×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Hry

Web

Kategorie: Novinky, Hry

Deset znepokojujících zápisů v Pokédexu

Deset znepokojujících zápisů v PokédexuPokédex nám nabízí plno informací. I ty, o které jsme se neprosili.

Pokédex slouží jako zdroj informací pro trenéry. Najde se v něm spousta informací. A když říkáme spousta, tak i ty, které bychom raději ani nevěděli.

1. BEWEAR

img

Že někteří Pokémoni svému okolí a dokonce i vlastnímu trenérovi trochu škodí, je naprosto běžné. Takoví Pokémoní duchové mohou krást sny, či jim sebrat duši, pokud se k nim bude trenér chovat hrubě. Ovšem Bewear svého trenéra dokáže umačkat samou láskou. A věřte mi, že rozhodně nechcete, aby to poslední, co na světě ucítíte, byly vaše praskající kosti a vidina růžovočerného medvěda, jehož paže se vás snaží láskyplně rozmačkat.

POPIS V POKÉDEXU:

Tento Pokémon má ve zvyku objímat své trenéry. Mnoho trenéru opustilo tento svět poté, co jim praskla páteř díky Bewearovu objetí - Pokémon Moon.

2. MUK

img

Muk není zrovna roztomilý Pokémon. Jeho toxické tělo dokáže kontaminovat vodu i půdu. Ovšem v oblasti Alola je to trochu jinak. Tam je totiž Muk ohroženým druhem, kterému díky čistotě hrozí vyhynutí. Proto se zde objevují nádrže se slizem, kterým se může Muk živit.

POPIS V POKÉDEXU:

Po zlepšení podmínek v oblasti Alola tento Pokémon téměř zmizel. Lidé spekulují, že mohl vyhynout úplně - Pokémon Moon.

POPIS V POKÉDEXU 2:

Možnost přirozené potravy pro Muky se snížila na minimum. Staví se nádrže s kalnou vodou, aby se zabránilo jejich vyhynutí - Pokémon Ultra Sun.

3. NOSEPASS

img

Nosepass není žádný obyčejný pokémon. Hodně trenéru ho považuje za zvláštního Pokémona pro jeho magnetický nos. Ovšem právě tento nos způsobuje trenérům problémy.

POPIS V POKÉDEXU:

Nosepassův nos vždy míří na sever. Pokud se dva Nosepassové setkají, nemohou se na sebe podívat moc blízko, jelikož magnetické pole jejich nosů je bude odpuzovat - Pokémon Ruby.

4. LAPRAS

img

Lapras patří mezi ohrožené druhy. Díky svému korálovému krunýři se často stává terčem pytláků. Jelikož se něco podobného děje i reálném světě, je popis v Pokédexu ještě více znepokojující.

POPIS V POKÉDEXU:

Lapras byl díky tomu, že ho lidé využívali jako dopravní prostředek téměř na kraji vyhubení - Pokémon Red and Blue.

POPIS V POKÉDEXU 2:

Laprasové jsou na pokraji vyhynutí. Zbylí jedinci tohoto druhů zpívají smutné písně a doufají, že jim někdo odpoví - Pokémon Ruby and Sapphire.

POPIS V POKÉDEXU 3:

Díky úspěšné snaze zastavit pytláky se počet Laprasů opět zvedá. Podle všeho je jejich počet zase stabilní - Pokémon Moon.

5. PHANTUMP

img

Phantump patří mezi Pokémony, kteří dokážou pořadně znepokojit i toho nejodvážnějšího trenéra. Možná je to tím, že Phantump je Pokémon, který vznikl z duše mrtvého dítěte.

POPIS V POKÉDEXU:

Phantumpové napodobují hlasy dětí, které zemřeli beznadějí hluboko v lese. Jejich výkřiky nahánějí hrůzu - Pokémon Sun.

POPIS V POKÉDEXU 2:

Phantumpové napodobují hlasy dětí, aby přilákali nic netušící objeti. Snaží se si tak najít přátele - Pokémon Ultra Sun.

6. YAMASK

img

Yamask je ve skutečnosti duše člověka, který umřel tragickým způsobem. Stejně jako Phantumpa i Yamaska můžete slyšet plakat. Yamask lituje ztráty svého lidství. Proto v další jeho vývojové fázi se snaží lidské oběti v sobě uvězit, aby aspoň na chvíli se opět cítil jako člověk.

POPIS V POKÉDEXU:

Yamask nosí s sebou vždy masku, která mu má připomínat to, kým byl. Při pohledu na ní okamžitě propadne pláči - Pokémon Black.

POPIS V POKÉDEXU 2:

Tento Pokémon se zrodí z věcí, které jsou uložené v hrobě mrtvého a mají připomínat jeho minulost. Díky tomu si Yamask zachovává své vzpomínky na minulý život - Pokémon White.

7. MIMIKYU

img

Mimikyu je zvláštní Pokémon. Svůj normální vzhled ukrývá pod maskou Pikachu. Jelikož Mimikyu bez masky budí jen hrůzu, rozhodl se tento Pokémon vydávat za Pikachu, jelikož se právě Pikachu těší velké oblibě.

POPIS V POKÉDEXU:

Mimikyu je osamělý Pokémon, který se schovává pod hadrem, aby se mohl přiblížit k lidem i jiným Pokémonům - Pokémon Moon.

POPIS V POKÉDEXU 2:

Mimikyu často stojí před zrcadlem a snaží se opravit si svůj zlomený krk. Kvůli této deformaci žije Minikyu velice krátký život. Ovšem tato vada nelze odstranit a tak Mimikyu pod maskou naříká - Pokémon Ultra Sun.

8. SPOINK

img

Spoink je Pokémon, který to zrovna anatomicky moc nevyhrál. Toto roztomilé prasátko totiž každý den může přijít o svůj život.

POPIS V POKÉDEXU:

Spoink používá svůj ocas jako pružinu. Díky tomu se může Spoink pohybovat vpřed. Ovšem Spoink nesmí ani na chvíli přestat skákat. Pokud se zastaví on, tak se zastaví i jeho srdce - Pokémon Ruby.

9. BANETTE

img

Stává se, že nás občas nějaká hračka omrzí a my jí vyhodíme. Ovšem stejně, jako my milujeme své hračky, tak hračky miluji nás. Pokud odhodíte hračku, která vás miluje, tak se k vám může vrátit jako Banette a to pak je zle.

POPIS V POKÉDEXU:

Tento Pokémon býval dříve plyšovou panenkou. Říká se, že bloudí po městě a hledá dítě které jej odhodilo - Pokémon Emerald.

POPIS V POKÉDEXU 2:

Kvůli nelibosti, že byly odhozené získaly některé hračky vědomí. Někteří tvrdí, že pokud se budete chovat k Banette laskavě, vrátí se opět do podoby hračky - Pokémon Ultra Moon.

10. CUBONE

img

Cubone je pravděpodobně jeden z nejvíce nechvalně známých Pokémonů. Tento Pokémon má tak znepokojující záznam, že je pochopitelné, proč má označení „Osamělý Pokémon”.

POPIS V POKÉDEXU:

Cubone nosí na hlavě lebku své matky. Její křik ožívá ve vnitř lebky. Zatímco my slyšíme smutnou melodii tak Cubone slyší neustále křik své matky - Pokémon Yellow.

POPIS V POKÉDEXU 2:

Cubone pláče pro svoji matku, kterou již nikdy neuvidí. Skvrny na lebce jsou způsobené slzami, které pro ni roní. Tyto slzy pak na lebce zasychají - Pokémon Ruby and Sapphire.

POPIS V POKÉDEXU 3:

V noci Cubone hlasitě pláče pro svou matku. Tento pláč ovšem přitahuje Mandibuzze, který je pro Cubone přirozený nepřítel - Pokémon Ultra Sun.

POPIS V POKÉDEXU 4:

Cubone nosí lebku své matky a tak nikdo neví, jak ve skutečnosti jeho tvář vypadá. Je však známo, že neustále pláče - Pokémon Ultra Moon.

To bylo deset znepokojujících záznamů z Pokédexu. Který z těchto záznamů vás nejvíce znepokojil?

Odkaz na článek který byl inspirací.


Vydáno: 19.5.2020 22:40 | 
Přečteno: 2191x | 
Autor: Ricmont

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.