Pokémon GO

Titulky

Web

Podpořte nás!

Stačí kliknout na Meowtha!

Reklama


< návrat zpět

Fórum


Téma: Názor na naše rozhodnutí s odstupem času

Zaslal/a icon 31.5.2018 7:54

patrik1177Dneska ráno jsem se vzbudil docela brzy a nemohl jsem zaspat, tak jsem si prošel celé zdejší fórum. Dovolte mi, abych tady vyslovil takovou "kratší" úvahu. Některé věci a názory, které jsme tady před několika měsíci popsali mi dnes přijdou úplně ujeté 3 Z mého pohledu je ale nejdůležitější to, že nezáleží na tom, jestli byli informace o možných postihech pro weby za šíření nelegálních věcí hoax, nebo ne... myslím, že jsme se rozhodli správně, když jsme se rozhodli zásadně prokopat web.

Dokonce bych se odvážil tvrdit, že tenhle "hoax" pozitivně ovlyvnil budoucnost pokémaniaku. No řeknete, vypadal by dnes pokémaniak takhle, kdyby se koncem minulého roku nic nestalo? Ano, rozhodnutí stáhnout z webu všechny linky možná nebylo úplně nejlepší a hodně návštěvníků jsme tím ztratili. Myslím, že důsledky tohoto kroku budeme vnímat ještě docela dlouhou dobu... na druhé straně se z pokémaniaku díky změnám stává jeden z nejlepších informačních webů o Pokémonech v Česku a Slovensku. 1

Také považuju za správné rozhodnutí pokračovat v překladech a poskytování překladů pouze v podobě externích titulek. Hadrsub sice má taky své výhody a opodstatnění, no z pochopitelných důvodů jsou externí titulky dnes mnohem výhodnější a na většině webu i žádanější, než hardsuby. Mrzí mě akorát to, že překladatelský tým Pokemon team Sk/Cz se v podstatě rozpadl a na překladu 9. série pracuje teď v podstatě koca2000 sám, takže vydávání nových titulků na našem webu je teď v podstatě nepravidelné a negarantované.

Na závěr bych ještě chtěl odcitovat a vyjádřit se k části Ricmontovho příspěvku ze dne 8.1.2018: "Bohužel veřím že se ze strany konzumentů najdou i takový co si budou stěžovat že jim už epizody nestrkáte pod nos. Ale to už je o tom že ne každému se dá zavděčit." - S odstupem času vidíme, že tahle predikce byla pravdivá a ne každému se směrování pokemaniaku líbí. Myslím, že redakčnímu týmu ale jo, a to je nejdůležitější. Teď tady máme obsah, který tady chceme mít a který nás baví vytvářet, řekl bych že před rokem 2018 tady byl víceméně obsah, který byl vyžadován "konzumační" komunitou.

Zaslat odpověď >

icon #009080
Ricmont
Určitě také se změnou webu souhlasím. Narozdíl od zahraničí postrádá Československa scéna pořádný informační web až se jedná o hry nebo seriál. A tato změna určitě osloví více zájemce o zákulisí Pokémonů