Pokémon GO

Titulky

Web

Podpořte nás!

Stačí kliknout na Meowtha!

Reklama


Kategorie: Novinky

Nová éra...

Nová éra...

Nová podoba, nové kategorie, nový obsah...
Stará parta...

Stránka Pokémaniak vstupuje do nové éry... Máme nový, temnější design. Nové kategorie a postupně budeme přidávat i nový obsah. Ale co bude naším cílem?

Hned v popředí máme mobilní hru Pokémon GO. Budeme Vás průběžně informovat o všem, co se v této hře děje. Ať už to budou nové eventy, nebo plánované aktualizace. Zároveň si postupně projdeme jak hra funguje a vysvětlíme si na co ve hře narazíme.

Jako další bude kategorie Anime. Zde si probereme veškeré podrobnosti o epizodách, připravujeme si pro Vás nové seznamy a ke každé epizodě uvedeme i krátký popis děje. Nebudou chybět i zajímavosti ze seriálu a popis "zakázaných" epizod.

V neposlední řadě tu máme kategorii Překlad... Každá série si zaslouží pozornost, ať už byla oficálně nadabována, najdete zde kompletní seznamy dabérů a jména postav, kterým své hlasy propůjčili. Bohužel ne všechny série mají český dabing a proto je zde Pokémaniak, bylo již mnoho překladatelských skupin... Každá z nich se snažila přeložit část tohoto seriálu. Postupně Vám budeme přinášet titulky na všechny nenadabované epizody... A překlad stále pokračuje.

A do budoucna máme i další plány... Časem se Vám pokusíme nabídnout průřez charaktery ze seriálu, uvedeme zcela nový a aktualizovaný Pokédex, zajímavá místa... Také nedokážete přesně určit chronologii filmů a seriálu... I s tímto Vám Pokémaniak pomůže, bude vytvořena zvláštní kategorie Timeline a v ní najdete vše potřebné...

Myslím, že je na co se těšit... Každý týden Vám budeme přinášet nové a čerstvé informace jak ze světa Pokémonu, tak o postupu modernizace webu...


Vydáno: 3.5.2018 13:02 | 
Přečteno: 886x | 
Autor: Scoby

Komentáře

Přidat komentář >

icon , Stahování odpovědět
Poutko
Můžu se zeptat, jestli budete znovu přidávat odkazy na stahování epizod, nebo alespoň titulků, pokud ne, neznáte nějakou jinou stránku, kde bych mohl stahovat?
Zkoušel jsem se koukat na AGOU, ale tam už asi nemám šanci nic najít 1 .
icon odpověděl(a)
Scoby
Ahoj,
odkazy na celé díly zde již nebudou, ale titulky ano, zatím je dostupná většina epizod z páté série, v průběhu následujícího týdne bude doplněna i šestá a budeme pokračovat. Zároveň pokračujeme i s překladem epizod. Ale uvádět budeme pouze samostatné titulky
icon , - odpovědět
patrik1177
Jinak ještě by bylo super upravit barvu písma u profilu vpravo nahoře z černé na nějakou lépe čitatelnou. Když teď chci na mobilu vidět jestli mi třeba nepřišla zpráva, tak to musím dost přiblížit, protože to je špatně čitatelné.
icon odpověděl(a)
AshKetchum
možno ta zlata ako uvítanie Vítejte xy
icon odpověděl(a)
Scoby
I s tímto budu pracovat, postupně vše doladim... :)
icon , Změna odpovědět
Ricmont
Nový styl je perfektní konečně mi to nepřipomíná stránku náctileté holky. Už se těším na nové příspěvky ať už z her nebo samotného seriálu ;)
Držím celému týmu palce :)
icon odpověděl(a)
Ryuuhei
To je trošku velká urážka, nazvat takto mou předešlou grafickou práci. :D Každopádně osvěžení bylo po roce třeba. Tak snad to půjde vše jen k lepšímu.
icon odpověděl(a)
Phanto
Myslím si že tohle není vůbec špatné ale minulý design se mi líbil o něco víc :-)
icon odpověděl(a)
Phanto
Nejlepší by bylo kdyby si každý mohl design přepnout podle sebe. To asi trochu přehánim...
icon odpověděl(a)
AshKetchum
3
icon odpověděl(a)
Ricmont
Ryuuhei: Rozhodně to neměla být urážka tvé práce :D. Přece jen kvalitní web dělá obsah ne vzhled ;)
icon , Design odpovědět
rttv
Nový design se mi líbí, konečně zde přibývá obsah, to je taky skvělé. Nezabudnite ani na fórum a diskutujte v něm.
icon odpověděl(a)
AshKetchum
asi by som nadpis nechal červený no text na boku by som zmenil ta biela mi trochu ťahá oči
icon odpověděl(a)
AshKetchum
super už je to lepšie
icon , nie len pokemon go odpovědět
Matej27SK
pre ludi co pokemon go nemusia a maju konzole 3ds skuste spravit niake tymi v pokemon ultra sun ultra moon alebo inich hrach na 3ds
icon odpověděl(a)
Scoby
Samostatná kategorie her pro Nintendo bude také, ale zatím to není v aktuální žebříčku.
icon odpověděl(a)
Matej27SK
a chcem to aj preto lebo pc ani tablet nemam z najnovsich a peniaze nikde