×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Hry

Web

Podpořte nás!

Stačí kliknout na Meowtha!

Reklama


Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Jak to bude s útokem pro Eevee při Community Day?

Pokémon GO - Jak to bude s útokem pro Eevee při Community Day?Poslední dobou se hodně mluví o tom, jak to bude s Eevee a získáváním jejího útoku Last Resort. Pojďme to rozlousknout!

Pokud jste to nezaznamenali, tak teď nejspíš nevíte, proč by se mělo řešit, jakým způsobem bude Eevee získávat útok Last Resort během prosincového Community Day. Hned vás zasvětím.

Všechno to začalo tímto Tweetem:

Niantic v něm ohlásil, že pouze Eevee, které už mají útok Last Resort ho budou mít i po evoluci. To by znamenalo, že všechny Eevee, které už jste chytili vám při Community Day budou k ničemu. Trenéři se samozřejmě chtěli ujistit, že to opravdu Niantic myslí tak, jak to rozhodně zní. Tweet s odpovědí vše potvrdil:

Den po tomto potvrzení ale přišel další Tweet, který všechno, co Niantic předtím řekl vyvrací:

Shrnutí

Tak jak to tedy bude? Jednoduše tak, jak by to všichni očekávali. Bez ohledu na to, jestli Eevee bude mít útok Last Resort nebo ne, její vývoj získaný během Community Day ho mít bude. A jde tady o všechny její vývoje, tedy i Leafleona a Glaceona. Nezapomeňte ale, že u všech Pokémonů lze jejich útok během Community Day získat pouze pomocí vývoje a pomocí TM ho získat nelze!


Vydáno: 29.11.2019 23:20 | 
Přečteno: 344x | 
Autor: koca2000

Další články týkající se Community Day:

Další články>

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.