×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Hry

Web

Podpořte nás!

Stačí kliknout na Meowtha!

Reklama


Kategorie: Novinky, Seriál

Na Amazonu jsou série XY s českým dabingem!

Na Amazonu jsou série XY s českým dabingem!Amazon získal do své sbírka další příběhový arch!

Jeden den si myslíme, že se centrem sledování Pokémonů stane Netflix a druhý den se Amazon a jeho Prime Video vytasí se sériemi 17 - 19 s českým dabingem. Ale abychom se moc neradovali, zároveň z Prime Video odešel příběhový arch Diamant a Perla. Protože v tom začíná být slušný zmatek, podíváme se v tomto článku mimojiné i na to, které série můžeme s českým dabingem najít a kde.

Roztroušenost pokračuje

img

Pokaždé, když si myslíme, že některá z VOD služeb získává před jinou navrch a mohla by ovládnout vysílání světa Pokémonů přijde zvrat a je vše zase úplně jinak.

Když Netflix opustily série z archu XY a také dabing 20. série, mysleli jsme, že Netflix dokončí dabing Sun and Moon a s Pokémony skončí. V té době se také objevily série 10 - 16 na Amazonu a zdálo se být zřejmé, že Pokémoni mají nový domov.

To bylo před pár měsíci, ale teď je situace úplně jiná. Amazon sice získal XY, ale Netflix má všechny série ze Sun and Moon a také tři poslední filmy. Navíc nyní získal exkluzivní práva na 23. sérii s názvem Pokémon Journeys a dokonce ji označil jako Netflix Originals. Zdá se tedy, že Netflix se Pokémonů nevzdává, ale naopak posiluje. Práva na první vysílání Pokémonů měla posledních několik let stanice DisneyXD.

Jak se zdá předvídat, jakým směřem se svět Pokémonů vydá, není možné. Budeme se zdá se muset nechat překvapit.

Kde můžeme sledovat jednotlivé série s dabingem?

Začneme shrnutím a pak se na to podíváme trochu víc do hloubky:

  • Série 1 až 4 s dabingem už dlouho nikde nebyly
  • Série 5 až 9 (Advanced Generation) dabing nikdy nezískaly
  • Série 10 až 13 (Diamond and Pearl) aktuálně nikde
  • Série 14 až 16 (Best Wishes) na Amazon Prime Video
  • Série 17 až 19 (XY) na Amazon Prime Video
  • Série 20 až 22 (Sun and Moon) na Netflixu - u 22. série jen 27 dílů
  • Série 23 (Pokémon Journeys) zatím nikde
  • Filmy I Choose You, The Power of Us a Mewtwo Strikes Back Evolution na Netflixu

Původní série seriálu (1 - 4) se naposledy objevily s anglickým dabingem v Pokémon TV, ale český dabing? Ten není nikde a už dlouho nebyl. Pátá série sice patří také do tohoto archu, ale ta dabing ani nikdy nezískala.

Advanced Generation (6 - 9) jsou na tom ještě hůř než série 1 - 4. Dabing nikdy nevznikl a je nepravděpodobné, že by se do něj teď někdo pouštěl. Anglicky se tyto série naposledy objevili v Pokémon TV a na našem webu k nim můžete najít české titulky.

U Diamant a Perla (10 - 13) je situace o dost lepší, ale dokonalé to opravdu není. Tyto série byly ještě nedavno ke shlédnutí v rámci Amazon Prime Video, ale bohužel s příchodem sérií XY službu opustili.

S Best Wishes/Black and White (14 - 16) se konečně dostáváme k lepším zprávám. Tyoto série jsou stále ještě s českým dabingem dostupné na Amazon Prime Video.

Série XY a XYZ (17 - 19) jsou nově na Amazon Prime Video a po dlouhé době je tedy můžeme opět vidět s českým dabingem.

Se Sun and Moon (20 - 22) přichází na scénu Netflix. Aktuálně zde najdete všechny epizody 20. a 21. série s českým dabingem a od 1. dubna 2020 je zde s dabingem k dispozici také prvních 27. dílů 22. série.

U Pokémon Journeys (23) se zatím vůbec neví, jak to bude s českým dabingem, ale vzhledem k tomu, že prvních 12 dílů se má v USA objevit už 12. června na Netflixu, je celkem pravděpodobné, že dřív nebo později se objeví i na našem Netflixu a s českým dabingem.


Vydáno: 24.4.2020 20:46 | 
Přečteno: 322x | 
Autor: koca2000

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
avatar
ja jsem si zkompletoval vsechny serie do 20 i black and white jsem nasel česky vsechny tri serie
icon , - odpovědět
avatar
Za prvé díky za přehled o celkovém dění ohledně Pokémonů a za druhé se mi podařilo celou XY a XYZ stáhnout z Ulož to i s dabingem (až na jeden díl) chtěl jsem vám to říct aby jste o to nepřišli. A ještě jednou děkuji.