×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Hry

Web

Podpořte nás!

Stačí kliknout na Meowtha!

Reklama


Kategorie: Novinky, Hry

Pokémon Sword & Shield - Další herní mechaniky a online režimy

Pokémon Sword & Shield - Další herní mechaniky a online režimyNa Pokémon Worlds se dozvídáme další novinky týkající se her Sword & Shield!

Ve Washingtonu D. C. probíhá Pokémon Worlds a při té příležitosti se dozvídáme další novinky týkající se herních mechanik a také online režimů v Pokémon Sword & Shield.

Max útoky v Dynamaxu

Kromě toho, že je Max útok použitý v Dynamaxu velice silný, bude mít také speciální vedlejší účinky. Například vodní Max útok Geyser spustí déšť a bojový Max útok Knuckle zvýší útok všech Pokémonů bojujících na vaší straně i vašeho Pokémona.

img

Proti Max útokům vás neubrání ani útoky jako Protect. I tak Max útok dá nějaké poškození. Každý status útok, který Dynamax Pokémon použije se změní na Max Guard, který dokáže odrazit i Max útok.

Spouštění Dynamaxu

Do Dynamaxu budete moct dostat jakéhokoliv Pokémona z Galar regionu pomocí Dynamax náramku. Není potřeba žádný předmět, který by byl specifický pro každého Pokémona. Navíc v Dynamaxu můžete používat předměty, které ještě vylepší sílu jeho Max útoku.

Nové schopnosti

V Pokémon Sword & Shield by mělo být přidáno velké množství schopností. Game Freak už nám několik z nich prozradil dříve a nyní přidává další.

img

Schopnost Neutralizing Gas bude mít galarská forma Weezinga. Spustí se, když Weezing vstoupí na bojiště a neutralizuje schopnosti všech ostatních Pokémonů a zabrání jejich spuštění. Až Weezing z bojiště zmizí, všechny schopnosti budou opět funkční.

Pokémoni se skrytými schopnostmi

Někteří Pokémoni budou mít vzácné skryté, které se budou lišit od obvyklích schopností. Tyto Pokémony bude možné získat v Max Raid soubojích. Vzácně půjde získat také Pokémon schopný Gigantamaxu se skrytou schopností.

img

Jednu z těchto schopností bude mít Corviknight. Bude se jmenovat Mirror Armor a bude schopná odrazit zpátky efekt, který snižuje statistiky Pokémona.

Online Zápasový stadion

Pokud si platíte Nintendo Switch Online, budete si moct užít zápasy v Zápasovém stadionu. Ve hře budou 3 typy soubojů: hodnocené zápasy, neformální zápasy a online soutěže.

Hodnocené zápasy

Pokud se budete chtít stát tím nejlepším, tohle bude místo, kde strávíte v online módu nejvíce času. Na základě vašeho výkonu v zápasu budete získávat body. Pokaždé, když získáte určitý počet bodů zvedne se vám váš rank.

img

Každý rank spadá do určitého tieru. To, v jakém jste tieru, rozhodne o tom s kým budete bojovat. Začínat budete v Beginner Tieru. Další tiery jsou pojmenované podle Poké Ballů: Poké Ball Tier (rank 4 - 6), Great Ball Tier (rank 7 - 9), Ultra Ball Tier (rank 10) a Master Ball Tier (maximální rank). Na konci každé sezóny se vám váš rank o trochu sníží.

img

Kromě bodů budete ze zápasů při splnění některých podmínek získávat také některé předměty.

Neformální (casual) zápasy

Pokud se nechcete starat o své statistiky a jen poměřit síly s někým ze světa, toto jsou zápasy pro vás. Navíc narozdíl od hodnocených zápasů, tady můžete používat i některé legendární a mýtické Pokémony.

V hodnocených i nehodnocených soubojích si můžete vybrat, jestli bude zápas standartní nebo dvojitý (2v2 Pokémoni).

Oficiální online soutěže

Game Freak bude pořádat oficiální online soutěže, které budou mít jasně daná pravidla a limitace. Účast v těchto soutěžích bude také způsobem, jak získat šanci zúčastnit se Pokémon Sword a Pokémon Shield World Championship.

img

Přátelské online soutěže

Tyto soutěže se budou podobat těm oficiálním, ale budou pořádané samotnýmí hráči a ti budou také rozhodovat o jejich pravidlech.

Možnost vypůjčit si Pokémony

Pokud vám vaši Pokémoni na souboje nebudou stačit, budete si moct půjčit až pět Pokémonů a použít je v online soubojích a to i v těch hodnocených. Zatím nevíme, co vás toto půjčení Pokémonů bude stát.

Nové předměty

Do hry budou přidány dva nové předměty, které mají údajně rozšířit vaše strategické možnosti v soubojích.

Prvním z nich je předmět zvaný Eject Pack, který vašeho Pokémona pošle zpět do Poké Ballu, když jsou jeho statistiky oslabeny. Tím druhým je Room Service, který sníží rychlost vašeho Pokémona při použití Trick Room (útok, který vytvoři prostředí, ve kterém pomalejší Pokémoni útočí první).


Vydáno: 18.8.2019 1:32 | 
Přečteno: 225x | 
Autor: koca2000

Další články týkající se Pokémon Sword and Shield:

Další články>

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.