×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Hry

Web

Podpořte nás!

Stačí kliknout na Meowtha!

Reklama


Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO Dortmund Fest

Pokémon GO Dortmund FestJiž příští týden vypukne Evropská akce...

Letošní rok je pro Evropu ve znamení oficiálního Festu. Minulý rok se na stejném místě konala Safarka, ta byla pro všechny zúčastněné zdarma. Letos proběhla změna, každý hráč se musel registrovat a následně vyčkat, zda byl jeho účet vybrán a tento hráč si tak mohl zakoupit vstupenku. Vstupenky již nelze koupit.

Vzhůru za dobrodružstvím

Každý, kdo má vstupenku, tak se může připravit, že v Dortmundu narazí hned na několik novinek oproti loňskému roku. Každá vstupenka je na konkrétní vstup, den a hodinu, bylo možné zakoupit vstupenku hned od 8:00 a nebo až od 10:00. Bran je celkem šest.
Každému z hráčů doporučujeme si vzít s sebou následující:
* PowerBanku
* Náhradní telefon
* Pláštěnku / deštník

Než vyrazíte, udělejte si místo ve svých dosavadních Pokémonech, ať se zbytečně nezdržujete mazáním na místě.

img

Letošní akce bude rozdělena na několik biomů (Rocky Terrains, Mysterious Woods, Steel Factory, Boat Lake), doporučuji každému, aby vyrazil na lov shiny Pokémonů dle druhu.

Aktuálně nebylo zveřejněno, jaké Pokémony v Dortmundu dostaneme, ale s jistotou můžeme potvrdit, že nás čeká několik forem Unowna, regionální Pokémon Carnivine. Podle grafiky eventu Horsea, Milotic, Shieldon, Nidoran, Medicham, Chimchar. Zároveň bude vypuštěn pro účastníky nový Speciální Research, za odměnu bude Pokémon Jirachi.
Z německého Twitteru víme, že se budou objevovat Cranidos, Toxicroak, Bronzong a Nidoran. Z dataminingu jsme se dozvěděli, že by se měli objevovat také Nidoran, Feebas, Scyter, Meditite a Magnemite

Dobrodružství jinak.

Pokud vstupenku nemáte, nezoufejte. Opět bude další Globální vyzva. Ta Sparkova byla úspěšně dokončena, následuje druhá.

Candela XP Research Challenge
Účastníci festivalu musí na místě splnit celkem 1 milion field research. Na celém světě se musí splnit 15 milionů field researchů a to platí pro každý herní tým.

Vydáno: 28.6.2019 15:40 | 
Přečteno: 316x | 
Autor: Scoby

Další články týkající se Global Challenge / GO Fest:

Další články>

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.