×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Filmy

Co můžeme čekat od Pokémon Cinematic Universe?

Co můžeme čekat od Pokémon Cinematic Universe?

Jaké filmy můžeme očekávat od Pokémon Cinematic Universe?

Detective Pikachu se před pár dny dostal na finanční vrchol mezi videoherami adaptacemi (psali jsme zde). A když máte na účtu 430 733 273 dolarů a reakce jak kritiků, tak diváků jsou vesměs pozitivní, tak se vám nový filmový vesmír rozjíždí hned líp. Pojďme se tedy podívat, co by nás mohlo v tomto vesmírů čekat.

Detective Pikachu 2

Následující odstavec obsahuje spoilery z filmu Detective Pikachu!

Pokračování Detective Pikachu bylo schváleno ještě před premiérou samotného snímku. Studio bylo s natočeným materiálem spokojené a testovací publikum si taky film užilo. Pokračování je tedy jasné věc. O něco složitější je to ale s dějem. Film na rozdíl o hry byl plně uzavřen. Jelikož se mají podle všeho vrátit všichni hlavní hrdinové včetně Ryana Reynoldse jako Pikachu. Budou muset tvůrci vymyslet, jak dostat jeho postavu zpátky do těla jeho parťáka. Další teorie je, že Ryan zůstane pro tentokrát lidskou postavou a do těla Pikachu se dostane Justice Smith. Zatím ale můžeme jen spekulovat.

Série Red and Blue

Dalším filmem, který je z části potvrzený, je film o Redovi, kterého jsme mohli i vidět krátce v samotném Detective Pikachu. Na rozdíl od seriálu s Ashem, který se hrou jen inspiruje, by se měl film držel své předlohy a kromě toho bychom měli dostat nejen Reda, ale i jeho rivala Blue a finále s Mewtwo. Podle mého názoru bude film rozdělený do více částí, jako je například série Hobbit (pozn. koca2000: snad si i tady nebudou vymýšlet věci, které v předloze nejsou). Jelikož ve hře se toho děje mnoho včetně získání osmy oznaků, nebylo by snadné tohle vše dostat do jednoho filmu.

Mystery Dungeon

U nás hra samotná není tak známá jako hlavní série. Jedná se o hru, kde hrajete za člověka, který se změní v Pokémona (taky vám to něco připomíná?). A právě v kůži tohoto Pokémona plníte různé úkoly, které by vám měli pomoc vyluštit záhadu, proč se vám to stalo. Tento námět by byl určitě skvělý a hlavně by jsme tak mohli dostat film, kde budou hrát hlavní roli samotní Pokémoni. Díky filmům jako je remake Lvího krále víme, že tento styl filmu lze natočit. Ovšem na rozdíl od hlavní série se Mystery Dungeon netěší takové popularitě, takže kdo ví.

Filmová adaptace seriálu

První Detective Pikachu se odehráva v Redově světě. V tomto světě se ale nikde nenachází Ash. Jeho příběh se totiž odehrává v jiné časové rovině. Ale i tak by neměl být problém jeho příběhy propojit s filmy. I když by se muselo jednat částečně o restart, který by zapadal do filmového vesmíru (anime by si šlo stále vlastní cestou). Otázka je, co na to samotní tvůrci. Studio Legendary má práva na zfilmování her nikoliv však seriálu. Musela by se tedy aktuální smlouva upravit či vydat úplně nová.

Bonus na závěr

Víte, že Mewtwo, který se objevil v Detective Pikachu, je ten samý, kterého můžete chytit na konci Red and Blue? Ve filmu je zmíněno, že Mewtwo utekl v oblasti Kanto před 20 lety.

Druhý bonus na závěr

Je to potvrzené. V Detective Pikachu se opravdu ve scéně na stadiónu Pokémonové ligy objevil Red. Zahrál si ho herec Ryoma Takeuchi.


Vydáno: 1.8.2019 10:32 | 
Přečteno: 1025x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.