×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Hry

Co všechno se událo na letošním Pokémon Worlds?

Co všechno se událo na letošním Pokémon Worlds?Pokémon Worlds skončilo. Co všechno jsme mohli vidět?

Velká Pokémonní akce Pokémon Worlds, která se letos pořádala ve Washingtonu D. C. je za námi. Další bude za rok v Londýně, ale neřešme, co bude za rok a podívejme se, co bylo letos.

Stejně jako všechny Pokémonní akce i Pokémon Worlds jsme sledovali a okamžitě vám přinášeli novinky ohledně her Pokémon Sword a Pokémon Shield (zde) a nových TCG kartách Pokémon V (zde). To ale není vše, co se na Pokémon Worlds dělo. Pokémon Worlds je především setkání těch nejlepších a souboj o titul mistra v TCG, Pokémonnních videohrách a Pokkén Tournament. Letos navíc přibyl iturnaj pro zvané v Pokémon GO! My tedy máme možnost vidět souboje těch nejlepších a něco se přiučit.

Turnaj v Pokémon GO

PvP turnaj v Pokémon GO se na Pokémon Worlds objevil vůbec poprvé. Účastnilo se ho celkem 8 pozvaných hráčů: Junichi Masuda, Shigeki Morimoto, UnlistedLeaf, Strawburry17, Yamada, Poké AK, PogoKieng, Carrymeh. Hrálo se na úrovní Great League (CP < 1 500) stejně jako je to u Silph turnajů. Každý zápas se hrál na tři vítězné souboje. Každý z účastníků si musel vybrat 6 Pokémonů, které během turnaje používal.

Vítězem se nakonec stal PogoKieng, který používal Scarmory, Defensive formu Deoxyse, Umbreona, Swamperta, Azumarilla a Tropiuse.

Pokud byste se chtěli podívat na všechny zápasy a něčemu se přiučit, můžete se podívat na záznam streamu:

Turnaje v Pokémon TCG

Narozdíl od turnaje v Pokémon GO se turnaj v TCG pořádá každý rok. Soutěží se ve třech kategoriích: Junior, Senior a Masters. Pozvánku na turnaje dostannou ti, kteří během roku získájí více než stanovený limi Championship bodů v různých eventech. Turnaj v TCG je peněžně ohodnocen nejlépe ze všech turnajů. Vítěz si přijde na 25 000 $, finalista 15 000 $. I když by se vám nedařilo a skončili jste až na 32. místě pořád získáte 1 500 $. První 4 jsou navíc pozváni na další ročník Pokémon Worlds.

Pro přehlednost jsme pro vás připravili tabulku s finalisty jednotlivých divizí, odkazy na jejich decky a na záznam finále.

DivizeVítězFinalistaZáznam
JuniorHaruki Miyamoto (deck)Isaac Terceira (deck)Odkaz
SeniorKaya Lichtleitner (deck)Grant Shen (deck)Odkaz
MastersHenry Brand (deck)Shintaro Ito (deck)Odkaz

Turnaje v Pokémon videohrách

Turnaj ve videohrách funguje podobně jako v TCG. Má také tři kategorie a aby jste se mohli zúčastnit, potřebujete získat určitý počet Championship bodů. Ale oceněno je jen 16 hráčů a odměny jsou také o dost menší. Vítež získá "jen" 10 000 $. Soutěžilo se ve hrách Ultra Sun a Ultra Moon na 3DS. Dá se předpokládat, že příští rok už to budou Sword a Shield na Switch.

I tady pro vás máme tabulku s finalisty jednotlivých divizí, odkazy na jejich týmy a na záznam finále.

DivizeVítězFinalistaZáznam
JuniorPi Wu (tým)Teddy French (tým)Odkaz
SeniorKo Tsukide (tým)Lewis Tan (tým)Odkaz
MastersNaoto Mizobuchi (tým)Hirofumi Kimura (tým)Odkaz

Turnaje v Pokkén Tournament

Turnaje v Pokkéén Tournamentu jsou vůbec nejmenší a také s nejmenšími odměnami. Mají pouze dvě kategorie: Senior a Masters. V kategorii Masters je odměňováno jen sedm hráčů a v kategorii Senior dokonce jen tři.

Hráči Pokkén Tournament by se ale i tak měli podívat na zápasy těch nelepších z nejlepších. Zlepšit se můžete vždycky a proč se neučit sledováním těch nejlepších.

DivizeVítězFinalistaZáznam
SeniorCollin “Ashgreninja1” JonesYusuke KatoOdkaz
MastersHiroki “Subutan” IshidaToshiki “Haruyuki” KuniedaOdkaz

Vydáno: 19.8.2019 14:21 | 
Přečteno: 620x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.