×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Hry

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

Amazon Prime Video nabídne Pokémony v češtině

Amazon Prime Video nabídne Pokémony v češtiněPokémoni budou mluvit opět česky, tentokrát na Amazon Prime Video. A POZOR i v 16. sérii!

Pokémoni na Amazon Prime Video

Již před několika měsíci jsme vás informovali o tom, že Pokémoni přechází pomalu pod steamovací službu Amazonu a to Prime Video. Amazon ovšem nezačíná, jak by někdo tipoval u první nebo druhé série (první stále drží Netflix), ale u desáté série „Diamant a Perla.

img

Které série Prime Video nabídne s českým dabingem?

Na Prime Video si budeme moct pustit série s pořadovými čísly 10 - 16. Ano, Prime Video nabídne i tolik diskutovanou sérii Adventures in Unova and Beyond. Takže si můžeme užít hned dvě generace Pokémonů na jednom místě.

img

Kolik to bude stát?

Pokud uvažujete o předplacení služby, tak prvních sedm dní je zdarma. Poté vám bude prvních šest měsíců účtováno 2,99€ (76 Kč). Po této době se poplatek zvedne na 5,9 € (153 Kč).

Jelikož koupil Amazon několik sérií, může to znamenat, že se časem dočkáme i dalších sérií.


Vydáno: 4.12.2019 17:29 | 
Přečteno: 973x | 
Autor: Ricmont

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , Prosím <3 odpovědět
SoulEevee99
Vím, že to není zase až tak dlouho, ale nedal někdo na internet na stáhnutí onu 16 řádu?? Ráda bych ji viděla konečně a titulky jsou ta tam neúplné a anglicky prostě neumím ať se učím jak chci tak pokud by někdo uměl pomoct byla bych moc a moc ráda <3 Děkuji
icon , 16 odpovědět
Raven
Nějake bližší info, kdy začnou vysílat ? Na tu 16 serii jsem dost zvědavej, hlavně proto, že na wiki údajně český dabing existuje již dlouho, ale nebyl odvysílán a ani Barrandov mi to nepotvrdil.
icon odpověděl(a)
koca2000
Už teď jsou všechny série (10. - 16.) na Amazon Prime Video dostupné. Opravdu ten dabing vznikl už tenkrát a až teď se ho konečně někdo rozhodl použít.
icon odpověděl(a)
Raven
tak to je pecka :)
icon odpověděl(a)
Ricmont
Zajímavé to bude i se sériemi 6.-9. které také zakoupil Amazon kdyby i ty se rozhodl zpětně nadabovat tak by ze straších sérii neměla dabing už jen série číslo 5. Ale to už je spíš přání
icon odpověděl(a)
Scoby
Starší série v dabingu nebudou, musel by se vytvořit úplně nový dabing a do toho Amazon investovat nebude... Pravděpodobnější varianta je, že se maximálně dočkáme oficiálních českých titulků... Což také nevím zda je úplně výhra, korektnost a správnost útoků Pokémonů a dalších věcí nemusí být zcela dodržena
icon odpověděl(a)
Ricmont
Záleží jak se staví Amazon k pořadům pro děti. Jestli staví na podobné šabloně jako Netflix tak budeme rádi za titulky ovšem pokud si Amazon uvědomuje že ne každé dítě dokáže číst titulky tak ta šance na dabing i když minimální je
icon odpověděl(a)
avatar
Dobrý den zaregistroval jsem se na video Prime abych uviděl 16 sérii na Pokémony v češtině ale nepodařilo se mi to najít Nemohli byste mi poslat link přímo na ně aby jsem to nemusel hledat protože myslím že bych to nenašel Našel jsem maximálně jenom Pokémon Diamant a perla v češtině na video Prime Amazon?
icon odpověděl(a)
Ricmont
Když ve vyhledávači aplikace napíšete Pokémon tam vám vyjedou všechny série