×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Hry

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

[TEORIE] Kam zmizeli rodiče?

[TEORIE] Kam zmizeli rodiče?Ash není jediný, kdo nemá kompletní rodinu. Co se tedy stalo?

Kdo je Ashův otec? Jedna z největších záhad celého seriálu. Ale Ashův otec není jediný rodič, který záhadně ze seriálu zmizel.

Nekompletní rodiny

img

Ash, Dawn a Serena vyrůstali bez otců, Bonnie a Clemont nemají zase matky. Misty, Iris, Cilan a Tracey jsou kompletně bez rodičů. Gary Oak byl vychován dědou. Jediná May spolu s Maxem a Brock mají kompletní rodinu. Jak je ale možné, že tolik postav je buď bez jednoho, nebo obou rodičů? Stalo se snad něco hrozného v minulosti?

Velká pokémoní válka

img

Několik let před začátkem seriálu se v Pokémoním světě rozpoutala válka v regionu Kanto. Konflikt byl tak obrovský, že se do něj postupem času zapojila většina Pokémoního světa. Následky této války můžete vidět například na Pallet Town, které bylo během války z větší části srovnáno se zemí. Mnoho měst ale takové štěstí nemělo. Jak dlouho válka trvala není známo. Jeden z veteránů této války je Surge z Vermilion City. Údajně během této války nechal svého Pikachu vyvinout, aby získal silnějšího Pokémona.

Zahynuli všichni během války?

img

Je jisté, že do války se zapojili otcové Ashe a Garyho. V té době oba chlapci byli na světě, ale v takovém věku, aby zapomněli na své otce i na válku. Ale co ostatní rodiče? Rodiče Iris mohli bojovat přímo ve válce, kde měli na starost jednotku dračích Pokémonů. Stejně jako Iris i oni nejspíše vyrůstali v Dračí vesnici. Rodiče Misty se nejspíše také zapojili do války. U Traceyho, Cilana, Clemonta a Bonnie se může jednat o civilní oběti. Přece jen válka se dostala časem i za hranic Kanta.

Co myslíte, je ta teorie přitažená za vlasy? Nebo se zmizení všech těch rodičů dá nějak vysvětlit?


Vydáno: 5.2.2020 22:42 | 
Přečteno: 266x | 
Autor: Ricmont

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.