Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Web

Podpořte nás!

Stačí kliknout na Meowtha!

Reklama


Kategorie: Novinky, Průvodce, Pokémon GO

Pokemon GO - Poslední část Global Research

Pokemon GO - Poslední část Global ResearchPoslední část…
na konci léta…

Léto se chýlí ke konci a profesor Willow si pro nás připravil poslední sérii úkolů v Global Research. Tentokrát jsou vázány k Safari zóně ve městě Jokosuka v Japonsku. Opět se nám jedná o tradiční Global Research úkoly, tedy o úkol ve kterých je naším cílem splnit určitý počet Field Research. Budeme je plnit 1. a 2. září 2018. Když splníme tyto úkoly, tak se nám po dvou měsících čekání podaří odemknout záhadný Ultra Reward. Zatím nevíme, oč se jedná, ale Niantic slíbil uveřejnění detailů odměny 10. září 2018.

Global Reserach Tasks

Celý víkend, 1. - 2. září 2018, bude zvýšen Spawn Wingulla, který zároveň bude mít i zvýšený Shiny Rate. Za splnění Global Research úkolů nám budou po dobu jednoho týdne zaktivovány Star Dust Bonusy. Dalším již tradičním bonusem je Legendary Day, tentokrát bude ve znamení Moltrese, který bude po dobu tří hodin přístupny i v Shiny formě. Bude probíhat v sobotu 8. září 2018.

Shiny

Už se těším na ten záhadný Ultra Reward, zajímalo by mě, co to asi bude. Plňte tedy Field Research at ho odemkneme a zjistíme, co si to pro nás Niantic připravil.


Vydáno: 1.9.2018 11:24 | 
Přečteno: 555x | 
Autor: Honziksik

Komentáře

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.