Informace

Multimédia

Web

Podpořte nás!

Stačí kliknout na Meowtha!

Reklama


Kategorie: Tipy a triky

Trenérská karta

Trenérská karta

Vytvořit si svojí trenérskou kartu můžete dvěma způsoby:

1) Buď si ji vytvoříte krokově na stránce www.pokecharms.com/trainercards/

2) Vytvoříte si ji celou sami

 

Já osobně preferuji si ji vytvořit sám, neboť si tam dám vše, co chci bez toho, abych byl něčím omezován, jakož tomu je u toho generátoru.

Pokud jste se rozhodli si ji udělat sami pomocí mnou sepsaného tutoriálu, čtěte dále.

 

Vytvoření vlastní trenérské karty

První věc, co uděláte je, že si otevřete program malování. Má jej každá verze Windows, tudíž by neměl být problém (lze použít i Adobe Photoshop apod., ale tento tutoriál je určen spíše začátečníkům). Poté si vyberete šablonu. Na našem webu zde máme mnoho druhů, ze kterých si, věřím, určitě vyberete. Pokud máte vybráno, jdeme dále. Já jsem např. zvolil tuto. Zkopírujte ji a vložte ji do otevřeného programu malování.

 

 

Pokud máte šablonu vybranou a vloženou, vyberte si obrázek trenéra, kterého chcete mít jako zobrazení své osoby. Máme jich zde tunu, od verze Fire Red do Pearl, tudíž vybírejte zde. Pokud máte vybráno, opět zkopírujte a vložte do malování.

 

Nyní si vyberte 6 Pokémonů. Ty nenajdete na webu, neboť nich je moc, ale plnou škálu si můžete vyhledat na stránce www.pokemonelite2000.com v záložce sprites. Doporučuji použít nejnovější verzi spritů a to z verzí Diamond a Pearl.

 

Máte-li vybráno a vše naskládáno do malování, přichází nejdůležitější část celé tvorby a to vložení všeho do karty. Trenéra dejte vlevo, kde je speciálně připravená mezera. Nyní je řada na vložení Pokémonů. Nevkládejte je tam celé a vůbec je nezmenšujte do předem připravených rámců, neboť by to působilo nevábně a amatérsky. Jednoduše, označte a zkopírujte rámec pro Pokémona. Vnitřek vyprázdněte bílou barvou a zkopírujte to celkem 6x. V našem případě jsme jej museli přebarvit na modro.

 

Nyní každý rámec přiložte k danému Pokémonovi tak, aby tam byla jen ta jeho část, kterou si přejete mít (defaultně hlava + kus těla). Vyčnívající části Pokémona vygumujte a tím to máte hotové. Nyní jen přiložte každého Pokémona do karty na své místo.

 

Další část je vložení odznaků. Zkopírujte obrázek níže a z něj vyberte jen ty odznaky, které si na kartě přejete mít a vložte je do dolní části karty.

 

Předposlední věc je jméno/nick na kartě. Opět zkopírujte obrázek znaků níže a z něj si vyberte ty, které chcete mít v nicku.

 

A konečně, poslední věc je ta, že hotovou kartu umístíte do levého horního rohu obrázku a přetažením konců regionu ji oříznete. Kartu máte hotovou!


Vydáno: 16.1.2011 12:53 | 
Přečteno: 8376x | 
Autor: Ryuuhei

Komentáře

Přidat komentář >

, - odpovědět
avatar
máš pravdu 1 5 5
icon , - odpovědět
ArianaJK
Tahle trenérská karta je skvělá! Moc se mi tenhle tip líbí.