×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Zajímavosti, Seriál

Co by se stalo, kdyby Ash nezaspal?

Co by se stalo, kdyby Ash nezaspal?Ashova cesta k tomu, aby se stal mistrem Pokémonů mohla být jiná, kdyby si tenkrát nerozbil budík.

V seriálu jsme viděli jednu možnost, jak může vypadat Ashova cesta, a druhou ve filmech I Choose You a na něj navazujících. V obou případech ale Ash na začátku své cesty zaspal. Pojďme se podívat, jak by to asi vypadalo, kdyby pro jednou Ash vstal včas.

První Pokémon

img

První Ashův Pokémon byl Pikachu a to jen proto, že žádný ze základních Kanto startérů na něj nezůstal. Koho by si ale Ash vybral, kdyby přišel včas? Jelikož dlouho uvažoval nad Squirtle a nakonec si ho i chtěl vybrat, dalo by se předpokládat, že by se vydal na cestu s tímto vodním Pokémonem.

Nepoznal by Misty

img

Dá se předpokládat, že narozdíl od Pikachu by byl Squirtle schovaný v Pokéballu. Tedy by nikdy nedošlo na útěk před Spearow. Ash by tak neskončil v řece a z ní by ho nevylovila Misty. Nejen že by tedy se nikdy nepřipojila k Ashovi, ale hlavně by nikdy nepřišla o své kolo. Je možné, že bychom Misty nepotkali ani na stadionu města Cerulean City, jelikož Misty sama od sebe neplánovala návrat do svého rodného města.

Pokémoní středisko ve Viridian City by bylo pořádku

img

Je zajímavé, jak se první epizody točí kolem Pikachu. Právě jeho absence by změnila i osud Pokémoního střediska ve Viridian City. Bez Pikachu by tu maximálně Ash ošetřil Squirtla či některé další Pokémony, které by chytil a šel by dál. Nejen že by nikdy nepotkal Rakeťáky, ale navíc by se podle všeho plán Rakeťáků na vyloupení Pokémoního střediska vydařil.

Rakeťáci

img

Největší motivací pronásledování prck... pardon, Ashe, je chytit jeho podle nich nejsilnějšího Pikachu na světě. Tak by Rakeťáci neměli v linii, kde Ash nemá Pikachu, důvod ho sledovat.

Souboje na stadiónech

img

Ash by na stadiónech zápasil nejspíše s jinou sestavou Pokémonů, i když to nemůžeme říct jistě. Minimálně však v souboji s Brockem by byl v lepší výchozí pozici, jelikož Squirtle by měl proti kamenným typům značnou výhodu. Jinak by vypadal třeba i zápas na stadionu města Cerulean. Jelikož by Misty nejspíš šla vlastní cestou, tak by Ash bojoval s jednou z jejích sester.

Žádný Squirtle ze Squirtle Gang

img

Setkání se Squirtle gangem se nedá úplně vyloučit, ovšem mělo by jiný konec, než známe. Ash by totiž svého Squrtla měl, a tak by neměl důvod chytat dalšího.

Odlišný tým

img

Už jsme to zmínili u bodu o stadionech, ale dá se předpokládat, že by Ashův tým vypadal dost jinak. Jelikož by měl poslušného Squirtla, tak by jeho prvním Pokémonem byl Pidgey. Dále by nikdy nechytil Caterpie, protože na její výskyt ho upozornila Misty. Taky by součástí Ashova týmu byl Togepi a třeba i Polywag. Oba dva tito Pokémoni totiž skončili u Misty. Ovšem ta by byla tou dobou bůhví kde.

Psyduck by patřil Brockovi?

img

Je pravděpodobné, že narozdíl od Misty by Brock s Ashem normálně putoval. Je možné, že by se některé jejich eskapády odehráli trochu jinak. A tak by teoreticky Psyduck mohl skončit u Brocka a jeho osud by se mohl vyvíjet jinak. Brock je na rozdíl od Misty velice trpělivý a právě tato trpělivost by mohla Psyduckovi pomoc k vývoji.

Ash by měl Blastoise

img

A tady se vracíme obloukem k bodu jedna. Kdyby Ash nezaspal, kdyby přišel včas za profesorem Oakem a kdyby si vybral Squirtla, tak by postupem času dostal Squirtla do své konečné fáze a měl by tak v týmu Blastoise. A je možné, že by se díky tomu dostal Ash do finále ligy oblasti Johto.

Doufám, že se vám naše „Co by kdyby” líbilo. A jaké si myslíte vy, že by se odehrály změny, kdyby Ash vstal včas?


Vydáno: 26.12.2020 22:53 | 
Přečteno: 1909x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
Sinraptor
Prck... Pardon Ashe
3 3 3
icon odpověděl(a)
Ricmont
Tak chtěl jsem to trochu autentické 3
icon odpověděl(a)
Sinraptor
Ano pochopil jsem to
Je to dost dobrý ale ...... To znamená že jsi Rakeťák když jsi chtěl napsat prcek 4
icon odpověděl(a)
Ricmont
To psal James 5. vydal se za mě
icon odpověděl(a)
Sinraptor
Aha 3 3