×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Hry

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Klony útočí!

Pokémon GO - Klony útočí!Do Pokémon GO přichází klony!

Žádná kombinace Star Wars a světa Pokémonů se nekoná, ale i tak zde máme Pokémoní klony. V rámci oslavy Pokémon Day 2020 (více zde) se do hry dostanou klony 4 Pokémonů. Konkrétně jde o Pikachu, Venusaura, Charizarda a Blastoise. S nimi se navíc do raidů opět vrátí Armored Mewtwo. V Pokémom GO klony nemají jiné vlastnosti než originály, ale Venusaura, Charizarda a Blastoise můžete získat s jejich Community Day útoky

#025 - Pikachu

#003 - Venusaur

#006 - Charizard

#009 - Blastoise

#150 - Armored Mewtwo

Pokud nesledujete Pokémoní filmy, možná teď přemýšlíte, kde se ve světě Pokémonů najednou vzaly klony a proč má Mewtwo brnění. Odpověď je schovaná v prvním Pokémoním filmu Mewtwo Strikes Back a jeho novém remaku Mewtwo Strikes Back Evolution. Pokud se nemáte v plánu na film podívat, vysvětlíme vám, o co šlo a zodpovíme vám otázky ohledně vzniku těchto Pokémonů.

Následující část obsahuje spoilery z Mewtwo Strikes Back (Evolution)

Kde se vzal Armored Mewtwo?

Mnozí z vás možná vědí, že Mewtwo je vlastně výsledkem genetického inženýrství a jedná se vlastně o v laboratoři vytvořený a upravený klon mýtického Pokémona Mew.

Poté, co Mewtwo ve filmu procitne, se dozví, že je prvním úspěšným laboratorním experimentem a že vědci, kteří ho stvořili budou dále pokračovat ve výzkumu, aby získali nejsilnějšího Pokémona. To není zrovna věc, kterou po narození chcete slyšet. Mewtwo to také nepotěší a ve svém vzteku laboratoř zničí.

img

Nyní nastupuje už pro hráče Pokémon GO známá tvář, Giovanni, vůdce Rakeťáků. Ten Mewtwo nabídne spolupráci a navleče ho do brnění, které vylepší jeho psychické síly. Pochopitelně mu však nejde o dobro Mewtwo, ale využívá ho, ke svým Rakeťáckým činnostem.

img

Kde se vzal klony dalších Pokémonů?

Tak tedy vznikl Armored Mewtwo, ale co ostatní klony? Ty už má na svědomí sám Mewtwo. Usmyslel si totiž, že klony jsou lepší než originály. Pozval tedy na svůj ostrov několik trenérů a z DNA jejich Pokémonů vytvořil klony. Ty následně nechal proti sobě bojovat, aby dokázal, že klony jsou silnější než originály.

img

A jak to dopadlo? Nebudu úplně spoilerovat, ale co by to bylo za Pokémoní film, kdyby nakonec všechno nedopadlo dobře.


Vydáno: 26.2.2020 16:20 | 
Přečteno: 1129x | 
Autor: koca2000

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
Ricmont
Chytil jsem klon Pikachu. Jediný rozdíl je že se nemůže vyvinout. Ale to už u těchto "výročních" verzi je klasika