×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

23. série se představila v nové ukázce!

23. série se představila v nové ukázce!

Je to tady! Podrobnosti k 23. sérii byly oficiálně oznámeny!

Poslední týdny byly okolo 23. série opravdu napínavé. Po krátkém teaseru, který nám představil, o čem by mohla nová série být, přichází upoutávka, která nám dává odpovědi na některé otázky.

Ash bude dál hlavní hrdina

img

Ti, kdo se báli restartu série s novou hlavní postavou, si můžou oddechnout. Ash zůstává i v nové sérii hlavní postavou a nejspíše další tři roky budeme moct sledovat cestu Ashe s Pikachu. Zajímavé je, že podle příspěvku na Twitteru je Ashovi stále 10 let.

Nový společník

img

Když unikl plakát, tvrdili jsme vám, že Ash bude mít společnici, i když to tak na první pohled nevypadalo. Nyní se ukázalo, že jsem zkoumali plakát tak podrobně, až jsme vyzkoumali něco, co na něm nebylo. Ash bude mít společníka. Bude jím desetiletý kluk, který se jmenuje Go (alespoň v japonské verzi). Jako malý potkal mýtického Pokémona Mew a od té doby chce chytit všechny Pokémony včetně těch mýtických. To bude pravděpodobně hlavní důvod cesty po všech regionech. Jeho Pokémonem je Scorbunny. Zatím nebylo oznámeno, že by se s nimi měl na cestu vydat ještě někdo další.

Název série

Zatím to vypadá, že série nedostane podtitul a vystačí si jen s originálním názvem Pocket Monsters. Anglická verze si ale zatím vždy přidala podtitul a to i v případě prvních sérií seriálu, takže se dá očekávat, že to udělá i v tomto případě.

Bude se hodně cestovat

img

Jak bylo odhaleno už na začátku září, nebude se cestovat pouze po regionu Galar. Bude to sice startovní destinace, kde se Ash potká s Go, ale následně se vydají i do všech předchozích regionů.

Kdy se začne vysílat

Odpověď na tuto otázku, která zajímá asi úplně všechny, je 17. listopadu, tedy dva dny po vydání her Sword a Shield. Půjde o hodinový speciál, ale samozřejmě tady mluvíme o vysílání v Japonsku. V USA se zatím stále vysílá Sun & Moon Ultra Legends a ještě nějakou dobu bude.


Jaký je váš názor na tuto sérii? Těsíte se, nebo jste spíše zklamaní?Článek byl vytvořen ve spolupráci s Ricmont

Vydáno: 29.9.2019 14:23 | 
Přečteno: 1616x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se 23. série:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Nemáte oprávnění přidávat příspěvky.

Uživatelské jméno
Heslo
     

Registrace >
Ztracené heslo >


, - odpovědět
avatar
Hmm.. Zatím to vypadá dost zajímavě a jsem na to hodně zvědavý.
odpověděl(a)
avatar
Akorát mi vrtá hlavou, proč je mu prostě pořád 10 let...
icon odpověděl(a)
avatar
A nechápu, proč když jsem se 3x přihlásil, tak mi to stále ukazuje, že jsem Anonym...
icon odpověděl(a)
koca2000
Omlouvám se za potíže, je to nějaká chyba nejspíš ze strany hostingu. Při přihlášení zruš vybrání pole zabezpečené a přestane tě to odhlašovat.
icon odpověděl(a)
Ricmont
Protože je to animovaný seriál? V těch hlavní postavy vůbec nestárnou. Ano existují výjimky jako jsou třeba Digimon kde Hlavní postavy rostou. Ovšem pro Pokémon je prostě důležité aby Ash byl na vždy mladý. Jedná se totiž vlastně o seriál který vše každé tři roky dočká polorestartu a vrátí Ashe znovu na začátek jen v jiném regionu
icon , - odpovědět
Ricmont
Jde vidět že tvůrci se snaží seriál uchopit zas trochu jinak. Už jen hodinová úvodní epizoda je důkaz že seriál bude chtít zkusit zas něco nového. Jsme opraví zvědav jak bude první epizoda vypadat v této délce