×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

Amazon si to rozmyslel! Diamant a Perla zatím zůstávají.

Amazon si to rozmyslel! Diamant a Perla zatím zůstávají.

Máme pro vás dobré zprávy. Série z archu Diamant a Perla zůstávají na Prime Video!

Titulní obrázek článku

Koncem března 2022 jsme vás informovali o tom, že z Amazon Prime Video 1. dubna 2022 odchází 10. až 13. série z archu Diamant a Perla. Nyní pro vás máme dobré zprávy. Nestalo se to a Diamant a Perla ve službě Amazon Prime Video nakonec zůstávají!

Jak se k nám dostávají informace?

Chtěl bych se vám za celý tým Pokémaniaku omluvit, pokud jsme vás vyděsili. Problém Amazonu i Netflixu je ten, že informují pouze o přidávání novinek ze své vlastní produkce (nebo toho, co označí jako Originals) a navíc pouze v USA. Jestli něco přichází nebo odchází z české varianty těchto služeb, nikdo pořádně neohlašuje a nám tak nezbývá, než všechny VOD sledovat a hlídat si, jestli se někde neobjeví nějaký banner nebo Google nenajde novou stránku, která jinak ještě není ani viditelná. Toto je také důvod, proč o těchto novinkách vždy informujeme až po několika dnech. Kdyby náhodou došlo ke změně, nechceme být za idioty. Bohužel, ani několikadenní čekání někdy není dost.

Díky tomu se snadno může stát, že se objeví informace o tom, že z Amazon Prime Video odchází Pokémoni, i když to nakonec není pravda.

Co se tedy stalo?

Někdo v Amazonu zřejmě zapomněl aktualizovat datum a nám se několik dní zobrazoval banner informující o odchodu sérií Diamant a Perla.

Není to poprvé, kdy nás některá VOD vypekla. Naposledy to byl Netflix, na kterém se objevila stránka s Pokémon Cesty a informací, že brzy přichází. Napsali jsme článek a informace zmizela. Počkali jsme týden, napsali článek o jejím zmizení a druhý den byla informace o příchodu série zpátky a tentokrát už zůstala. Jsme sice rádi, že série nakonec dorazila, ale je to k vzteku, protože to poté vypadá, že vůbec nevíme, co píšeme.

Pokud tedy toto čte někdo z Netflixu nebo Amazon Prime Video, byli bychom rádi, kdybyste vytvořili nějaký spolehlivý informační kanál, kde bude co v Česku a na Slovensku přichází, odchází a kdy. Nebo nám alespoň napište zprávu, když půjde o Pokémony ;-)


Vydáno: 5.4.2022 22:49 | 
Přečteno: 951x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémoni a VOD:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.