Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Hry

Web

Podpořte nás!

Stačí kliknout na Meowtha!

Reklama


Kategorie: Novinky, Seriál

Kam se může posunout anime Pokémon?

Kam se může posunout anime Pokémon?Jakým směrem by se seriál mohl vydat?

V minulých dnech se začaly objevovat první střípky informací k 23. sérii seriálu Pokémon. Ale ty nám daly spíše více otázek než odpovědí. Pojďme si spolu zapřemýšlet, o čem by nová série mohla být.

Tvůrci se budou snažit zapomenou na Sun and Moon

Ruku na srdce, je tady někdo, kdo si za pár let řekne: „Hele, mohl bych o víkendu kouknout na Sun and Moon.“ Asi nás moc nebude a to samé si myslí i tvůrci. A tak se k celému příběhovému archu nebudou chtít v nadcházející sérii moc vracet. Dalo by se říct, že zde je pro tento příběhový arch připraven stejný osud jako v případě Black and White, u kterého se tvůrci tváří jako by nebyl a připomínají ho, jen když musí.

Nová postava a Ash jako legenda

Jednou dosti populární teorií je, že se příběh bude točit kolem nového trenéra/nové trenérky, který/á začne svojí cestu po regionu Galar. Ovšem místo toho, aby se tato postava setkala s Ashem, jako to bylo u May, Dawn a Sereny, bude tentokrát putovat sama. Ovšem i tak bude Ashe znát z povídaček od trenéru stadiónů, kteří jí budou informovat o silném trenérovi, který byl zde před ní. Ash by se pak mohl v seriálu náhodně objevit. Popřípadě se v Pokémonní lize postavit proti ní.

Ultimátní Pokémonní liga

Po teaser traileru se objevila další velice zajímavá teorie, a to že by Ash nemusel nutně putovat jen po jednom regionu, ale mohl by se dostat do celosvětové Pokémonní ligy, kde by musel navštívit jednotlivé regiony a zde získat odznak. A kde by se konalo vyvrcholení této obří akce? Přece v regionu Galar!

Restart seriálu aneb Sbohem Ashi a Pikachu

Ash měl 22 sezón na to, aby se stal mistrem Pokémonů. To by se mohlo zdát některým lidem už dost, a proto by mohli začít ztrácet zájem o Ashovo putování a tím i o seriál. Jedna z variant k oživení je restart za pomoci nové postavy. Ash by v této sérii neměl žádnou roli a nepadala by ani jedna zmínka.

Návrat Sereny

Nebudu vám lhát, tohle je i moje tajné přání. Jelikož je Pokémonnní svět podobný tomu našemu, tak se dá předpokládat, že regiony Galar a Kalos budou vedle sebe jako Francie a Británie. Tedy by se zde mohla objevit populární Serena, u které si mnoho fanoušků žádá její návrat.

Nic se nezmění

Ash přicestuje do Galaru. Pozná začínající trenérku, trenér stadiónu se vzdá svého místa a bude putovat s nimi. Ash získá plno nových pokémonů z nich jeden bude mimořádný (můj typ: Sobble) a získá odznaky. Půjde do ligy a jen tak mimochodem zachrání region před koncem světa. Stará známá šablona, která se až na pár výjimek drží několik let.


Ruku na srdce. Pokémonní hry se mění. Ve Sword and Shield bude plno změn a bylo by hloupé si myslet, že by neměly vliv na seriál, který je podle nich tvořen. Ovšem je otázka, jestli to bude ku prospěchu.


Napište nám, jaká je podle vás budoucnost seriálu.


Vydáno: 13.9.2019 17:33 | 
Přečteno: 178x | 
Autor: Ricmont

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.