×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Hry

Deset Pokémonů, kteří si zaslouží Galar formu

Deset Pokémonů, kteří si zaslouží Galar formu

Svojí Galar formu dostal Weezing a po něm i Ponyta. Kdo by mohl být další?

Pokémon Sword and Shield pokračují v trendu regionálních variant, který započala série Sun and Moon. Již nám tvůrci představili Galar Weezinga, Zigzagoona a Ponytu. My si ale řekneme, kteří Pokémoni by si také zasloužili Galar formu.

1. Qwilfish

Qwilfish nikdy nebyl mezi trenéry Pokémonů oblíbený. Ale podívejte se na něj, viděli jste někdy drsnější rybu? Kdyby k vodnímu typu dostala v Galarské formě i ocelový typ, mohlo by se jednat o skutečně zajímavého Pokémona.

2. Luvdisc

Luvdisc má podobný příběh jako Qwilfish. Ryba ve tvaru srdíčka moc zájmu nezískala. Proto by si právě i tento Pokémon zasloužil druhou šanci v podobě Galar formy. Kdyby dostal Luvdisc psychické schopnosti a možnost evoluce, hned bych si ho šel v Galaru chytit.

3. Vileplume

Vileplume má tu nevýhodu, že narozdíl od svého protivývoje Bellossoma není nic moc. I ten Gloom je zajímavější. Proto by ho to chtělo nějak oživit. Vileplume nepotřebuje v Galar formě sice přidávat další typ. Ovšem přidat mu třeba pod okvětní lístky trochu trávy by nebylo na škodu

.

4. Ariados

Když jsem jako malý kluk zjistil, že se Spinarak vyvíjí pouze v Ariadose, byl jsem trochu zklamaný. Tohle má být vše? Tohle chce další vývoj. Stejně jako Farfetch'd a Zigzagoon i Spinarak potřebuje nutně třetí vývoj.

5. Tropius

Upřímně, kromě těch banánů místo brady, pamatujete si vůbec na tohoto Pokémona? Přitom Tropius mohl být tak cool Pokémon. Ale když se na něj dívám, tak si říkám, že tam něco chybí. Tropius si zaslouží rozhodně Galar formu třeba jako dračí typ. Protože tohle je rozhodně drak, ne pták.

6. Chatot

Chatot vypadá přesně jako ten Pokémon, který bude mít vývoj. Jenže nemá. Přitom by se zrovna k němu hodil. Galar forma by mohla tento problém vyřešit. Takový Pokémon na motivy Papouška Kakadua by nebyl na škodu.

7. Flygon

Vypadá dobře a vlastně by nepotřeboval nějak upravovat do nové formy. Ale i tak by bylo zajímavé, kdyby se Flygon stal v Galaru dračí a ohnivý Pokémon.

8. Swanna

Je to labuť, doslova. Sice krásná labuť, ale jen labuť. Chybí tam nějaká originalita, třeba zlatá pírka nebo motiv korunky na zádech. Hlavně ale když se na Swannu podívám, tak vidím ledový typ. Jo jak ta se hodí na ledový typ. Tak snad v Galaru.

9. Amoonguss

Tady by se Galar forma vymýšlela sama. Amoonguss je známý ve hře tím, že si ho můžete splést s Pokéballem. A motivu Pokéballu bych se držel. Ovšem místo klasického bych použil Ultraball či dokonce Masterball.

10. Avalugg

Tento ledový kolos by dobře vypadal třeba i v ocelové podobě. Přestavte si, že takový ocelový kolos se k vám žene plnou rychlostí nebo se chystá použít gyroball. Řekněte, nechtěli byste ho hned do týmu?

A jaký Pokémon by si podle vás zasloužil Galar formu?

Vydáno: 19.10.2019 12:21 | 
Přečteno: 1503x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Sword and Shield:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.