×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Hry

Web

Podpořte nás!

Stačí kliknout na Meowtha!

Reklama


Kategorie: Postavy

Trenéři z Johta

Trenéři z Johta

Nyní vás čeká Johto s 8 trenéry a stadiony. Pokud budete začínat v Johtu, tak první město je New Bark Town (Město nových začátků), kde sídlí profesor Elm a přes Cherrygrove City(Třešřˆové město) se dostanete za Falknerem.

 

Ten je vaší první překážkou. Je ve Violet City (Fialkové město) a má létající Pokémony Hoothoota, Dodria a Pidgeota. Falkner má stadion na střeše stadionu a má mnoho studentů. ěŒasto má na rameni Hoothoota. Ashovi Falkner zachránil Pikachu před Rakeťáky a nakonec ho i porazil a získal Zefírový odznak.

 

 

 

Ve městě se nachází Sprout Tower (Bellsproutí věž), ale vy pokračujte do Ruins of Alph (Ruiny Alph). Cestou narazíte na Union Cave (Spojená jeskyně), ale brzo skončíte v dalším městě.

 

 

 

V Azalea Town (Azalkové město) je Bugsy s hmyzími Pokémony. Jeho stadion je ve skleníku a hodně se to tu podobá stadionu Eriky v Celadon City. Bugsy miluje hmyzí Pokémony a sám má Scythera, Metapoda a Spinaraka. Pocta města je Rojový odznak.

 

V tomto městě je posvátná Slowpoke Well (Studánka Slowpoků), dejte pozor, ať se žádnému ze Slowpoků nic nestane, protože lidé si je tu hlídají, jako oko v hlavě. Do dalšího města se dostanete přes Ilex Forest (Cesmínový les).

 

 

 

Už jsme viděli hodně trenérů se stadiony a různými zaměřeními na stadiony, ale ve Zlatoprutovém městě (Goldenrod City) je Whitney a ta miluje Normální Pokémony. Má Miltanka, Clefairy a Nidorinu. Tato krásná dívka je trochu zapomnětlivá, ale za to je jedna z nejsilnějších trenérek v lize. Hladký odznak je váš.

 

Kousek za městem je National Park (Národní Park), kde si můžete nachytat nějaké Pokémony a také se tu pořádá v úşterý, čtvrtek sobotu soutěž v chytání Hmyzích Pokémonů Bug-Catching Contest.

 

 

 

Další stadion je v Ecruteak City (Týkové město). Je zde Morty a má Pokémony Gastlyho, Hauntera a Gengara. Chová teda duchy a učí mladé trenéry bojovým technikám a sám moc dobře zná historii města a historii vzniku legend Johta. Pokud ho porazíte, máte mlžný odznak.

 

V tomto městě také leží Tin Tower (Plechová věž), kde se prý objevil Ho-Oh.

 

 

 

Cianwood City (Skořicové město) je domovem Chucka a jeho bojových Pokémonů. Má Poliwratha a Machoka. Chuck se věnuje cvičení a je velice spojen se svým Machokem, který svém úştoky provádí přímo na Chuckovi. Trénují spolu často na pláži. Za pláží naleznete víry, které hlídají Whirl Islands (Vířivé ostrovy). Bouřkový odznak máte zde.

 

 

Ocelové Pokémony má v Johtu Jasmine z Olivine City (Olivínové město). Chová Pokémony Magnemita, Steelixe a Ampharose, který ji osvětluje maják města a je pojmenovaný Sparkle. V seriálu ji Ash musel donést lék pro Ampharose. Poté vyhrál Minerálový odznak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mahogany City (Mahagonové město) je domovem Pryce a jeho Ledových Pokémonů. Má Piloswina a Dewgonga. Ve hře mu musíte pomoct s Rakeťáky. Ash a vy zde můžete získat Ledovcový odznak.

 

 

 

 

 

 

 

Až do teď jste se z města do města dostali přes stezky, ale teď jste dorazili k snad největšímu jezeru na světě, Lake of Rage (Jezero vzteku), zde si v seriálu Lance chytil Shiny Gyaradose. Do posledního města vám zbývá přejít Ice Path (Ledovou stezku) a hleďte, poslední trenér je Clair s dračími Pokémony Dragonairem, Gyaradosem a Kingdrou z Blacktho City (Tkové město). Ve hře musíte získat Strengh a naučit ho vašeho Pokémona, dále v Johto hrách musíte najít Dragon Fang, ale nevím přesně. Podle verze (viz. návody) Ash ji porazil a vy určitě taky a tak tu máme poslední Svahový odznak.

 

 

 

 

 

Se všemi odznaky můžete do ligy, ale ne tak rychle. Cestou z města do ligy nemůžete minout Mt.Mortar (Omítnutá hora) a Dark Cave (Temná jeskyně) ovšem pokud se nechcete zdržovat, jděte do New Bark Town (Bárkové město) a pokračujte z města do Silver Town (Stříbé město) a zde se koná liga. První kolo ligy je 1 vs. 1 a pak se úşčastníci rozdělí do skupin po 3 a jen ten, kdo porazí oba trenéry postoupí do nejlepších 16 trenérů. Pak už se bojuje 6 na 6 až do finále. Ve hře by vás opět hned postavili před Elitní čtyřku, ale to je jedno. Pokud vyhrajete ligu, máte šanci bojovat s Elitní čtyřkou Johta.

 

Jako první vás z Elitní čtyřky přijme Will a jeho Psychičtí Pokémoni 2 Xatu, Slowbro, Jynx, a Exeggutor. Jediné co se o něm ví, že nosí divné šaty a masku přes obličej.

 

Druhý soupeř v Elitní čtyřce Johta pro vás bude Koga a jeho Pokémoni Ariados, Muk, Venomoth, Crobat a Forretress. Kogu určitě znáte, utkali jste se s ním, ale teď to nebude tak lehké.

 

Třetí je také již známý Bruno s Pokémony Hitmontop, Hitmonchan a Hitmonlee, dále Onix a Machamp.

 

No a předposlednéí a zatím asi nějtěžší zkouška je Karen s Temnými Pokémony Umbreon, Vileplume, Murkrow, Gengar a Houndoom.

 

Opravdu nevím zda je horší Lance či Karen, ale Lance vás teď čeká se třemi Dragonity, Charizardem, Gyaradosem a Aerodactylem. Po výhře i nad šampionem Johta Lancem vám titul Mistra Johta nikdo neodpáře. Hoenn čeká.


Vydáno: 27.11.2010 15:36 | 
Přečteno: 6336x | 
Autor: Ryuuhei

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.