×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

Amazon Prime Video už velice brzy opustí i série XY!

Amazon Prime Video už velice brzy opustí i série XY!

Poslední tři série, který jsou na Amazon Prime Video ho už opravdu hodně brzy opustí!

Když přišli na Amazon Prime Video první série Pokémonů, hodně nás to potěšilo, protože to vypadalo, že se blýská na lepší časy a že budeme mít kde náš oblíbený seriál sledovat. A bylo to ještě lepší o to, že vůbec poprvé byl zveřejněn český dabing k 16. sérii. Naše naděje bohužel netrvala dlouho. Už po pár měsících streamovací stanici opustily série z dějového úseku Diamant a perla výměnou za příchod sérií XY. Za dalších několik měsíců opustily i série Černý a bílý včetně 16. série a zbyly tak už jen XY.

XY také odchází

Středa 31. března 2021 je poslední den, kdy se na Amazon Prime Video můžeme dívat na 17. - 19. sérii z dějového úseku XY, takže pokud máte tyto série rozkoukané, doporučuji dát si pořádný maraton a dokoukat je, dokud to jde. Pokud se ještě něco nestane, nebude od 1. dubna 2021 na Amazon Prime Video už ani jeden díl Pokémonů a ne, to není žádný apríl.

Co bude dál?

Před nějakou dobou jsme spekulovali, jestli se domovem Pokémonů stane Amazon nebo Netflix a teď už je to celkem jasné. Zatímco z Amazon Prime Video série mizí, na Netflixu jsou tři nejnovější série a v USA má Netflix exkluzivní práva na zveřejňování nových dílů Pokémon Journeys. Je tedy dost pravděpodobné, že v budoucnu to bude právě Netflix, kde bude čím dál víc dílů našeho Pokémoního seriálu.

img

Teď se samozřejmě nabízí otázka: „Kdy to bude?” Pokládáte nám jí prakticky každý týden a já bych byl hrozně rád, kdybych mohl konečně říct nějaké konkrétní nebo alespoň přibližné datum, ale bohužel žádné neznám.

Nechci dělat plané naděje, ale je poměrně hezká náhoda, že série XY odchází z Amazonu právě 31. března. Proč? V předchozích letech to byl právě 1. duben, kdy se na Netflixu objevovaly nové díly. Bylo by hezké, kdyby právě toto byla předzvěst toho, že alespoň nějaké díly na Netflix letos v dubnu přibudou, ale přinejmenším zatím oznámené nic není.


Vydáno: 27.3.2021 23:23 | 
Přečteno: 943x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémoni a VOD:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.