×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Zajímavosti, Seriál

Ashova cesta po stadionech regionu Kanto

Ashova cesta po stadionech regionu KantoJak vypadalo Ashovo první putování po stadionech?

Titulní obrázek článku

První Pokémonová liga, které se Ash na své 25 let dlouhé cestě zúčastnil, byla v jeho domácím regionu Kanto. Ale dříve, než mohl v lize vůbec bojovat, musel porazit osmičku trenérů stadionu. Pojďme si těchto osm zápasů společně připomenout.

Stadion v Pewter City

img

První, s kým se Ash utkal, byl jeho budoucí přítel a dlouholetý společník, Brock. Ash tenkrát nebyl moc zkušený v zápase a v prvním oficiálním boji o odznak ho Brock rozdrtil na plné čáře. Během odvetného zápasu získal Ash nečekanou výhodu. Této výhody se však rozhodl nevyužít. Na konec pro svoji férovost získal od Brocka odznak a nového společníka.

Stadion v Cerulean City

img

Druhý stadion připravil pro Ashe jedno překvapení. Potkal tam tři trenérky stadionu, kterým se již bojovat nechtělo a místo toho věnovali čas svým vystoupením. Na scéně se objevila ovšem i čtvrtá sestra, která se nečekaně pro Ashe vyloupla z Misty. Ash si myslel, že s Pikachu má souboj v kapse, ale ten odmítl bojovat. Během zápasu se na stadion vloupali Rakeťáci a Ash s přáteli museli zasáhnout. Ash za svoji odvahu postavit se lupičům a za záchranu stadionu dostal od sester odznak.

Stadion ve Vermilion City

img

Ash měl kapse dva odznaky. Ovšem ani jeden nevybojoval v oficiálním zápase. Třetí stadion, ve kterém je trenérem Lt. Surge, mu ukázal, jak složité stadionové zápasy mohou být. V prvním zápasu totiž místní Raichu doslova rozdrtil Pikachu. Porážka byla tak zdrcující, až dohnala Ashe k tomu, jestli by nebylo lepší nechat Pikachu vyvinout. Ovšem Pikachu tuto možnost odmítl. Místo toho využil Pikachu proti Raichu svoji hybnost. Surgův Raichu se totiž vyvinul moc brzo a neovládal útoky, které se Pikachu naučí na vyšší úrovni. Ash tak poprvé vybojoval svůj odznak v zápase na stadionu.

Stadion v Saffron City

img

Čtvrtý stadion patřil Sabrině a Ash zde zažil krušné chvíle. Sabrina nebyla podobná trenérům, jaké do té doby poznal. Sabrina vládla mimořádnými schopnostmi. Ty se ještě ve spojení s její Kadabrou ještě zesílili. Pokud jste se Sabrině znelíbili, tak z vás udělala panenku do svého domečku. To se málem stalo osudným i Ashovi. Proto musel vymyslet plán B. Ash tak vyrazil najít Pokémového ducha. K Ashovi se na zápas připojil Haunter. Ovšem ten si chtěl spíše hrát než bojovat. Toto Haunterovo chování však znovu rozehřálo Sabrinino srdce a ta kvůli výbuchu smíchu, který se přenesl i na Kadabru, nebyla schopná zápasu. Ash tak díky Haunterovi získal další odznak a Sabrina nového přítele.

Stadion v Celadon City

img

Na Eriky stadion se Ash málem kvůli své drzosti ani nedostal. Erika jako výrobce voňavek je velmi přísná na trenéry, kteří považují voňavky za smrad. Takoví u ní nemají šanci. Ash se tak nevědomky spojil s Rakeťáky a na stadion se dostal jako dívka. Rakeťáci však začali na stadionu řádit a téměř ho zničili. Ash se zde ukázal jako skutečný přítel Pokémonů, když dostal do bezpečí Pokémona, který uvízl na stadionu. Ash tak prokázal, že se dokáže obětovat pro jakéhokoliv Pokémona bez rozdílu vůně. Od Eriky si tímto vysloužil respekt a odznak.

Stadion ve Fuchsia City

img

Když Ash vstoupil na stadion, jako první narazil na Ayu. Ta ho vyzvala k zápasu a proti Ashovi vyšla jako poražená. Po tomto zápase se objevil skutečný trenér stadionu, Konga. Zápas jako takový Ash vyhrál, i když to nebylo tak snadné. Do stadionu se vloupali Rakeťáci a zápas přerušili. O tento problém se však postarala Misty a Psyduck. Zápas pak pokračoval a skončil Ashovou výhrou.

Stadion v Cinnabar City

img

Blaine je trenér, co zbožňuje hádanky a rád jimi zkouší trenéry, kteří ho chtějí vyzvat. Zápas s ním byl opravdu těžký. Jediný, kdo se mohl postavit jeho Magmarovi, byl Charizard. Ovšem ten Ashe v té době ignoroval. Došlo tak k zápase na sopce. Zde se probudila Charizardova touha být ten nejsilnější a v zápase s Magmarem pro sebe zápas vybojoval. Ash sice získal odznak, ovšem s Charizardovou důvěrou to bude ještě na dlouhé lokte.

Stadion ve Viridian City

img

Poslední stadion patřil Giovannimu. Ovšem ten se kvůli honu na Mewtwo nemohl zápasu zúčastnit. Místo něj se o stadion starali Jessie a James. Ti si pravidla upravovali tak, aby měli výhodu. Pro Ashe se stal tento zápas obtížným. Ovšem odznak získal díky Togepimu. Ten použil Metronom a vyhodil část stadionu do vzduchu. Zápas byl tak přerušen a Ash získal odznak.

To bylo osm stadionu regionu Kanto a jak se s nimi Ash vypořádal. Jaký zápas na stadionu z Kanta máte nejraději?


Vydáno: 3.4.2022 21:45 | 
Přečteno: 1162x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.