Informace

Multimédia

Web

Podpořte nás!

Stačí kliknout na Meowtha!

Reklama


Pravidla

Jako každá větší stránka, i my museli stanovit několik málo pravidel, dle kterých by se měl každý návštěvník řídit a tak se vyhnout zbytečným nepříjemnostem.

Chovejte se slušně

Jsme solidní stránka, která chce mít i solidní komunitu. Samozřejmě, chcete-li něco upřímně říct, máte prostor. Ale pokud možno, bez sprostých slov, nadávek, urážek a hlavně rozumně. Nic není neřešitelné.

Nespoilerujte!

Pokud se chcete podělit o příspěvek obsahující spoiler např. z nejnovější série, nebo vůbec jakékoliv prozrazení zásadního vývoje děje seriálu, či filmů, označte takový příspěvek jako „SPOILER“ a jeho obsah napiště až na další řádek.

Neobtěžujte nás opakovanými dotazy

Na mnoho často kladených dotazů jsme vystavili FAQ. Budete-li se tedy neustále ptát např., kdy bude nový díl něčeho, vězte, že se setkáte akorát s naší ne moc příjemnou reakcí.

Přispívejte k tématu

Nepište např. k článku zaobírajícím se hrou cokoliv, co s ní nesouvisí. Pro neutrální příspěvek využijte diskuze, či příslušného tématu na fóru. A pokud takové téma neexistuje, nic vám nebrání jej založit.

Zákaz přidávat linky

Od 1.1.2018 platí přísný zákaz přidávat na web hypertextové odkazy (linky). Moderátoři budou web hlídat po tomhle termínu jakékoliv přidané linky mazat. A pokud bude někdo opakovaně přidávat na web linky, může mu být udělen i ban.