×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Příspěvky uživatele


< návrat zpět

My bychom to také viděli na září. Ovšem Netflix si poslední dvě série hází na český Netflix úplně náhodně. Tady už nelze určit pevné datum. Proto uvádíme září jako nás osobní typ.

Poslední VIP příspěvek je tu z února. Tak jak se vám zde od té doby vede?

Ano. Postupně zde budou všechny regiony a stadióny které Ash navštívil

Myslíš regionální Pokémony jako varianty (Diglett, Muk, atd.) Nebo regionální Pokémony z Pokémon Go?

LilYanky: Nová série zde bude. Pokémon Cesty se týdně umisťuje v Top 10 na Netflixu. Bohužel však zde není ten hlad po nové sérii tak velký jako například v Americe či v jiných evropských zemích. Proto se zde na uvedení tak nepospícha

Bohužel všechny počty a tradiční poučky kdy přijde sem nová série jsou již zbytečné. Tím že to má teď v rukách co se týče distribuce u nás především Netflix tak si může Pokémony vypustit prakticky kdykoliv. Momentálně by to mohlo být v září, lednu prostě kdykoliv.

Série 7,8 a 9 se v Česku nikdy nevysílali. Předpokládám že pro děti je chceš v českém dabingu

LilYanky: Bohužel teď můžeme jen hádat. Tím že je Netflix po regionech tak všude seriál vypouští jinak. Bohužel se již nemůžeme spoléhat ani na dřívější tradiční termíny jako byl Duben, Červenec, Leden kdy se seriál či Pokémon film u nás objevovali. Situaci sledujeme a také jsme nedočkaví. Ovšem nic jiného nám nezbývá.

rexina15: Dabing se již vytváří a velice pravděpodobně je jich vytvořen. Bohužel nejedná se čisté o seriál Netflixu. Netflix má jen distribuční práva mimo Japonsko. A tato dohoda určuje že Netflix může vypustit novou sérii až když bude odvysílána celá v US. Víme že jste již netrpělivý. Ovšem snažíme se hlídat všechny zdroje abychom váš co nejrychleji informovali .

Bohužel to že je něco nadabované neznamená že to může jít jen tak ven. Netflix který má distribuční práva mimo Japonsko musí držet dohodu. A ta určuje že série se musí pouštět do jednotlivých zemí postupně. A jelikož je Netflix hlavně anglická společnost tak jde první v anglicky mluvících zemí. A my musíme čekat až se odvysílá tam.

Bohužel již teď mohu říct že je zřejmé že Pokémon Masters Journey se v 1.července neobjeví na Netflixu u nás. Netflix má sice připravenou kartu pro tuto sérii ovšem tyto karty si chystá i několik měsíců dopředu. Osobně bych počítal podzim či začátek příštího roku.

A líbila se cesta po ostrovech?

Jednoduší je koukat přes stránky "třetí" strany.

Ash nezačíná znovu. Pokračuje to dal v jeho hlavní linii. Může být matoucí to že první epizoda Cest je odehrává před první epizodou samotného seriálu

Ano tato série se ukáže i u nás. Ovšem později než v UK.v UK a dalších zemích jsou vypouštění Pokémoni po částech. U nás je podobně vypouštěn Shaman king.U nás se tedy Pokémon Master Journeys objeví až bude seriál kompletně na Netflix v UK.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 36