Informace

Multimédia

Web

Podpořte nás!

Stačí kliknout na Meowtha!

Reklama


Kategorie: Novinky na webu

Budoucnost webu

Budoucnost webuJakožto admin hlavní admin a zakladatel na tento web nezapomínám. Sice ne již denně, ale několikrát za týden sem zavítám, abych viděl, že i přes veškerou mou a vlastně i neaktivitu celého týmu web naopak vzkvétá. Více o pokání a novém náboru posily v článku.

Poslední větší aktualizace byla v roce 2014 a od té doby mrtvo. Na jednu stranu mě mrzí, že v tomto přeze všechno překvapivém rozkvětu nemám vůli web popohnat ještě víc kupředu, na druhou mě osobně bohužel téma Pokémonů zase na delší chvíli opustilo a nevím, kdy se k němu vrátím.

Opět tedy zkusím vyhlásit nábor těch, kteří by měli zájem web oživit. Ať už se jedná o dlouho unikající novinky ze světa Pokémoního anime, her, či jiných médií. Baví vás tedy Pokémoni a máte zájem o nich psát a být přitom součástí méně aktivního, ale stále navštěvujícího a prosperujícího webu? Můžete se mi hlásit! Níže mám pár skromných podmínek:

  • Čeština na dobré úrovni.
  • Schopnost sami operovat s jednoduchým redakčním systémem, přes který budete provádět veškeré úkony.
  • Ať už byste chtěli vydávat články týdně, měsíčně, či čtvrtletně, je důležité mít zájem a od své práce neustupovat.
  • A nakonec chuť a hlavně motivace být členem týmu.

Nevím, jak moc úspěšné to vzhledem k minulým zkušenostem s náborem bude, ale naděje tu stále je. Právě vy jí můžete být!

To by bylo prozatím vše. Jsem rád, že má web stále své příznivce a vůbec i návštěvníky. Pokud nemáte zájem být členem týmu, ale máte nějaký návrh, jak web oživit, napište! (Pokud by vás napadla soutěž, již zde jednou byla a absolutně nikdo se nepřihlásil, ale nic není ztracené a podruhé to vyjít může.) Taktéž se nebráním jakékoliv propagaci, partnerství s jinými weby, aj.


Vydáno: 12.1.2016 16:11 | 
Přečteno: 1165x | 
Autor: Ryuuhei

Komentáře

Přidat komentář >

, Poslal jsem ti zprávu odpovědět
avatar
Poslal jsem tu zprávu že bych se chtěl stát členem týmu prosím odpověz :-)

Phanto
, - odpovědět
avatar
Začal bych Pokémon Pokračujem - Finální Zápas a Park Zápasů, momentálně se na seriál dívám od začátku aby byly titulky přeložené správně.
, - odpovědět
avatar
Ahoj, jsem schopný udělat titulky pokud mi dodáš anglické. 1
icon odpověděl(a)
Ryuuhei
Záleží na tom, jakou sérii bys chtěl titulkovat. Samozřejmě se můžeme domluvit a já se pokusím sehnat samotné titulky na danou sérii.
, Dotaz odpovědět
avatar
Ahojte,
ráda bych se zeptala, jestli nehodlte třeba k těm filmům i udělat titulky? :)
icon odpověděl(a)
Ryuuhei
Bohužel, nejsme titulkovací skupina, takže dokud to neudělá nějaká jiná, titulky budou zřejmě k dispozici jen v anglické variantě.