Pokémon GO

Anime

Překlady

Web

Podpořte nás!

Stačí kliknout na Meowtha!

Reklama


Kategorie: Novinky

Pokémon XY na Netflixu

Pokémon XY na NetflixuJiž není třeba pochybovat o tom, že na platformě Netflix je k dispozici Pokémoní série XY s českým dabingem. Kromě lehkého návodu, jak moct bez čekání a na omezenou dobu zadarmo tuto sérii sledovat, je k dispozici i první díl ke stažení.

Sledování na Netflixu (legálně)

Na Netflix (http://netflix.com) se může připojit každý z vás a to na měsíc zadarmo. Jen je k používání třeba mít založený i účet na PayPalu, což vyžaduje, abyste byli starší 18 let. Pokud tedy nemůžete PayPal založit sami, poproste starší sourozence, či někoho z rodiny. Je to absolutně nezávazné, takže onen člověk nemusí mít žádný strach. Případně si můžete samozřejmě založit PayPal pod falešnou identitou.

PayPal můžete mít založený bez jakékoliv přidružené kreditní karty, tudíž nehrozí, že by po vás Netflix vyžadoval peníze, či vám něco automaticky strhával. Tedy, po uplynutí měsíce zdarma vám zašle upozornění, kde si ale budete moct zvolit, že nechcete prodloužit měsíc zdarma a přejít na regulérní předplatné. Za předpokladu, že opravdu nebudete mít zájem na serveru setrvat za nějakých 7-10€ měsíčně (což je pro nevydělávajícího člověka přece jen velká investice).

Měsíc zdarma každopádně platí, jakmile se úspěšně zaregistrujete.

Sledovat poté můžete jak XY, tak i další podsérii Kalos Quest, vč. i obou dvou filmů 17 (Diancie a zámotek zkázy) a 18 (Hoopa a střet věků). Bohužel, Indigová liga, která je tam taktéž k dispozici, má jen anglický dabing.

 

První díl ke stažení

Abyste měli představu o kvalitě jak obrazu, tak i samotného dabingu, nahrál jsem první XY díl přímo z Netflixu. Tedy ve vysoké kvalitě bez nutnosti zachytávat pouze audio a poté jej synchronizovat s těžko sehnatelnými kvalitními ripy originální anglické verze. Pokud se břemena neujme někdo jiný, samozřejmě se pokusím v nahrávání pokračovat. Problémem je, že nemohu nahrávat všechny díly najednou, jelikož se u každého nového dílu přepne zvuková stopa zpět na angličtinu a bohužel, v preferencích jazyka čeština není, aby se to na ni přepínalo automaticky, takže jsem odkázán každý díl při nahrávání víceméně aktivně sledovat.

Samozřejmě, je spousta alternativních řešení, vč. nahrávání pouze zvukové stopy, ale to by už záviselo na spolupráci s lidmi z třetí strany. Nic ovšem není ztraceno a touto ochutnávkou to nekončí!

Aktualizace: Nahrávání ostatních dílů v procesu! Více v novince: Dabovaná série XY je zde!


Vydáno: 26.11.2016 5:14 | 
Přečteno: 2553x | 
Autor: Ryuuhei

Komentáře

Přidat komentář >

, Achjooo! odpovědět
avatar
Nějak se mi prostě nelíbí, že Serenu dabuje stejná dabérka, jako Dawn... Je to takový... nevím, přijde mi to z části hnusný... Představte si, že by třeba Homera Simpsona a Barta Simpsona daboval stejnej člověk a k tomu by se ani neobtěžoval měnit hlas...! Navíc Bonnie má strašnou dabérku... Vůbec nezní jako malé dítě mladší deseti let. Plus ještě celý to překládání názvů a jmen je strašně divný... Zní to tak nepřirozeně... A Ash taky má hlas jako by mu vypadalo několik zubů a jeho hlasivky by byly starší, než samo nebe....
Je mi líto, že to musím říct, ale tahle série má asi nejhorší český dabing ze všech... A to je to možná ta nejlepší série dějově!
icon odpověděl(a)
Mamosvain
Z nějaké části s tebou souhlasím, ale už to tak je, tak na tom nikdo z nás nic nezmění... :)
P.S.: Mě osobně se nejvíce nelíbí, že změnili text motta Rakeťáků, když je to vlastně to stejné motto, jako měli v originálních sériích... Podle mě ho měli nechat stejné... Bylo by to tak víc melancholické, když má být Kalo jaksi propojen s Kantem...
odpověděl(a)
avatar
Ve všem s tebou souhlasím,dabing postav je hrozný,snad jen James a Meowth jsou pořád stejně dabovaní.Moto rakeťáků mohli nechat staré,tak jak v angličtině.Dále: ,,Jsem Ash,z města Pelet" nevím proč říká Pelet,vždyť je to Oblázkové město,je to takové divné podle mě :D Na co se těším je asi další opening song: Be a hero v češtině a později pak openign k XYZ,teda doufám,že když už to začali česky dabovat,tak to dokončí až do konce a né jak u Johta že poslední část série kde je i liga už nenadabují(Master quest),tak i u BW kde už poslední části této série nebyli nadabované česky.Nicméně si celou sérii shlédnu v češtině rád,neboť tahle série se stala mou nejoblíbenější a taky posunula seriál Pokémon o stupeň výš(Art style,amourshipping a Greninja)
icon odpověděl(a)
AshKetchum
z necim souhlasim no Pallet Town je eng. a vyce semy liby mesto pallet nez nazev oblaskove mesto nebo jsem zvyklej z eng verze. A Serena zas ze zacatku Rozita Erbanova co dabovala taky Down mi ze zacatku nesla no casem si zvykne clovek 1
icon odpověděl(a)
AshKetchum
homra daboval inej a barta dejdar
odpověděl(a)
avatar
Já vím, že Homera nedaboval stejnej jako Bárta!
Přečti si to pořádně ;)
Je tam napsaný "Představte si, že by třeba Homera...."
Představte si, že by třeba - to je fráze, kterou jakoby vyjadřuji to, že to není pravda, ale máš si představit, jak strašný by to bylo ;)
icon odpověděl(a)
AshKetchum
chapu 1
, - odpovědět
avatar
Ach jo, před nedávnem jsem dokoukal celou xy,xyz sérii s anglickým dabingem+anglickými titulky k posledním dílům a teď už je k této sérii i český dabing a jelikož se tahle série stala mou nejoblíbenější, asi si všechny díly až budou shlédnu i v češtině 3
icon odpověděl(a)
Ryuuhei
Nevadí, však pokud tě série bavila, alespoň budeš mít dobrou motivaci pro druhé zhlédnutí. :D
icon odpověděl(a)
AshKetchum
jasne video bychom vedel taky spojit ze zvukem 1
, - odpovědět
avatar
Je to super, sice nemám z Netflixu možnost stahovat, ale pokud by byl zájem a bylo by to rychlejší, tak by mi stačila pouze audio stopa a o video se postarám... ;)
icon odpověděl(a)
Ryuuhei
Rozhodně by nebyl problém se domluvit. Stopu pořídím bez problému, přece jen, není tam třeba hlídat i obraz.
, - odpovědět
avatar
Doufám že zde budou brzy ke stažení i další díly.
Mimochodem jseš super. Pokračuj v tom co děláš. 1 1 1
icon odpověděl(a)
Ryuuhei
Děkuji za chválu. Určitě se vynasnažím buď s pomocí, nebo v nejhorším případě bez další díly obstarat. Zatím je to pořizování krkolomné, ale ne neproveditelné.
icon odpověděl(a)
AshKetchum
ja bych mnel inej napad Ryuuhei kdy bych ses to dal napr. na uloz to nebo tak to je jenom navrh
icon odpověděl(a)
Ryuuhei
Zásadně nahrávám na Mega, jelikož je bez omezení. Nicméně již se mi ozval člověk, se kterým budu spolupracovat na dabovaných sériích, čili pak závisí na něm, kam odkazy bude házet.
icon odpověděl(a)
AshKetchum
Ryuuhei ale diky skvele