×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Hry

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

Pokémon a nová série

Pokémon a nová sérieNovinky z anime již za týden...

Již za týden, přesně 1. září proběhne slavnostní oznámení nové série ze světa Pokémonu. Otázkou zůstává, bude se jednat o další sérii Sun and Moon a nebo letos navštívíme region Galar. Dle posledních zpráv to vypadá spíš na druhou možnost, ale na výsledný verdikt si musíme počkat.

Další věc, co nás může čekat, projde seriál opět další změnou vzhledu? Dočkáme se nového vizuálu animace, návrat ke kořenům a nebo dokonce, opustí nás na nějaký čas sám Ash? Fanoušci chtějí hodně změn, dle dostupných informacích se studio rozhodlo, že bude "naslouchat".

Více informací již v neděli 1. září.

Vydáno: 25.8.2019 15:25 | 
Přečteno: 624x | 
Autor: Scoby

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
Ricmont
Tvůrci se budou držet šablony tedy tři série na region. Tedy momentálně 22.serie bude poslední z regionů Alola. Podle teaser plakátů bych řekl že se k seriálu vrací tým který pracoval na XY sérii nebo aspoň ten co vytvářel 20.film (pokud to nebylo stejné studio). Podle všeho by příběhová archa měla být podobná té z Diamant a Perla nebo právě XY kde je sice Ash stále důležitá postava pro seriál ale dána série má svoji hlavní postavu které bude Ash částečně mentorem
icon odpověděl(a)
Scoby
Nejedná se o oficiální plakát, ale jak je uvedeno v novince. I toto je jedno z přání fanoušků a konkrétně na tento plakát studio reagovalo... Více se dozvíme už prvního září a o všem se tu rozepíšeme... Rozhodně je na co se těšit.
icon odpověděl(a)
Ricmont
Děkuji za upřesnění. I tak trochu počítám že právě dívčí postava za kterou se bude moc hrát bude i postavou v seriálu tak jak ti bylo i u většiny předchozích sérii. Ash zase dostane oblečení které bude mít postava za kterou se budeme moc hrát pokud si vybereme hrát za chlapce