×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

8. série seriálu je na Pokémon TV!

8. série seriálu je na Pokémon TV!

Série Advanced Battle už je ke zhlédnutí v Pokémon TV!

8. série seriálu Pokémon, Advance Battle, je od pátku 4. října zdarma ke zhlédnutí ve službě Pokémon TV s anglickým dabingem a anglickými titulky. My k ní máme vytvořené české titulky, které si budete moct k videu ve službě Pokémon TV přidat. Návod je zde. Titulky ale bohužel byly kdysy téměř všechny předělány na hardsub a budeme je tedy kromě časování muset také přepsat. Začneme na tom pracovat hned po dokončení časování 7. série a stav budete moct najít na hlavní stránce webu a nově také na stránce se seznamem titulků k 8. sérii.

Jak to bude dál?

Z toho, jak aktuálně Pokémon TV funguje odhadujeme, že 1. 11. 2019 bude přidána 9. série. Jestli poté přijdou série Diamond and Pearl nevíme, ale je to dost dobře možné. To by znamenalo, že 6. 12. 2019 budou 6. - 9. série odebrány.

Co je Pokémon TV?

Pokémon TV je oficiální místo, kde můžete zdarma sledovat vybrané díly seriálu s anglickým dabingem a titulky. Které série jsou zde ke shlédnutí, můžete zjistit zde.


Vydáno: 5.10.2019 20:27 | 
Přečteno: 1503x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon TV:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
Ricmont
Podle mě je to tak že vždy na Pokémon TV přidání jeden příběhový arch ten nechají na webu nějakou dobu aby se na něj lidí stačili podívat a po čase jí vymění za jinou
icon odpověděl(a)
koca2000
Zatím to tak vypadá. Uvidíme, jak dlouho s tím budou pokračovat. Mimochodem je taky možné, že lze titulky s časování pro Pokémon TV použít také na Amazon Prime pomocí stejného návodu. Bohužel jsem zatím neměl možnost to otestovat.