×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Hry

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Podrobnosti Safari Zone ve Filadelfii

Pokémon GO - Podrobnosti Safari Zone ve FiladelfiiProdej vstupenek začne už velice brzy. Sepsali jsme vše, co o Safari Zone ve Filadelfii víme.

Safari Zone ve Filadelfii proběhne ve Fairmount Parku od pátku 5. května do neděle 10. května 2020. Vstupenky jdou ale do prodeje už v pondělí 24. února v 11:00. Pojďme se tedy podívat, co všechno o tomto Safari Zone víme.

Bonusy

Trenéři v Safari Zone budou potkávat více Voltorba, Alolan Sandshrewa, Unowna P, Bronzora, Ruffleta a Mr. Mima. Voltrob se tu navíc bude i v shiny variantě!

#027 - Alola Sandshrew

#201 - Unown P

#436 - Bronzor

#627 - Rufflet

#122 - Mr. Mime

#100 - Voltorb

#100 - Voltorb (shiny)

Rufflet aktuálně ve hře není dostupný, ale v době Safari Zone už bude dostupný celosvětově.

Vstupenky

Vstupenky jdou do prodeje už v pondělí 24. února v 11:00. Opět zde budou dvě varianty vstupenek, standardní a Earky Access, která vám umožní vstoupit do Safari Zone o dvě hodiny dříve. Standardní vstupenka stojí 12$ (cca 280 Kč) a Early Access vstupenka stojí 18$ (cca 420 Kč). Tyto ceny jsou ovšem bez daně, takže výsledná cena bude o něco vyšší.

City Explorer Pass

Stejně jako u Safari Zone v Liverpoolu i tady budete mít možnost zakoupit si City Explorer Pass. Stát bude 8$ (cca 185 Kč) a musí být zakoupen při kupování vstupenek. Během celého Safari Zone bude v blízkosti ikonických míst probíhat celkem 10 raidů. Ty budou vyhrazené pouze pro vlastníky City Explorer Passu a budou mít 72ti hodinový časovač. Jinými slovy poběží od začátku Safari Zone nepřetržitě až do jejího konce. A jaké Pokémony tam můžete čekat? Tři pětihvězdičkové raidy zaplní Articuno, Zapdos a Moltres. V jednom dvouhvězdičkovém bude Braviary. V dalších dvou pětihvězdičkových bude v té době aktuální raid boss a EX raid boss. A ve zbylých čtyřech bude probíhat raid na jedné z úrovní od jednohvězdičkových do čtyřhvězdičkových.

#144 - Articuno

#145 - Zapdos

#146 - Moltres

#628 - Braviary

Kromě toho budou mít všechna vejce umístěná do inkubátorů při vašem pobytu ve městě poloviční vzdálenost líhnutí, z Pokéstopů budete získávat exklusivní Field Research úkoly, normální Lure Moduly, které umístíte vydrží 4 hodiny a Incense vydrží hodinu. Nutno zdůraznit, že tyto bonusy platí jen dokud jste ve městě od pátku 8. května 6:00 do neděle 10. května 22:00 místního času.


Vydáno: 23.2.2020 23:19 | 
Přečteno: 323x | 
Autor: koca2000

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.