Informace

Multimédia

Web

Reklama


Povídky

Povídky od Ryuuheie

Má povídka je od mnoha jiných odlišná. Za prvé, nebere celé téma tolik vážně. Za druhé, za hlavní hrdiny má dosud v Pokémoním světě nepoužité charaktery. A za třetí, celé je to prostě jedna velká komediální změť, ovšem jdoucí tak, jak by měla - skrz ligou - a obsahující všechny důležité události, se kterými jste se mohli setkat ve hrách. Čili pokud si chcete spíše odpočinout od těžkých čtení, vrhněte se na mou trapnou komediání Pokémoní fanfikci.

Článků: 18

Povídky od Saruwkaze

Rozhodl jsem se, že budu psát i svojí pokémonskou povídku. Jednou jsem psal a došel jsem dokonce k lize a vyráže jsem na Pomerančové ostrovy. Do svého díla zapojím i naše web-taťku Ryuuheie. Pokud vás náš příběh bude zajímat, čtěte dál.

Článků: 4

Povídky od Lairy

Jak lze z nadpisu, obrázku atd. usuzovat, jedná se o příběh odehrávající se v Kalosu. Postavy budou (kromě mého "Já") smyšlené, možná pár vyjímek. Občas budou některé epizody doprovázet (snad) mnou nakreslené obrázky. Jedná se o takovou blbůstku, kde to bude napůl smyšlené a na půl dle pokemon X/Y, kterou mám již dohranou (např. někteří členové mého týmu atd.). Mezi článkama bude i soupis aktualních pokemonů v týmu. Momentálně se vše připravuje, takže se do prvního dílu musí chvilku počkat. Děkuji, Laira.

Článků: 1
Rychlá a profesionální certifikace výrobních postupů