Informace

Multimédia

Web

Podpořte nás!

Stačí kliknout na Meowtha!

Reklama


Povídky

Povídky od Ryuuheie

Má povídka je od mnoha jiných odlišná. Za prvé, nebere celé téma tolik vážně. Za druhé, za hlavní hrdiny má dosud v Pokémoním světě nepoužité charaktery. A za třetí, celé je to prostě jedna velká komediální změť, ovšem jdoucí tak, jak by měla - skrz ligou - a obsahující všechny důležité události, se kterými jste se mohli setkat ve hrách. Čili pokud si chcete spíše odpočinout od těžkých čtení, vrhněte se na mou trapnou komediání Pokémoní fanfikci.

Článků: 18

Povídky od Saruwkaze

Rozhodl jsem se, že budu psát i svojí pokémonskou povídku. Jednou jsem psal a došel jsem dokonce k lize a vyráže jsem na Pomerančové ostrovy. Do svého díla zapojím i naše web-taťku Ryuuheie. Pokud vás náš příběh bude zajímat, čtěte dál.

Článků: 4

Povídky od Lairy

Jak lze z nadpisu, obrázku atd. usuzovat, jedná se o příběh odehrávající se v Kalosu. Postavy budou (kromě mého "Já") smyšlené, možná pár vyjímek. Občas budou některé epizody doprovázet (snad) mnou nakreslené obrázky. Jedná se o takovou blbůstku, kde to bude napůl smyšlené a na půl dle pokemon X/Y, kterou mám již dohranou (např. někteří členové mého týmu atd.). Mezi článkama bude i soupis aktualních pokemonů v týmu. Momentálně se vše připravuje, takže se do prvního dílu musí chvilku počkat. Děkuji, Laira.

Článků: 1