Pokémon GO

Anime

Web

Podpořte nás!

Stačí kliknout na Meowtha!

Reklama


Kategorie: Novinky, Eventy

Pokemon GO - Safari Zone at Dortmund

Pokemon GO - Safari Zone at Dortmund


Dortmund…
Město, kde začíná letní Tour…

Safari at Dortmund

 

Niantic nám konečně prozradil podrobnosti ohledně LIVE Eventu „Safari Zone“, která se bude konat ve Westfalen Parku v Dortmundu 30. června 2018 a 1. července 2018. Jsou zváni všichni trenéři všech věkových kategorií, Event bude totiž volně přístupný a bez požadavku registrace nebo koupi lístku.

 

Westfalen Park je jeden z největších světových městských parků. Vyznačuje se svými vodními fontánami a japonskou zahradou. Rodiny s dětmi také uvítají obří dětské hřiště, které se ve Westfalen Parku nachází.

 

Po celé dva dny Eventu budou v celém Westfalen Parku aktivovány Lure Moduly a budete si moci z tamějších PokéStopů vytočit speciální 2 km Vajíčka, které budou obsahovat vzácné Pokemony z 10 km vajíček a další. Dalším speciálním bonusem bude možnost chytit nejvzácnějšího Pokemona, Unowna a regionálního Pokemona pro tropický pás, Corsolu. Z Westfalen Parku budou po dobu eventu odebrány Gymy a tudíž i znemožněno bojování v Raidu. Nemusíte se ale bát, že byste si s ostatními trenéry nezraidovali nějaké speciální a silné Raid Bosse, bojovat v Raidu budete moci ve zbytku města Dortmund.

 

Po celém Dortmundu po dobu Eventu se budete moci zúčastnit doprovodného programu. Niantic zve lidi z celé Evropy, aby dorazili do Dortmundu a poznali jeho historickou stránku. V průběhu Eventu si budou trenéři moci užít i jiných aktivit než jen chytání, bude probíhat tombola o předměty s Pokemonní tématikou, budete si moci odpočnout v týmových odpočívacích zónách, nabít si mobil v nabíjecích stanicích a možnost občerstvit se dobrou svačinou nebo si dát osvěžující pití. Budou pro Vás připravena foto zóny, kde se budete moci vyfotit s Pikachu nebo s Pokemony ve hře.

 

Kdo máte možnost, tak vyrazte do Dortmundu se svou rodinou nebo přáteli a pochytejte, co se dá. Po celou dobu budou samozřejmě i zvýšené spawny. Bude to nezapomenutelný zážitek.

 

Dortmund Safari Map

 


Vydáno: 31.5.2018 14:09 | 
Přečteno: 87x | 
Autor: Honziksik

Komentáře

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.