

No tak se tedy na to vykašleme, v konečném důsledku to zas až tak relevantní není, i když to vypadá, že se zaměřujeme pouze na pokémon GO, hlavně pro nové návštevníky... ale no tak budiž

Jo, já souhlasím.

Mám úplně stejný názor, akorát jsem myslel, že to tak vidím jen já, tak jsem to nechtěl řešit... je sice hezké a všichni si vážíme, že děláš články o Pokemon GO ale na druhé straně to vypadá trochu blbě, když je celá hlavní ztrana zaspamována jen o Pokemon GO.

Tady jsem našel jeden starší článek o titulkování a nejvíc mě překvapil poslední odstavec.

https://www.etrend.sk/relax/stahujeme-ich-titulky-k-serialom-kto-su-vsak-tito-dobraci.html

Byli doplněny zbylé popisy filmů.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8   další »