×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Zajímavosti, Seriál

[Apríl] Ash neměl být hlavní postavou

[Apríl] Ash neměl být hlavní postavou

Jak původně mělo vypadat Pokémonní anime?

Titulní obrázek článku

Při tvorbě filmů a seriálů často dochází tvůrčím změnám a Pokémoni nejsou výjimkou. Jaké změny nastaly při tvorbě jejich anime?

Seriál měl být pro starší publikum

img

Pokémoni jako rodinné anime jsou zaměřeni na mladší diváky. Ovšem ne vždy tomu tak bylo. Na počátku měl seriál směřovat na diváckou skupinu od 15 do 18 let a neměl se bát otevírat témata jako je smrt, násilí či nahotu. Přece jen jak hry, tak manga tyto věci nějakým způsobu zmiňují. Tak bylo logické, že seriál by se o tyto dospělejší témata mohl opřít také. V jedné epizodě jsem měli mít možnost vidět, jak se ráno Misty koupe v jezeře. Stejně tak boje měly být víc krvavé a Rakeťáci běžně používali střelné zbraně či Pokémony na steroidech.

Brock neměl původně cestovat s Ashem

img

Bez Brocka si asi většina z nás už neumí seriál představit a do dnes se jedná o nejpopulárnější vedlejší mužskou postavu. Ovšem v původní verzi měl zůstat Brock doma a jeho místo měla nahradit úplně jiná postava. Tento charakter se jmenoval Sid a mělo se jednat o začínajícího badatele Pokémonů, na kterého by Ash s Misty narazili během průchodu měsíční horou. Sid měl mít téměř totožné vlastnosti jako Brock až na to, že byl beznadějně zamilován do Misty.

Ash se měl utkat s elitní čtyřkou v rámci kvalifikace

img

Každý z nás to zná. Pokud chce trenér postoupit do Pokémonní ligy tak musí získat osm odznaků od trenérů stadionu. Pak už mu nic nebrání bojovat v Pokémonní lize. Původní verzi však jen osm oznaků nestačilo. Pokud se chtěl trenér dostat do ligy, tak musel porazit elitní čtyřku. To mělo zajistit to, že se do ligy opravdu dostane jen ten nejlepší z nejlepších. Tvůrcům se ale tato část zdála moc dlouhá a tak se nakonec vynechala.

Hlavním hrdinou měl být Red ne Ash

img

Ash je se seriálem neodmyslitelně spojený a tak si lze těžko představit, že bychom 25 let života sledovali jiného hrdinu. Ovšem i tato možnost byla na stole. Původně měl seriál vycházet více z her a mangy. Hlavním hrdinou měl být Red a celý seriál by sledovat jeho linku z her s tím, že několik změn mělo být převzato z mangy. Pokud šlo o Ashe, tak jeho charakter se vůbec neměl v původní verzi objevit. Stejně tak s Redem neměl cestovat Brock s Misty, ale jejich místa měla zaujmout Green.

Tak měl vypadat původní Pokémon seriál. Jak se vám líbil nás aprílový článek?

img

Vydáno: 1.4.2024 14:18 | 
Přečteno: 992x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.