×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Hry

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

Série DP Battle Dimension je na Pokémon TV. Přichází s ní ale také špatné zprávy!

Série DP Battle Dimension je na Pokémon TV. Přichází s ní ale také špatné zprávy!11. série je nyní ke shlédnutí na Pokémon TV. Má to ale také temnou stránku.

Série DP Battle Dimension je od pátku 3. ledna ke shlédnutí v oficiální službě Pokémon TV, která je pro všechny zdarma k dispozici. Všechny díly, které se zde nacházejí jsou s anglickým dabingem a anglickými titulky.

Bohužel spolu s příchodem 11. série došlo také k odchodu 6. - 9. série, které zde do té doby byly k dispozici. Je mi líto, že jsme vás nemohli předem varovat, protože Pokémon Company dopředu nic takového neohlásilo. Zdá se, že někdo zjistil, že zapomněli už při příchodu 10. série přecvaknout vypínač, a rychle to napravil.


Vydáno: 4.1.2020 22:34 | 
Přečteno: 377x | 
Autor: koca2000

Další články týkající se Pokémon TV:

Další články>

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , To se dalo čekat odpovědět
Ricmont
Když to není nic divného. Příchodem do dalšího příběhového archu ten předchozí na Pokémon TV odstraní. Co je trochu jinak je to že Heonn sérii odstranili až při 11.serii místo při úvodní 10.serii
icon odpověděl(a)
koca2000
To je taky to, co mě zmátlo. Čekal jsem, že je odeberou už před měsícem. Zdálo se, že když je při příchodu nového archu neodebrali, že by mohly zůstat.