×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Zajímavosti

Deset Pokémonů, kterých si možná ani nevšimnete

Deset Pokémonů, kterých si možná ani nevšimnete

Možná vás něco sleduje, ale nevíte o tom!

Někteří Pokémoni jsou tak tišší nebo maskovaní, že vás mohou sledovat a vy si toho ani nevšimnete. Dnes se na deset právě takových Pokémonů podíváme.

Rotom

img

Rotom je velice aktivní Pokémon. Jeho oblíbenou kratochvílí je schovávat se v elektronickém zařízení a útočit na své oběti ze zálohy. Pokud však Rotomovi zamezíte v ovládnutí některého elektronického zařízení, je ve své normální formě docela slabý.

Ekans

img

Ekans je možná pro někoho tady překvapením. Ovšem Ekans je velice rychlý Pokémon a v trávě se dokáže pohybovat bez povšimnutí a neslyšně, což mu dává výhodu při lovu své potravy jako jsou Pidgey a Spearow.

Thievul

img

Thievul používá zajímavou taktiku lovu. Svoji oběť označí pachovou stopou a pak jí nechá utéct. Ovšem pak pod rouškou tmy se vydá stopovat svoji oběť. Jeho tiché kroky jsou výhodou, a tak jeho kořist netuší, co na něj ve tmě čeká.

Weavile

img

Weavile je nenápadný pokémon. Jelikož se nachází v chladnějších oblastech, je na tento typ podnebí zvyklý, což mu dává výhodu nad Pokémony, kteří nejsou aklimatizováni na tento typ počasí. Weavile se tak může pohybovat kolem své oběti bez povšimnutí, a to díky své rychlosti. Weavile útočí zezadu na nic netušící oběť.

Haunter

img

Haunter je duch a tak se může zneviditelnit a dostat se tak nepozorovatelně kamkoliv bude chtít. Haunter vzdoruje fyzikálním zákonům. To mu dává výhodu nad ostatním Pokémony i lidmi. Jen by si Haunter mohl odpustit ty vtípky.

Kecleon

img

Kecleon je chameleon a tak si o svého reálného vzoru vzal i tu nejznámější vlastnost. Kecleon dokáže splynout s okolím. Jediné jeho slabé místo je červený pruh, který zůstává viditelný i během kamufláže. Tuto slabinu využívají hlavně lovci Pokémonů. Kecleon je totiž vzácný Pokémon.

Zoroark

img

Zoroark na sebe dokáže vzít jakoukoliv podobu živé formy ať už je to Pokémon či člověk. Jsou důkazy o tom, že Zoroark žil jako člen cizí rodiny i několik týdnů, než se na to přišlo. Zoroark je proto dokonalý Pokémon na tajné operace.

Inteleon

img

Inteleon není zrovna Pokémon, který by se dokázal dobře skrývat. Ovšem jeho štíhlé a mrštné tělo mu dává výhodu se dostat i do menších prostor. Inteleon se tak může dostat i do úzkých větracích šachet.

Ditto

img

Ditto má podobnou vlastnost jako Zoroark. Pokud jde o neživé předměty tak má Ditto opravdu skvělou výhodu. Může být schovaný jako míč či židle a vůbec si ho nevšimnete. Ovšem pokud jde o živé tvory, tak tam má Ditto nevýhodu. Jeho tvář se totiž bez tréninku nedokáže změnit.

Greninja

img

Že bude Greninja mistr kamufláže má už ve svém jméně. Greninja se dokáže pohybovat neslyšen svým okolím. Svoji kořist dokáže sledovat i několik dní bez povšimnutí. Jeho tmavší barva mu dává možnost skrýt se ve stínech. Greninja je pro svoje schopnosti velice respektován.


Vydáno: 25.10.2020 16:13 | 
Přečteno: 2210x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.