×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Hry

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x06 - I'm Gonna Get a Ton of Pokémon! The Road to Mew!!

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x06 - I'm Gonna Get a Ton of Pokémon! The Road to Mew!!Pozor, článek obsahuje spoilery k aktuální epizodě!

Šestá epizoda byla plná postřehů... Ale trochu jednotvárných. Celý díl byl věnován hře Pokémon GO.

Pokémon GO sem, Pokémon GO tam

Pokédex jako v Pokémon GO

img

Že Pokédex v seriálu má podobný vzhled s Pokémon GO, jsme si všimli již dříve, ale tentokrát se ukázalo, že jde o totožné aplikace. Celý koncept Pokédexu byl tedy kompletně překopán.

Na co bojovat? Stačí házet!

img

Dalším odkazem na hru Pokémon GO je to, že GO s Pokémony (až na poslední dva na konci) nemusel bojovat, stačilo jen hodit Pokéball a bylo to. Tohle je za mě velký přešlap v seriálu. Celý koncept Pokémon her od Nintenda i seriálu byl založen okolo Pokémonních zápasů a teď stačí jen mrsknout Pokéball a je to.

Nice, Great a Excellent

img

Aby toho nebylo při chytání málo, tak Pokédex při chycení ohodnotil hod Pokéballem stejně jako v mobilní hře a to sice Nice, Great a Excellent.

Návrat sestry Joy

img

Ve třetí epizodě jsem se dočkali policistky Jenny, která dostala novou uniformu. Tak trochu se čekalo, že nový outfit dostane i sestra Joy. Ale vypadá to, že policie v Kantu má větší rozpočet než zdravotnictví. Sestra Joy má totiž původní uniformu, jak jí známe.

Poslední odkaz na Pokémon GO

Na konec si dáme ještě jeden odkaz na Pokémon GO. Předchozí postřeh o sestře Joy jsem vložil mezi to, aby nebyl celý článek tak jednotvárný.

Víc než šest Pokémonů

img

My hráči co vyrůstali na hrách od Nintenda víme, že Pokémoni mají dané pravidlo, že u sebe můžeme mít jen šest Pokémonů. Pokémoni na víc se odesílají k Billovi. V seriálu se Pokémoni, kteří nejsou v první šestici, odesílají do laboratoře profesora v daném regionu. Ovšem šestá epizoda jde na ruku Pokémon GO tak silně, že se v ní tvůrci rozhodli pravidlo porušit. GO totiž měl u sebe celou dobu všechny Pokémony, i když jejich počet mnohonásobně překročil povolený limit.

Tak postřehy máme za sebou. A musím říct, že šestá epizoda mě maličko zklamala. Místo epizody, která mohla přinést zajímavý příběh, jsme dostali jen reklamu na Pokémon GO. A co vy říkáte na tuto epizodu?


Vydáno: 27.12.2019 19:29 | 
Přečteno: 402x | 
Autor: Ricmont

Další články týkající se 23. série:

Další články>

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , Inspirace odpovědět
koca2000
[Byl skryt text obsahující spoilery.]
icon odpověděl(a)
Ricmont
[Byl skryt text obsahující spoilery.]
icon odpověděl(a)
patrik1177
[Byl skryt text obsahující spoilery.]
icon odpověděl(a)
Ricmont
[Byl skryt text obsahující spoilery.]
icon odpověděl(a)
koca2000
[Byl skryt text obsahující spoilery.]