×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Hry

Web

Podpořte nás!

Stačí kliknout na Meowtha!

Reklama


< návrat zpět

Obecné


Téma: Pokemon backups? rss

Zaslal/a icon 11.6.2019 8:20

To co se deje na internetu je neuveritelna prasarna a tak se bojim, ze pokemon gen 1 a 2 s ceskym znenim zcela vymizi. Udelal si nekdo backup vsech dilu pokemonu? Jestly jo, kde mohu zalohovane dily dostat?

Zaslat odpověď >

icon #010130
Ricmont
Prasarna to není. Většina dílů z první a druhé generace s dabingem jsou na internetu nelegálně. S novým zákonem na ochranu autorských práv nikdo nechce mít žádné problémy. Sice má platit až za dva roky ale kde je záruka že ho poslanci neschválí dříve? V ohrožení jsou hlavně stránky které mají příjem z reklam a to jsou v dnešní tobě asi všechny které nelegálně streamuji
icon #010131
koca2000
Souhlasím, že je hrozné, jak všechny seriály a filmy časem zmizí v propadlišti dějin. Uploadovat je zakázáno, nákup nám neumožní. A když už to získá nějaká streamovací služba, má jen některé série a ještě po roce řeknou, že jim vypršela vysílací práva, a i když si to platíte, máte smůlu. Navíc, kdo si bude platit 5 streamovacích služeb, protože každá má něco? Bohužel alespoň zatím se s tím nedá legálním způsobem nic dělat.