×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Hry

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x15 - Snow Day, Where Is Karakara's Bone?

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x15 - Snow Day, Where Is Karakara's Bone?Pozor článek obsahuje spoilery!!!

V epizodě číslem patnáct jsme se vrátili do Kanta. Jaké postřehy v ní na nás čekaly?

Go a jeho minulost

img

V této epizodě jsme měli možnost vidět část z minulosti Go. Podle důkladného kamerového systému můžeme odhadnout, že se jedná o dobu, kdy se zajímal jen o chycení Mew. A jelikož ve druhé epizodě se Go snažil Mew stále chytit, tak se ho jeho cíl držel hodně dlouho.

Rodičovské (ne)pochopení

img

Rodiče z počátku cíl Go chápali a částečně ho i podporovali. Ovšem po čase jim Go začal dělat starosti, protože trávil moc času hledáním Mew a o ostatní Pokémony ztratil zájem. To samé se dá říct i o jeho sociálním životě. Na konec se však Go seznámil s Ashem a díky společným cestám objevil zase svojí vášeň pro Pokémony. Za což jsou rodiče Go velice rádi.

Tři moudré opice

img

Ve scéně, kdy Ash a Go vyslýchají trojici Mankey, je Ash požádá, aby přemýšleli kde ztratili Cubonovu kost. Během přemýšlení si jeden zakryje oči, druhý ústa a třetí uši. Jedná se o odkaz na tři moudré opice. Opice Mizaru si zakrývá oči a nevidí zlo. Opice Kikazaru si zakrývá uši a neslyší zlo. Třetí opice Iwazaru si zakrývá ústa a nemluví zlo. Celkem tři moudré opice symbolizují to, že bychom druhým neměli dělat zlé věci.

img

Go a víc než šest pokémonů

img

Každý trenér může mít u sebe jen šest Pokémonů. Teda pokud nejste Go. Ten si během pátrání po trojici Mankey přivolal na pomoc Scorbunny, Scyther, Beedril, Butterfree, Taillow a při výlovu kosti Dewgonga. Pak chytil Cubone, ale ten je už početně sedmý a tak měl být hned poslán do laboratoře. Ovšem Cubone nikam nešel a zůstal spolu s Go a ostatními jeho Pokémony. Za mě zásadní pošlapání základních pravidel Pokémonů.

Název příští epizody

img

Na konci epizody jsme dostali klasickou upoutávku na příští díl a název epizody. Ten se ale začal roztékat. Znamená to, že dostaneme nějakou extrémně strašidelnou epizodu? Jedna epizoda z Gengarem už v této sérii byla, ovšem tady to vypadá, že následující půjde o level výše.

A co si myslíte vy? Je dobře, že tvůrci porušují vlastní pravidla a Go má u sebe více než šest Pokémonů?


Vydáno: 29.3.2020 12:29 | 
Přečteno: 374x | 
Autor: Ricmont

Další články týkající se 23. série:

Další články>

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , Pravidlo šesti odpovědět
koca2000
[Byl skryt text obsahující spoilery.]
icon odpověděl(a)
Ricmont
[Byl skryt text obsahující spoilery.]