×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Hry

Další trenéři, Pokémoni a Gigantamaxing v Pokémon Sword and Shield

Další trenéři, Pokémoni a Gigantamaxing v Pokémon Sword and Shield

Nintendo přichází s dalšími novinkami z Pokémon Sword and Shield!

Pokémon Company, Nintendo a GameFreak nám posledních několik měsíců pomalu představují podrobnosti připravovaných her Pokémon Sword a Pokémon Shield. Nyní je tu další video a informace o dalších stadionech a Pokémonech z regionu Galar. Protože už teď víme, že mezi Sword a Shield budou rozdíly, sepíšeme pro vás před vydáním přehled všech rozdílů. Pokud jste minuli novinky z E3, přečtěte si také předchozí článek.

Video

Noví Pokémoni

Alcremie

img
Krémový Pokémon
Typ: fairy
Ability: Sweet Veil
Alcremie dokáže produkovat šlehačku, která je chutnější, čím víc je Alcremie šťastná. Mnoho kuchařů jí má za partnera, protože dezerty z této šlehačky jsou výborné. Když je pod útokem, vypustí sladkou šlehačku. Když ji oponent sní, ztratí chuť zápasit a ona má čas utéct.

Yamper

img
Štěněčí Pokémon
Typ: elektrický
Ability: Ball Fetch
Yamper velice rád běhá za věcmi, které se rychle pohybují. Má speciální orgán, který vyrábí elektřinu, když běhá. Proto kolem něj při běhu často létají jiskry. Ball Fetch je nová Ability. Když se nepovede chycení Pokémona a Yamperl nedrží žádný item, rozběhne se pro první Pokéball a přinese vám ho zpět.

Rolycoly

img
Uhelný Pokémon
Typ: kamenný
Ability: Steam Engine/Heatproof
Rolycoly vidí dobře ve tmě a kus uhlí připevněný k jeho tělu používá jako kolo. Před sto lety býval v každé rodině. Lidé používali uhlí, které z něj spadlo k vytápění domů. Jeho zbrusu nová Ability, Steam Engine, mu přidává rychlost, když je zasáhnut ohnivým nebo vodním útokem.

Duraludon

img
Slitinový Pokémon
Typ: ocelový/dračí
Ability: Light Metal/Heavy Metal
Kov, který tvoří Duraludonovo tělo je velmi odolný, ale zároveň lehký. Díky tomu je velice rychlý. Jeho tělo ale trpí korozí a snadno zrezne. Jeho ruce mají speciální tvar, díky čemuž může jednoduše drtit skálu a jíst ji.

Gigantamax

Už je nám známá mechanika Dynamax. Nyní ale přichází GameFreak s další podobnou mechanikou zvanou Gigantamax. Stejně jako u Dynamaxu se váš Pokémon zvětší a zesílí. Rozdíl je v tom, že při Gigantamaxu zároveň změní svůj vzhled a získá G-Move, tedy speciální útok. Je tu ale omezení. Ne všichni Pokémoni mohou přejít do Gigantamaxu a ani ne všichni jednoho druhu Pokémona. Jen někteří jedinci. Získat tyto jedince bude možné v Max Raid soubojích, ale budou velmi vzácní. Zatím víme o třech Pokémonech, mezi kterými se najdou jedinci s touto možností. Jsou to Drednaw, Corviknight a Alcremie.

Stadiony

Bojový stadion

img img
Trenérem bojového stadionu bude Bea. Zná velice staré bojové techniky a vždy zůstává ledově klidná. Bojový stadion bude pouze v Pokémon Sword.

Duchový stadion

img img
Trenérem duchového stadionu je Allister. Je velice stydlivý a plachý. Téměř vždy nosí masku a na veřejnosti se téměř neukazuje. Duchový stadion bude pouze v Pokémon Shield.


Galarská Pokémonní liga

Během všech soubojů na stadionech budete nosit speciální dres, na kterém jsou 3 čísla. Ta si můžete zvolit.

Stadionová výzva

V této první části musíte získat osm odznaků. Vaši cestu odstartuje sám šampion Leon.

Turnaj šampionů

Jednou za rok se koná Turnaj šampionů, ve kterém se rozhodne, kdo bude další rok šampionem regionu Galar. Abyste se mohli zúčastnit musíte samozřejmě nejdřív získat osm odznaků.

Postavy Pokémonní ligy

Předseda Rose

img
Rose je předsedou Galarské Pokémonní ligy. Proslavil ji prosazením jevu Dynamax do zápasů ve stadionech. Byl také prvním, kdo objevil Leonův talent. Patří mu také obrovská firemní konglomerát.


Oleana

img
Rosova sekretářka. Je známá svým klidem a odměřeností. Je také Rosovou zástupkyní v jeho firmě a stará se o její chod.

Vydáno: 8.7.2019 22:24 | 
Přečteno: 1881x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Sword and Shield:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
Ricmont
Vypadá to že by jsme se mohli dočkat místo tradiční elitní čtyřky. Konečně Pokemonove ligy tak jak jí známé ze seriálu. Podle mě to bude tak že po osmy vítězství na stadionech se otevře on-line stadion kde se bude bojovat s ostatními hráči.
icon odpověděl(a)
koca2000
Nějaké online souboje tu pravděpodobně budou, ale určitě nebudou součástí turnaje šampionů a budou dostupné pouze pro ty, kdo mají předplatné.
icon odpověděl(a)
Ricmont
Zase ale hra na online hraní dává větší důraz. Už jen kvůli raidum bude muset být hráč on-line
icon odpověděl(a)
koca2000
Bohužel i na ty ale musíš mít online předplatné
icon odpověděl(a)
Ricmont
Tak dnes potřebuješ online předplatné na většinu her které obsahují multiplayer pokud se nebavíme o lokálním hraní. Online hraní se platí všude a Nintendo tady nedělá nic co by nedělalo Sony nebo Microsoft. Dnešní doba je taková prostě chceš si užít on-line se vším všudy? Tak si zaplať
icon odpověděl(a)
koca2000
Nebo hraj na počítači 3
icon odpověděl(a)
Ricmont
Ono už ani to hraní na počítači není nic snadného. Sice jsi můžeš zahrát hru offline ale aby jsi ji dohrál do konce tak si musíš koupit několik balíčku s Lootboxy