Informace

Multimédia

Web

Podpořte nás!

Stačí kliknout na Meowtha!

Reklama


Kategorie: Novinky na webu

Úprava sekcí a nové odkazy na hry

Úprava sekcí a nové odkazy na hryKromě toho, že jsem přijal nového člena do admin týmu, který i za svou zatím krátkou dobu působnosti na webu odvedl skvělou práci, jsem se pustil i do lehké úpravy některých sekcí na webu a tím vylepšil jejich přístupnost a přehlednost.

Prozatimní změny se dotkly sekce hry, kde jsou k dispozici nové, funkční odkazy, včetně možnosti některé z klasických her pro GBA hrát i rovnou online. Došlo tím i ke zrušení sekce emulátorů, které jsou nyní k dispozici rovnou u her.

Taktéž jsem lépe zpřístupnil herní návody, které jsou přístupné i ze sekce hry.

Shoutbox na pravé straně byl permanentně uzamčen a brzy bude kompletně odstraněn. Odteď jej bude nahrazovat málo využívaná a neméně funkční diskuze.


Vydáno: 6.11.2016 3:25 | 
Přečteno: 487x | 
Autor: Ryuuhei

Komentáře

Přidat komentář >

, Oh c'mon guys odpovědět
avatar
Chybí vám tam hry jak X/Y a Omega Ruby/Alpha Sapphire. Jo a teď už vlastně i Sun/Moon!
Taky aspoň nějaký drobný info o každý hře byste mohli přidat...!
A navíc to nemusíte ty download linky dávat tak složitě. Prostě dejtě všechny z Ulož.ta a je to jednoduchý, protože v tom souboru, kterej si na Ulož.tu stáhnete je rovnou i správnej emulátor k tý hře...
P.S.: I když to tak po mých komentářích vypadá, tak vás nechci naštvat. Jenom mám prostě připomínky a snad to neberete nijak špatně ;)
icon odpověděl(a)
Ryuuhei
Nemůžeme sem dát X/Y, OR/AS, ani nejnovější Sun a Moon a to z prostého důvodu - neexistuje pro ně emulátor. Jiný server pro stahování ještě zvážím, prozatím to ale zůstane takto.