×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Hry

Web

Podpořte nás!

Stačí kliknout na Meowtha!

Reklama


< návrat zpět

Obecné


Téma: Vás nejoblíbenější Pokémon opening rss

Zaslal/a icon 2.1.2020 20:26

patrik1177Abychom to tady trošku oživili, jaký ja váš nejoblíbenější Pokémon opening (úvodní znělka). Abych pravdu řekl, za ty roky jsme zažili hodně openingů, většinu považuji jen za takový průměř a popravdě si je tedy ani nepamatuju.

Pro většinu lidí, a taky pro mě, je jistě nejoblíbenější znělkou hned ta prvá s názvem Gotta Catch 'Em All. Řekl bych, že pro tisícky lidí jde o jakýsi symbol jejich dětství a úspěch téhle znělky dokazuje i počet shlédnutí i počet "liků" na youtubu. Mezinárodní verze Gotta Catch 'Em All má prostě grády, znělka má rychlé tempo a docela jednoduchý text a zpěvák Jason Paige do toho prostě dal všechno 1 Česká verze nazpívaná Petřem Kolářem taky velice dobrá, ale oproti americké verzi přece jen o stupeň horší.

Zaslat odpověď >

icon #011004
koca2000
První znělka je prostě legendární. Podle mě se stala jedním ze symbolů Pokémonů podobně jako Pikachu. Když jste seděli v kině při Detective Pikachu, mohli jste ve chvíli, kdy Pikachu začal znělku zpívat, hned vidět, kdo je pravým fanouškem Pokémonů.

Jinak bych řekl, že openingy do 10. série včetně byly super a potom to šlo do háje. Ztratilo to tempo a už to prostě nebylo ono. Jsem zvědavý, jak bude vypadat v angličtině znělka 23. série. V japonštině se mi líbí, ale obávám se, že v angličtině vyzní o hodně pomaleji.
icon #011005
Scoby
Za mě osobně je to také samozřejmě znělka hned první série... Jason Paige vytvořil něco, co je nepřekonatelné a i česká verze ve velice povedená... Jako další bych určitě jmenoval znělku ze série XY (17. série) a XYZ (19. série).

Naopak, znělky které jsem v české podobě moc nemusel, tak jsou z The Johto Journeys (3. série) a XY: Kalos Quest (18. série)
icon #011006
Ricmont
Pokud jde o mě tak samozřejmě vede jak v originále tak v původní verzi znělka první série.
Co u mě také hodně vede je originální Japonská znělka k XYZ.
Naopak nemusím znělku k 12. a 16.serii v české verzi kde se mi zdají hlasy jako by zpěvákům někdo zavřel kou.... pokebally do dveří
icon #011008
avatar
Nejvíc se mi líbí znělka 19.série a to jak v češtině, tak i angličtině a japonštině.
Dále pak 6(tady spíše ta druhá polovina znělky :D),7,8 série.
V češtině se mi líbí ještě znělka z 13. série (vítězové ligy sinnoh) ta mi dlouho leží v hlavě:d