×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Hry

Web

Podpořte nás!

Stačí kliknout na Meowtha!

Reklama


Kategorie: Novinky

Změny na webu

Změny na webuV posledních týdnech se začali dít jisté změny, které zasáhnou i náš web. Víc info v článku.

Události posledných týdnů předznamenaly několik změn, které se více či méně dotknou všech webových ztránek, tudiž i nás. Možná jste zaslechli, nebo se někde dočetli o změnách, co se týče zákonů zaoberajících se autorskými právy, nelegálním šírení obsahu apod. Mnohé české weby, jako třeba akihabara, hanabi atd. už přistoupili ke změnám v souvislosti s těmito událostmi. Podle dostupných informací legislativa ohledně nelegálního obsahu vzešla v platnost už v září a od nového roku se chystá zátah na weby. Web akihabara uvedl, že tyto informace pochází z vysokých politických míst, ale zdroj pochopitelně chce zůstat v anonymitě. Prý nejde o hoax, ale o krutou realitu, která by se nás v novém roce mohla dost nepěkně týkat. A ačkoliv z téhle situace nejsme nadšeni, na webu pokemaniak bude muset dojít k několika výrazným změnám.

Hlavní a zárověň nejdůležitéjší změnou bude fakt, že dne 18.12. 2017 začneme dělat kompletní čistku všeho nelegálního, to znamená, že začneme mazat všechny linky vedoucí na jiné ztránky, kde sa dají seriál/filmy/speciály atd. stáhnout nebo online shlédnout. Do té doby vám dáváme možnost, abyste si stáhli vše, co potřebujete. Pak začneme vše nemilosrdně mazat.

Jistě si teď taky kladete otázku, co bude s překladem 9. série a dalších sérií. Odpověď vám zatím dát nemůžeme, lebo samy nevíme. V první řadě musíme odstránit z webu linky a teprve až pak se bude řešit jak a jestli vůbec se tady budou vydávat nové překlady. Členové překladatelského týmu Pokemon Team Sk-Cz vás ale budou brzy informovat.

Na závěr se chceme ještě jednou omluvit za způsobené potíže, ale situace nás bohužel donutila udělat takovéto změny. Nikdo z nás ale nechce riskovat a vystavit se případnému trestnému stíhaní za poskytování nelegálního obsahu. I když web po novém bude sloužit jenom jako informační web o Pokémonech, tak doufáme, že nás budete navštěvovat i nadále.

Video od Meona zabývající se touto problematikou i s malým vysvětlením:


Vydáno: 8.12.2017 17:28 | 
Přečteno: 4508x | 
Autor: patrik1177