Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Web

Podpořte nás!

Stačí kliknout na Meowtha!

Reklama


Kategorie: Novinky, Filmy

Detective Pikachu: Co víme o světě, kde se film odehrává

Detective Pikachu: Co víme o světě, kde se film odehráváDetective Pikachu už je nějakou dobu v kinech, co víme o jeho světě?

Detective Pikachu se stal hned po premiéře nejlepší film podle videohry a dnešním dnem (30.5) má podle serveru Boxofficemojo na účtu celosvětově 360 milionů dolarů. Ovšem děj tohoto filmu se musí někde odehrávat a na to se dnes podíváme.
(Článek obsahuje spoilery)

Jaký je to region?

Hra samotná na Nintendo 3DS přišla mezi 6. a 7. generací. Ovšem podle náznaků ve filmu víme, že děj se odehrává v regionu Sinnoh.
  1. Důkaz je v Timově starém pokoji, kde vidíme nad jeho postelí plakát Pokémonní ligy regionu Sinnoh.
  2. V kanceláři Howarda Clifforda zase můžeme vidět trojici legendárních Pokémonů, kteří jsou typičtí pro region Sinnoh.

Je Mewtwo ve filmy ten samý, co byl v prvním Pokémon filmu?

Podobnost je tu velká. Oba byli vytvořeni z DNA Mew, které se našlo v regionu Kanto. Oba měli být zneužití zlou korporací. A oba začali vidět dobro v lidstvu, když viděli pouto mezi Pikachu a jeho trenérem. Tedy podle všeho jde o jednoho a toho samého Mewtwo. Jen se tento příběh odehrává jiné realitě. A to nás přivádí k poslednímu bodu.

Je to svět Reda nebo Ashe?

Málokdo to ví, ale svět Pokémonů je rozdělen na dva světy, na svět, kde je hlavní hrdina Red (herní), a druhý svět, kde je hrdina Ash (anime). Kam patří Detective Pikachu? Podle všeho jde o svět Reda. Samotní tvůrci řekli, že jejich filmy se budou inspirovat více videoherním světem než tím z anime. Reference na Reda se i ve filmu objevila (záběr na trenéra celého červeném). Dalším důkazem, že se ve filmech setkáme spíše s Redem než s Ashem, je to, že další film má být Pokémon: Red and Blue.

Vydáno: 30.5.2019 12:03 | 
Přečteno: 194x | 
Autor: Ricmont

Další články týkající se Detective Pikachu:

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.