×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

6. série seriálu bude brzy na Pokémon TV

6. série seriálu bude brzy na Pokémon TV

Série Advanced se blíží do Pokémon TV! Ale má to i temnou stránku.

6. série seriálu Pokémon, Advance bude od pátku 2. srpna zpřístupněna zdarma ke zhlédnutí ve službě Pokémon TV s anglickým dabingem a anglickými titulky. My k ní máme české titulky, které si můžete k videu ve službě Pokémon TV přidat. Návod je zde. Titulky budou ale pravděpodobně potřebovat přečasování. Budeme na tom pracovat a stav budete moct najít na hlavní stránce webu a nově také na stránce se seznamem titulků k 6. sérii.

Bohužel nás nečeká krásná Pokémonní budoucnost v podobě možnosti sledovat všechny série zdarma a z oficiálního zdroje. S příchodem 6. série budou ze služby Pokémon TV odebrány 3. - 5. série. Přestože se nám nepovedlo za ten měsíc, kdy byla 5. série dostupná přečasovat všechny její epizody, budeme v práci pokračovat po dokončení 6. série a 9. série, které budou mít nyní prioritu.

Jak to bude dál?

Z toho, jak aktuálně Pokémon TV funguje odhadujeme, že:

  • 6. 9. 2019 bude přidána 7. série
  • 4. 10. 2019 bude přidána 8. série
  • 1. 11. 2019 bude přidána 9. série

Jestli poté přijdou série Diamond and Pearl nevíme, ale je to dost dobře možné. To by znamenalo, že 6. 12. 2019 budou 6. - 9. série odebrány.

Co je Pokémon TV?

Pokémon TV je oficiální místo, kde můžete zdarma sledovat vybrané díly seriálu s anglickým dabingem a titulky. Které série jsou zde ke shlédnutí, můžete zjistit zde.


Vydáno: 29.7.2019 23:11 | 
Přečteno: 1622x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon TV:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.