×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Hry

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Oznámen nový termín Abra Community Day!

Pokémon GO - Oznámen nový termín Abra Community Day!Odložený Community Day má nový termín konání! Kdy to bude?

Abra Community Day se měl původně konat už 15. března, ale kvůli vypuknutí pandemie v Itálii byl nakonec odložen. Nyní je ale zpět a uskuteční se v sobotu 25. dubna od 11:00 do 17:00. Ano tentokrát bude trvat 6 hodin. Čeká nás totiž Community Day: Play at Home edice. Pojďme se tedy podívat, k jakým úpravám bonusům došlo.

Bonusy

  • Abra se bude objevovat častěji
  • 3x Stardust za chycení
  • 3 hodinové Incense
  • Útokem pro Alakazama bude Counter (platí i 2 hodiny po skončení eventu, tedy do 19:00)
  • Šance chytit shiny variantu Abra
  • Při snapshotech se bude objevovat zatím neoznámený Pokémon (Abra?)
  • Buddy na úrovni Great a vyšší vám bude nosit během eventu dárky
  • Možnost zakoupit speciální balíček obsahující 1x Elite Charged TM, 30x Ultra Ball, 3x Super Incubator a 3x Incense za 1 280 PokéCoin.

#063 - Abra

#063 - Abra

#064 - Kadabra

#064 - Kadabra

#065 - Alakazam

#065 - Alakazam

Special Research Investigating Illusions

Poprvé si budete moct při příležitosti Community Day koupit Special Research. Jeho jméno je Investigating Illusions a za jeho splnění dostanete 13 000 Stardustu, Poffin, Rocket Radar, 3 Incense a další zatím neznámé odměny. A cena? Ticket na tento Special Research vás bude stát 0,99$, tedy přibližně 23 Kč. Aby jste bonus získali, musíte hrát v sobotu 25. dubna. Pokud Special Research nestihnete dokončit, nezmizí vám.

Útok pro Alakazama

Alakazamovým útokem za vývoj bude Counter. Jedná se o Fast útok bojového typu. V kombinaci s Charged útokem Psychic má DPS 16,88, což není nejhorší, ale také žádná sláva. Využití tohoto útoku ovšem není v síle, ale v typové efektivnosti. Jednou z největších slabin psychických Pokémonů jsou totiž temní Pokémoni, jako je například Darkrai. Na ty je ovšem bojový útok účinný. V kombinaci s psychickým Charged útokem se tedy výrazně zlepšuje Alakazamova typová výhoda.

Co je Elite Charged TM?

V balíčku, který se bude během Community Day prodávat se nachází předmět nazvaný Elite Charged TM, o kterém jste možná ještě neslyšeli. Jde o speciální variantu Charged TM, která vás nechá vybrat si, který útok pro daného Pokémona chcete získat. A to nejdůležitější je, že si můžete vybrat i útoky, které se dali získat jen v minulosti například z Community Day a dnes už se získat nedají. Jde také o vůbec první příležitost, jak tento předmět získat. Další dostanou hráči, kteří v GO Battle League dosáhnou alespoň ranku 7 v pátek 1. května kolem 22:00.


Vydáno: 16.4.2020 20:50 | 
Přečteno: 1672x | 
Autor: koca2000

Další články týkající se Community Day:

Další články>

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.